dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 641 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 641 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne i bardzo widne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Cybernetyki 4. Mieszkanie na 5 piętrze w nowym apartamentowcu z 2017 roku (osiedle ogrodzone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 700 zł145 m² 46,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Wielickiej. Prestiżowe osiedle "przy Królikarni" położone jest w pięknej części Górnego Mokotowa, w sąsiedztwie malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, ciche mieszkanie w pełni umeblowane, sprzęt agd. 3 pokoje, aneks kuchenny, przedpokój z lustrzaną szafą, duża łazienka z wanną, 3 balkony.W bloku jest domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na zielonych Bielanach, bardzo blisko stacji metra , świetne pod wynajem a także dla młodej rodziny. Genialna lokalizacja pod względem infrastruktury i komunikacji. Sklepy, banki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znana

Wola,Warszawa

308 000 zł38 m² 8 105 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszamy na prezentację! Mieszkanie w cichej okolicy na warszawskiej Woli. Budynek z lat sześćdziesiątych, 3-piętrowy, z wyremontowaną elewacją. W niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczewska

Bielany,Warszawa

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal trzypokojowy na Bielanach przy ul. Kleczewskiej. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1950 roku. Dostępny od zaraz. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł53 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w genialnej lokalizacji w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na jednym z ostatnich pięter 15-piętrowego budynku z widokiem na centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam wygodne i przestronne Studio na spokojnym i zielonym Wilanowie. Pełne wyposażenie i umeblowanie. Idealna propozycja dla pary lub singla. Mieszkanie dostępne od zaraz. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gizów

Wola,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, nowoczesne, 3-pokojowe, w wysokim standarcie, pięknie urządzone mieszkanie 53m w apartamentowcu z 2017 roku z ochroną i recepcją na bliskiej Woli, róg Gizów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

550 000 zł63 m² 8 675,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Proponuję słoneczne czteropokojowe mieszkanie 63,4m2 po generalnym remoncie 3 lata temu, teraz odświeżone, gotowe do wprowadzenia się. W pierwotnym projekcie mieszkanie posiadało 4-ry niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

353 631 zł36 m² 9 752,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z gwarancją bezpieczeństwa Bez Prowizji, bez Podatku pcc. Dane nieruchomości: dzielnica: praga Północ Numer mieszkania: aa0103 Metraż:36,26 m2 Piętro: 1/7 Liczba pokoi: 2 Cena brutto mieszkania: 353.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł59 m² 61,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam. Zupełnie nowe mieszkanie usytuowane w kameralnej inwestycji Galeria Park Top. Obrzeżna 3 Osiedle zamknięte, strzeżone, z całodobową recepcją -w pobliżu Galeria Mokotów, biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

449 000 zł61 m² 7 419,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wola, 2 pokoje w przedwojennej kamienicy. Bezpośrednio sprzedaję dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na warszawskiej Woli przy ul. Leszno r. Okopowej. Mieszkanie położone jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł70 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio apartament 3 - pokoje W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Nowy budynek o podwyższonym standardzie - wykończenie w stylu odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

306 000 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka (z możliwością wydzielnia dwóch pokoi) zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Obok metra Teren będzie strzeżony i monitorowany. Budynek będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

542 320 zł69 m² 7 882,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio - bez prowizji - bez podatku Trzy pokoje w nowym apartamentowcu na Targówku. Oferta jest skierowana do osób, które chcą szybko dostać się w każdy zakątek Warszawy (i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

419 000 zł38 m² 11 026,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stary mokotów - łazienki - centrum - nowoczesne Negrin nieruchomości prezentuje eleganckie i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną widną kuchnią przy ulicy Stępińskiej tylko 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania na Pradze Południe w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - to oferta właśnie dla Ciebie. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Joliot Curie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, wyposażone w nowe agd, częściowo umeblowane (możliwość domeblowania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

399 800 zł56 m² 7 139,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do szybkiej sprzedaży super mieszkanie, 100 metrów od nowopowstajacej stacji metra - kondratowicza! Najniższa cena! Gustowny apartament w doskonałym stanie, z całym wyposażeniem! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Olszynki Grochowskiej

