dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

2 999 zł39 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na Mokotowie przy ul. Malawskiego 5 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 583 zł84,62 m² 16 315,09 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie z balkonem w cichej okolicy *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,71 m² 26 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy 1-pokojowy apartament w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł86 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Możliwość doposażenia mieszkania wedle potrzeb Prezentujemy komfortowe mieszkanie przy ul. Giełdowej - idealne połączenie nowoczesności, wygody i doskonałej lokalizacji. Nieruchomość Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 700 zł23 m² 117,39 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyłącznie dla singla Oferujemy do najmu okazjonalnego kawalerkę w samym sercu Warszawy w budynku przy ul. Pańskiej 3. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję wykończone w dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy przy kultowej ul. Chmielnej 35. czynsz administracyjny 350 zł Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł59,59 m² 20 003,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowej dzielnicy Warszawy Śródmieście, przy Al. Wyzwolenia jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,06 m² 16 500,22 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,06m w budynku z windą przy ul. Karmelickiej w Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: salon (ok. 15 m ).

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł60 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Central House, wybudowanej w 2023 roku. Lokalizacja Doskonała lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do centrum Warszawy (10.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51,50 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, kompleksowo umeblowany i wyposażony apartament na Białołęce. Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu. Lokal: apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe dwustronne o powierzchni 64,8 m2, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Bogusławskiego 12 na 10 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam serdecznie do oglądania :) 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - bemowo, jelonki | 44 m2 | balkon Do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł108 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie. Ulica Uznamska, targówek, osiedle Róża Wiatrów (wybudowane w 2010 roku przez Dom Development). Osiedle z ochroną i kontrolą dostępu. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 476 000 zł65,60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NU2 Warszawa Wola | Skanska | 3 pokoje, 65,6 m kw., balkon 10,92 m kw. Wola zmieniła się nie do poznania i to właśnie tutaj, przy ul. Kolejowej, skanska wybudowała osiedle, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł120 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 120 m z prywatnym ogrodem, eko Park | ul. Biały Kamień Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 120 m z prywatnym ogrodem i tarasem (ok. 50 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł61,55 m² 42 160,84 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesność, komfort i lokalizacja w samym sercu Warszawy. Ten apartament o powierzchni 61,55 m2 znajduje się na 10. piętrze inwestycji Towarowa Towers, jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł93 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na Bliskiej Woli | 93 m | Taras | Garaż | Widok na miasto [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44,29 m² 88,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku przy ul. Senatorskiej. Ma bardzo komfortowy układ z oknami na trzy strony świata. Składa się z dwóch równych, niezależnych pokoi (po 15m2).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:4/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum - ul. Zgoda 13, warszawa Do wynajęcia w pełni umeblowane i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,89 m² 16 141,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł135 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów_ksawerów Apartament 3-pok. o pow. 135m2, w atrakcyjnej części Warszawy, z bardzo dobrą komunikacją. W okolicy stacja Metra Wilanowska oraz duże centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,91 m² 20 257,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 320 zł53,86 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Rembertów o powierzchni 55,42 m Zakup mieszkania nie wymaga pozwolenia od mswia dla obcokrajowców! W tej inwestycji pośiadamy równierż inne.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,56 m² 14 459,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 000 zł52,97 m² 17 991,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2/3-pokojowe mieszkanie 52,97 m | ul. Heweliusza | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,97 m zlokalizowanego przy ul. Heweliusza.

Szczegóły ogłoszenia

679 999 zł32,25 m² 21 085,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Standard mieszkania : Mam do zaoferowania kawalerkę z możliwością wydzielenia przestrzeni na pełnowymiarowe łóżko. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł52,41 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Są miejsca, które sprawiają, że człowiek od razu mięknie. Zdejmuje buty wolniej, siada przy stole dłużej i nagle przypomina sobie, jak to jest czuć prawdziwy dom. To mieszkanie ma właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62,20 m² 11 897,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3 pokojowa nieruchomość o powierzchni 62,20 m2 położona nieopodal Parku Skaryszewskiego. Lokal znajduje się na 5-tym - ostatnim piętrze kameralnego budynku bez windy z 1993 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,10 m² 16 163,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł63,54 m² 173,12 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy penthouse Browary warszawskie 17p tylko U nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17. piętro 63,54 m2 Widok na Warszawę. Klimatyzacja. Przestrzeń z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł8 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój w doskonałej lokalizacji przy ulicy Majdańskiej. Znajduje się w mieszkaniu 6-pokojowym wyposażonym w aneks kuchenny, dwie łazienki wraz z wc przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Leopolda Staffa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł30,10 m² 14 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł35,28 m² 16 978,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,28m2 położone przy ul. Kasprowicza 88. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem, położona w otoczeniu zieleni, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł36,27 m² 35 015,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij