dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

3 490 zł38 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 38 m , położony w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej Woli, przy Alei Solidarności. Lokalizacja Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

914 227 zł43,39 m² 21 069,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w kameralnej inwestycji przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł58 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu english description below - please do not hesitate to contact us Na wynajem przytulne mieszkanie, położone w wygodnej lokalizacji. Opis nieruchomości 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie | W samym sercu warszawskiego śródmieścia Ścisłe centrum miasta | Doskonała lokalizacja | Świetnie skomunikowane | Umeblowane | Mieszkanie z duszą ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 000 zł78 m² 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne mieszkanie na powiślu - Z duszą, z klimatem W kamienicy | Klimatyczny i dopracowany w każdym calu apartament na Powiślu! | 80 m2 | 2 sypialnie Niezwykłe miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą naszej biura. Oferujemy na sprzedaż, kompaktowe, 3 pokojowe mieszkanie, na Warszawskim Bródnie. Nieruchomość położona jest w kameralnym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł59,37 m² 16 843,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,37m2, parter/1, w budynku z 1954 r., Śródmieście Muranów. Do remontu. Idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: * salon z wyjściem na taras; * 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł49,74 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,74 m2 , zlokalizowane przy al. Niepodległości na Mokotowie. Znakomita lokalizacja. Stacja Metra Pole Mokotowskie 250m. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł47,11 m² 106,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium Towarowa Towers Metro Garaż apartament premium towarowa towers 47,11 m2 klimatyzacja metro rondo daszyńskiego Oferta dostępna wyłącznie w naszej agencji. Nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Stylowa, przytulna kawalerka z osobną kuchnią Praga-Południe, ul. Ostrobramska 73D.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,24 m² 15 981,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 46,24 mkw położone przy ulicy Leszno w dzielnicy Wola Młynów. Lokal znajduje się na drugim piętrze (z trzech) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł34,57 m² 15 533,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63 m² 12 682,54 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe- tylko W mojej ofercie. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł103 m² 13 582,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

103 m Potencjału przy Nowoursynowskiej Idealne dla Rodziny uwaga - zakup tylko "bez kredytu". Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw urządzić pod siebie, nie idąc na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł129,80 m² 84,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu apartament w jednej z najpiękniejszych lokalizacji warszawskich, tuż obok Parku Łazienkowskiego. Z okien salonu roztacza się widok na Park Łazienkowski - kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 387 106 zł88,74 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji - jaśminowy mokotów. Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin Sprzedaż na.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł79,70 m² 14 178,17 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - ul. Gwiaździsta 13, żoliborz, warszawa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,70 m , położone w budynku przy ul. Gwiaździstej 13 na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł171 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament nieopodal lasu! Pięknie urządzone wnętrze | Idealny rozkład | Piękny widok na las | 6 wygodnych miejsc w garażu | Klimatyzacja | Smart Home | Bardzo blisko stacji metra *****.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł80 m² 98,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z klimatem, w czteropiętrowej kamienicy/ brak windy/, w centrum Warszawy. Ładna, czysta klatka schodowa; przedwojenna, zadbana kamienica. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł93,22 m² 22 495,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Central House - ul. Domaniewska, warszawa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł66,14 m² 15 119,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sielce na Dolnym Mokotowie to zdecydowanie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w Warszawie. Świetna infrastruktura i połączenia komunikacyjne do wszystkich części miasta są.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł37 m² 20 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować piękne, bardzo klimatyczne mieszkanie na Starych Bielanach przy ul. Oczapowskiego 2. Atuty: po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 532 zł43,57 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Od Dewelopera | Nowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkań | Warszawa Ursus | Mieszkanie Dwupokojowe | Mieszkanie Na Ursusie | Promocyjne Ceny Podatek pcc 0% Prowizja 0% Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Wareckiej. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49,74 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania stary mokotów, warszawa Do wynajęcia funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 50 mkw., położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,70 m² 18 904,82 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 76,7 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, mieszkanie po remoncie w marcu 2024 roku. Mieszkanie zlokalizowane na 2 pietrze, 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe, ciche mieszkanie 56,40 m2 - Targówek ul. Radzymińska mieszkanie Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze 3 piętrowego bloku z 2010 r. Składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania, usytuowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Lokal został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i obejmuje :.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł38 m² 12 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Ochocie w bloku z 1974 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 przy ul. Mołdawskiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Pokoju Holu Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł74,66 m² 12 242,16 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu 4-pokojowego, dwustronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 74,66 m2, z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,89 m2, z wygodną loggią (6 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,10 m² 15 133,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 (osiedle Wyględów). Powierzchnia: 56,10 m Piętro: 3/4 (budynek bez windy) Balkon: loggia Piwnica: 3 m Układ.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63 m² 15 079,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie przez 12 lat przeznaczone było pod działalność gospodarczą. - przedszkole. Przystosowanie go do celów mieszkalnych wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 508 zł63,32 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie jest położone w samym centrum Warszawy przy Placu Konstytucji ze wspaniałym widokiem, na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł28 m² 105,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, świeżo po remoncie, budynek położony u wrót parku im. Szymańskiego, w świetnej lokalizacji komunikacyjnej. Piękny widok z okna na park, spokojni sąsiedzi. Rejon świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł39 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z: -dwóch osobnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -piwnicy. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł54 m² 13 148,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Hampton Home oferuje sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.9 m. na Bródnie, pełna własność. Mieszkanie: osobna widna kuchnia 6m wyposażona w sprzęt agd, pokoje 18m,12m,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł37,64 m² 16 923,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w samym sercu Bródna, w nowoczesnej inwestycji, z terminem oddania: II kwartał 2026 2 pokoje 37m2 z balkonem, na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na Targówku, bródno przy ul. Żuromińskiej 16. Znajduje się ono na drugim piętrze w cztero-piętrowym.