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł197 m² 25,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia segment o powierzchni 197m2 z garażem 30m2 + ogród 259m2 Praga Południe Gocławek, ul. Olszynki Grochowskiej, w zielonej, cichej okolicy w pobliżu rezerwatu Olszynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Cybernetyki w biznesowej części Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na parterze, osiedle strzeżone i monitorowane. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

315 072 zł33 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność przedstawić Państwu to atrakcyjne i wyjątkowe mieszkanie przy ul. Środkowej w klimatycznej, unikatowej i autentycznej części tkanki miejskiej jaką jest Praga Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

535 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jedyne takie mieszkanie w okolicy. Niepowtarzalne dwa pokoje - idealna propozycja dla singla, pary lub młodej rodziny! Mieszkanie składa się z salonu (22 mkw) z aneksem kuchennym (7,4 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

882 186 zł76 m² 11 652,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament przy ul. Grzybowskiej to prestiżowa inwestycja łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Branickiego w Miasteczku Wilanów. Apartament został zaprojektowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów przez znanego Architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśmiana

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żoliborzu na ul. Leśmiana blisko Metra Słodowiec. Dwa pokoje, pokoje osobne, wejście z korytarza , ale do kuchni przechodzi się przez duży pokój. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł78 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament na osiedlu Menolly przy ul. Leszczyńskiej na Powiślu. Świetne położenie - bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Nauki Kopernika i buw, przy stacji Metra Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Konstruktorska. Dogodna lokalizacja w pobliżu Galerii Mokotów jednocześnie osiedle spokojne i zielone. Jeśli szukają Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romaszewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym budownictwie z 2017 roku z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ), zlokalizowane na ul. Romaszewskiego ( dawniej ul. Duracza ). Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, świeżo wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie w wieży z widokiem na panoramę miasta, zlokalizowane na pograniczu Woli, śródmieścia i Żoliborza, vis a vis centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

12 900 zł80 m² 161,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy, nowoczesny i luksusowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie, z unikatowym widokiem na Wisłę. Znajduje się w prestiżowej inwestycji w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Śliska

Wola,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie na ul. Śliskiej w samym centrum Warszawy. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane w kwietniu 2014. Mieszkanie typu studio (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, warszawa, wola, czyste, 35m2, 2 pokoje, usytuowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym (nie ma windy), wybudowanym w roku 1964. Cena wynajmu wynosi 1.850 zł. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Solidarności

Praga-Północ,Warszawa

720 100 zł80 m² 9 024,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne cztery pokoje z widokiem na południe i zachód przy stacji metro Szwedzka. Nowa inwestycja znanego dewelopera wkomponowana w zabytkową architekturę Starej Pragi. Elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz apartament o powierzchni 50m2 w inwestycji "apartamenty przy Krasińskiego" wybudowanej przez firmę Atlas Estate w 2014 r. Apartament przestronny, o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

431 480 zł59 m² 7 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta deweloperska - bez podatku pcc, bez prowizji pośrednika. Nowa inwestycja zlokalizowana na Targówku - Bródno charakteryzuje się oryginalną, kaskadową architekturą. Wszystkie mieszkania mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

461 000 zł56 m² 8 186,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z gwarancją bezpieczeństwa - Bez prowizji, bez podatku pcc! dane nieruchomości: dzielnica: bemowo Numer mieszkania: 5.B.115 Metraż: 56,31m2 Piętro: 4/5 Ilość pokoi:3 Cena brutto mieszkania: 461 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hodowlana

Targówek,Warszawa

570 000 zł77 m² 7 402,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, rozkładowe, widne i funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 77 m2 położone na warszawskim Targówku przy ul. Hodowlanej. Nieruchomość znajduje się 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży - bardzo jasne, dwupokojowe mieszkanie. Nowe osiedle Mała Praga - ul. Przeworska 2b. Mieszkanie 49,51 m 2 na czwartym piętrze (5-piętrowego budynku z cichą windą). Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł64 m² 9 743 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie w znakomitym punkcie, na Górnym Mokotowie w wysokim bloku wybudowanym w 1970 roku w technologii rama h, usytuowanym 10 minut piechotą od stacji metra Racławicka. Największym.