dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

3 600 zł42,11 m² 85,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary. Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka. Na 41,2 mkw. składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł175 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy apartament na Saskiej Kępie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować niezwykłą ofertę apartamentu na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,50 m² 23 655,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilczej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł33 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Antalla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł31 m² 17 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Stefana Bryły budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 798 zł68,26 m² 13 299,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł65,60 m² 13 262,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 700 zł26,70 m² 16 393,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań z terminem realizacji na jesień 2027 roku Dojazd do Metro Konradowicza według rozkładu 16 minut. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,20 m² 14 234,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł18,70 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie/lokal użytkowy w dobrej lokalizacji na warszawskich Włochach, w inwestycji Modern Space.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł72 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, tylko u nas! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone w zielonej dzielnicy Warszawy, na Białołęce tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł63,54 m² 64,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje z klimatyzacją i garażem | Bemowo | osiedle strzeżone Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z dużą ilością miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł45,85 m² 18 974,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | odświeżone | blisko metra | zielona okolica | Mokotów Służew nad Dolinką Do wynajęcia od zaraz komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok.49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł42,07 m² 133,11 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, klimatyzowany apartament Z 1 sypialnią W prestiżowy budynku przy ul. Grzybowska 37 budynek: grzybowska 37 to apartamentowiec w samym sercu stolicy, wybudowany w 2023 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 zł70 m² 107,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze kameralnej inwestycji Apartamenty Marymont. Nieruchomość wyróżnia się wysokością pomieszczeń 3 m, funkcjonalnym układem oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł40,23 m² 20 879,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł33 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dobrze zagospodarowaną przestrzenią. Nieruchomość o powierzchni 33,00 m2 zlokalizowana przy ul. Szwedzkiej (5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 62,9 mkw podzielonego na dwa niezależne lokale. Każdy lokal posiada własną kuchnię, łazienkę, sypialnię oraz pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł99,15 m² 25 214,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem przy parku Ursynów / Kabaty. Prezentujemy ofertę, która spełnia wszystkie kluczowe oczekiwania wobec komfortowego mieszkania 4-pokojowego zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54,50 m² 15 577,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Astronomów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament 4 pokoje, 120 m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 120 m , położony na 13. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy ul. Złotej 71 w Warszawie, na pograniczu Woli i Śródmieścia. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,57 m² 16 826,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

- klimatyczny salon z aneksem kuchennym: jasna i otwarta przestrzeń wypoczynkowa. Aneks kuchenny w białej zabudowie w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt agd. - przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,60 m² 17 145,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w czwartek 14/05/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Śniardwy 5 / Warszawa 3 pokoje /.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,10 m² 16 218,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zwięźle I na temat: dobra lokalizacja, charakterystyczny budynek i mieszkanie, które można urządzić dokładnie po swojemu. Jeśli zależy Ci na wygodzie Ursynowa, bliskości metra.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 800 zł62,18 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w jednej z najbardziej znanych rezydencji na brzegu Wisły- the Tides. Nieruchomość Apartament 62m składa się z salonu z wyjściem na duży taras , otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,80 m² 16 715,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i gotowe do użytku 2-pokojowe mieszkanie położone na stołecznym Mokotowie przy ulicy Zygmunta Noskowskiego na Osiedlu Służew nad Dolinką. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł57 m² 24 561,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 57 m w Śródmieściu | Balkon | Widok na historyczne centrum | Plac Bankowy, plac Teatralny, stare Miasto Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł39,71 m² 19 617,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje przy metrze | kamienica z windą | gotowe do zamieszkania | Wola | ul. Działdowska 12 Atuty mieszkania słoneczne 2 pokoje o powierzchni 39,70 m oddzielna, widna kuchnia z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł83 m² 11 554,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Powierzchnia według księgi.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych kosztów położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze do apartamentu W dyspozycji biura - zapraszam na prezentację do wynajecia od zaraz Apartament zlokalizowany w samym sercu Mokotowa tuż przy Polach Mokotowskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł72 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Praga południe_kamionek Lokal mieszkalny Z balkonem, na 1. piętrze 6-cio piętrowego budynku oddanego do użytkowania w 2021 roku przy ul. Mińskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł51,40 m² 13 015,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne | Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,50 m² 16 410,96 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 235 zł50 m² 64,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe i przytulne w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, znajduje się w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Idealne dla singla lub pary ceniącej bliskość.