dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 641 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 641 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Białołęka,Warszawa

370 000 zł69 m² 5 343 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Promocja! 20 tyś zł rabatu od ceny katalogowej! zapraszam! gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

907 000 zł56 m² 16 053 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękny apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Apartament składa się z przestronnego holu wejściowego, dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam nową, bezpośrednio po wykończeniu mieszkanie dwupokojowe przy ul. Józefa Bellottiego. Apartament zaprojektowany przez projektanta i w pełni wyposażony w wysokim standardzie. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

532 000 zł70 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzy foremne pokoje z widną kuchnią z jadalnią. Mieszkanie odnowione i bardzo zadbane. Na podłogach świeżo lakierowany parkiet i pomalowane ściany. Wchodząc do mieszkania na wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Możliwość wystawiania przez właściciela Faktury vat. Mieszkanie w ścisłym Centrum na ul. Emilii Plater blisko Złotych Tarasów oraz dwóch stacji Metra Świętokrzyska oraz Metra Rondo onz.Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

538 000 zł56 m² 9 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Niezwykły, cudownie urządzony apartament o powierzchni 56.2 mkw przy ulicy Studenckiej na zacisznym osiedlu na Mokotowie. Gotowy do wprowadzenia się i cieszenia się komfortem i niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Zjednoczenia

Żoliborz,Warszawa

1 350 zł22 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na granicy Żoliborza i Bielan na al. Zjednoczenia bardzo blisko Stacji Metra Stare Bielany. Pokój z aneksem kuchennym plus osobno łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśmiana

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żoliborzu na ul. Leśmiana blisko Metra Słodowiec. Dwa pokoje, pokoje osobne, wejście z korytarza , ale do kuchni przechodzi się przez duży pokój. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta zablokowana. Trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Idealne także pod wynajem. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, autobusy 111, 117, 123, 147, 411, 507, 509, e-1, n02, n22, n72, np. dojazd do metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia! Wysoki standard budynku m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

723 120 zł79 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza. Komfortowe osiedle z ochroną wybudowane w latach 2009-2010, materiał cegła czerwona. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy ładne, wygodne i rozkładowe mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ulicy Miklaszewskiego. Jeżeli szukają Państwo spokojnego, rozkładowego i ładnego mieszkania na Ursynowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy nowy, urządzony w wysokim standardzie apartament w biznesowej części Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym z pięknym, wewnętrznym patio. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morelowa

Białołęka,Warszawa

382 200 zł59 m² 6 507 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z gwarancją bezpieczeństwa Bez Prowizji, bez Podatku pcc. Dane nieruchomości: dzielnica: białołęka Numer mieszkania: bb0104 Metraż: 58,74 m2 Piętro: 1/ 5 Ilość pokoi: 3 Cena brutto mieszkania: 382.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 100 zł75 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy Al. Wyścigowej - niedaleko Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w strzeżonym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pietraszewicza Lota

Ursynów,Warszawa

3 800 zł84 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże, 4 pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ulicy Pietraszewicza. W skład lokalu wchodzą 3 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienki, loggia i piwniczka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

245 000 zł23 m² 10 793 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na parterze 5 piętrowego budynku z 2007 r. Składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki, a jego powierzchnia to 54 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

472 800 zł52 m² 9 180,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba do kontaktu: +48 730.912.312. Ładne, w nowoczesnym apartamentowcu 2 pok. 46,5m2 na Mokotowie przy stacji metra Wilanowska (do metra 5min spacerem, do tramwaju 1-2 min). Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, świeżo po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. W mieszkaniu jest wszystko nowe, całkowicie wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

508 000 zł59 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 M2 dwupokojowe ul. AL.WILANOWSKA CICHE MIESZKANIE DWUSTRONNE CHARAKTERYZUJĄCE SIĘ FUNKCJONALNYM ROZKŁADEM GWARANTUJĄCYM DUŻY POZIOM WYGODY - PRZESTRONNE, ROZKŁADOWE. Poprzednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w idealnym stanie, położone na na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w latach 60-tych xxw. w otoczeniu zieleni. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł73 m² 64,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy wygodny, zadbany i nowoczesny apartament na spokojnym osiedlu przy ulicy Stawki. Jeżeli szukają Państwo rozkładowego i bogatego apartamentu na Śródmieściu, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

825 000 zł78 m² 10 604,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowy apartament w inwestycji Mokotów Plaza, w bliskiej odległości od Metra Wilanowska. Wykończony w materiałach wysokiej jakości, klimatyzowany. Apartament: 78-metrowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem śliczne, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie na zielonym Powiślu w apartamentowcu z 2010 r. przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie można oglądać w dogodnym terminie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 950 zł67 m² 58,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadbane, przestrzenne mieszkanie w eleganckim otoczeniu dla przedsiębiorczych (ok 70 m2) Szukasz nowoczesnego mieszkania wśród zieleni na wynajem? W dobrym i cichym punkcie komunikacyjnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 400 zł57 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam nowy apartament na Pradze Północ przy ulicy Okrzei. Dwupokojowy, jeszcze nie zamieszkały, bardzo jasny, wykończony w standardzie ikea z bardzo dużą (11 m2) loggią. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa, komfortowa kawalerka z częścią sypialną w biznesowej części Mokotowa przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie znajduje się na parterze na nowym, strzeżonym osiedlu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

287 000 zł36 m² 7 972 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Okazja inwestycyjna! Zapraszamy! Mieszkanie w modnej i prężnie rozwijającej się części prawobrzeżnej Warszawy - Praga Północ - ul. Okrzei. W sąsiedztwie stacja metra Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

452 070 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z gwarancją bezpieczeństwa Bez Prowizji, bez Podatku pcc, dane nieruchomości: dzielnica: ursynów Numer mieszkania: 52 Metraż: 50,23m2 Piętro: 3/4 Liczba pokoi: 2 Cena brutto mieszkania: 452 070 pln Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Alternatywy. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym. Piętro 3/9. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

670 000 zł74 m² 8 993,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na Kabatach, ciche, przestronne i ustawne, 74,5 m2. W skład mieszkania wchodzą: - salon półotwarty na kuchnię (łącznie 26m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 250 zł60 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie w nowym bloku, na parterze z dużym ogródkiem i miejscem parkingowym do wyłącznego korzystania przez najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Waliców. Mieszkanie usytuowane w bloku, niedaleko ul. Chłodnej. Dobra lokalizacja blisko do autobusów jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

515 700 zł63 m² 8 198,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie 63 m z ogródkiem 85 m. Jeżeli chciałbyś wypić poranną kawę we własnym ogródku to ta oferta jest dla Ciebie. Unikalne, 3 pokojowe mieszkanie z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł70 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio apartament 3 - pokoje W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Nowy budynek o podwyższonym standardzie - wykończenie w stylu odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się przy ul. Tanecznej na nowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest nieumeblowane, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

******* Biuro Nieruchomości Negrin ma przyjemność zaprezentować Państwu ****** ****** Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji przy Ogrodzie Krasińskich ****** Mieszkanie o pow. 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie na pierwszym piętrze zadbanej kamieniczki. Duży pokój ok.23m2 z wyjściem na balkon od strony południowej, duża, widna kuchnia ok.10m2 z oknem ona wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

737 006 zł70 m² 10 601 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z gwarancją bezpieczeństwa - Bez prowizji, bez podatku pcc! dane nieruchomości: dzielnica: wola Numer mieszkania: a069 Metraż: 69,52m2 Piętro: 2/12 Ilość pokoi:3 Cena brutto mieszkania: 737 006 pln.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij