dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Rynek pierwotny

718 515 zł46,66 m² 15 398,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł99,80 m² 75,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, blisko 100 m światła, zieleni i spokoju przy Parku Skaryszewskim | Taras z widokiem na jeziorko kamionkowskie| Osiedle Sonata Położony na kameralnym, cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28,70 m² 14 982,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Grzymalitów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

978 000 zł54,50 m² 17 944,95 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż mieszkania 54,5 m Wola, blisko metra Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na Woli Odolanach, w pobliżu stacji metra oraz pkp co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł63,20 m² 18 196,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Franciszka Marii Lanciego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63,2m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Geodezyjna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > trasa S8 5 min samochodem > 8 min spacerem centrum handlowe M1, auchan, agata Meble, ikea i wiele innych sklepów > 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone tuż przy stacji Metra Kabaty. Idealne dla pary lub singla. Powyższa cena zawiera zaliczki na media(.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45,50 m² 74,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie - 45,5 m , ul. Pustułeczki 18 Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne dla pary lub singla, którzy cenią wygodę i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł52,37 m² 21 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1949 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

946 747 zł52,60 m² 17 998,99 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dzień otwarty w najbliższy piątek po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Wyjątkowe mieszkanie, idealne dla pary lub pod najem krótkoterminowy. Ścisłe centrum, okna wychodzą na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł67 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie na Kabatach, z wyjątkowym tarasem 20 m, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dla chętnych) i w zasięgu kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża, funkcjonalna kawalerka Z klimatyzacją na Ursynowie na rogu ulic Rosoła oraz Wąwozowej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu (ochrona, monitoring). z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł27 m² 144,44 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z balkonem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 216 zł65,59 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,15 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym, położone na warszawskim Zaciszu przy ul. Lewinowskiej. Mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł28 m² 17 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Księga wieczysta (kw) bez obciążeń, dział III (prawa,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł32,20 m² 19 875,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta inwestycyjna premium | bliska wola | 32,20 m2 Na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 32,20 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Stara praga Mieszkanie, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100 m , zlokalizowane na parterze budynku z windą przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł46,27 m² 34 579,62 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Inwestycja Atelier Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł30 m² 86,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, najem na fakturę vat klimatyzacja. Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49,91 m² 15 027,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł71 m² 19 647,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w pięknej, przedwojennej kamienicy, w samym sercu miasta, a jednocześnie położone w sposób zapewniający ciszę i spokój za oknami.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł57 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 zł23 m² 103,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, klimatyzacja, najem na fakturę vat Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 1 km od Metro Stokłosy, o powierzchni 53 m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal posiada balkon oraz bardzo korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35,50 m² 78,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 35,5 m z dużym tarasem 11,1 m i garażem w cenie | Lazurowa 185, bemowo Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł51,80 m² 28 957,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 1958 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł56,10 m² 14 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,70 m² 14 093,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m przy ul. Suwalskiej 36D w Warszawie, położone na wysokim parterze w budynku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł49,40 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English below] Praga Północ | Apartament po generalnym remoncie | Panorama Centrum Warszawy| Dobry standard | Klimatyzacja | Garaż podziemny Oferuję do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł69,30 m² 16 017,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje czteropokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(polski): luksusowe mieszkanie w koronach drzew tuż przy metrze Wierzbno. Pięknie urządzone, komfortowe, dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 74m2 przy ul. Naruszewicza do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł41,66 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Płocka. Idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 901 zł27,70 m² 23 028,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Okazja inwestycyjna: 27,7 m z potencjałem na 2 pokoje | Duża Loggia | Cena Promocyjna! Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zainwestuj w mieszkanie, które zarabia na siebie od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł36,57 m² 21 848,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż nowoczesną, przestronną i funkcjonalną kawalerkę o pow. 36,57m2, na ostatnim 10 piętrze w inwestycji Qbik Loft Apartments - ul. Woronicza 31 na Mokotowie. Na lokal.