dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

719 000 zł69 m² 10 387,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie słoneczne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze kameralnego bloku z windą. Lokal wykończony w 2011r., w stanie do odświeżenia. Podłoga wyłożona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

810 000 zł52 m² 15 576,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy ciche, jasne 2 pokojowe do wprowadzenia Metro Stokłosy 2002r budowy, cegła Balkon 4 m Ekpozycja wschodnio-zachodnia Sypialnia od patio Dwustronne, w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Miła

Wola,Warszawa

472 300 zł27 m² 17 493 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka 27M2, 1 pokój, wola, ul.MIŁA (Wola, mazowieckie, Miła) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

829 000 zł55 m² 14 939,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy apartament, wysoki standard Do wynajęcia oferujemy świeżo wykończony apartament w inwestycji w ramach kompleksu Browary Warszawskie z 2019 roku. Browary warszawskie Kompleks powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

676 600 zł38 m² 17 995 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już W maju 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Apteczna

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w okolicy Ronda Wiatraczna. Nieruchomość po generalnym remoncie (wymienione instalacje elektryczne i wodne) Ciche słoneczne gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do wyremontowania o łącznej powierzchni 50m2 + loggia 3,5m2. Znakomita inwestycja z uwagi na nowo powstające metro Bemowo Ratusz. Planowane oddanie metra do użytku w czerwcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klarysewska

Mokotów,Warszawa

505 000 zł38 m² 13 289,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwa pokoje po generalnym remoncie. Mieszkanie jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Do mieszkania przynależy piwnica. Piony wymienione. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

790 694 zł66 m² 11 904,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc termin oddania inwestycji 31 maja 2022 O inwestycji Na sprzedaż 2-pokojowe jasne i duże mieszkanie. Inwestycja jest położona w dzielnicy Ursynów. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł64 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie mierzy prawie 65 m2, składa się z 3 pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

737 360 zł55 m² 13 416,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Bemowie. Stan deweloperski, apartamentowiec Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

699 500 zł52 m² 13 451,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Gotowe do zamieszkania, po remoncie, komfortowe mieszkanie położone na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Sprzedaje właściciel. Atuty: dobrze skomunikowane, blisko Centrum -15 min samochodem, przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

579 000 zł42 m² 13 624 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 42,16m2 znajdujące się na pięknym Osiedlu Wilno w bloku z 2016 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł68 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, mam na sprzedaż własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m2 zlokalizowane na ul. Marcina Kasprzaka 7 w Warszawie, w bliskim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

575 000 zł38 m² 14 989,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe 38m2 mieszkanie w stanie deweloperskim, w nowo oddanej do użytku inwestycji Robyg "city Sfera". Doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy, nieopodal Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

650 000 zł35 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu na Powiślu przy ulicy Fabrycznej ulokowane jest na parterze w niskim czteropiętrowym budynku zlokalizowanym w środku osiedla z dala od ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowodworska

Nowodworska,Warszawa

792 670 zł103 m² 7 692,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

2 poziomy 2 tarasy wschód - zachód! Rodzinne miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Prezentujemy Państwu niepowtarzalne mieszkanie z ogromnym potencjałem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

758 100 zł56 m² 13 574 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio * mieszkanie dwustronne * balkon 5,25 m2 * widok Z okien na zielone patio Mieszkanie 2 pokojowe z możliwością zaaranżowania na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 58M2, 3 pokoje, mokotów, ul.JANA III SOBIESKIEGO (Warszawa, Mokotów, Jana III Sobieskiego) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 500 zł40 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy jeszcze niezamieszkiwany apartament w luksusowym apartamentowcu- inwestycja Browary Warszawskie.Zaprojektowany i wykończony w bardzo wysokim standardzie.Jedno miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

495 000 zł34 m² 14 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie przy ul. Ordona. w Inwestycji Stacja Wola realizowanej przez Echo Investment z terminem oddania maj - czerwiec 2022 r. Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł120 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z 3 sypialniami, wykończony w wysokim standardzie. Apartament składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią oraz w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca 2 pokojowy, nowy apartament w strzeżonej - zamkniętej enklawie zieleni "wzgórze Słowików" na Ursynowie u zbiegu ulic Ciszewskiego i Kiedacza w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 571 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 56M2, 2 pokoje, ursynów, ul.KEN (Warszawa, Ursynów, Al. Ken) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

737 360 zł55 m² 13 416,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, stan deweloperski, bemowo. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej ogródek bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzy pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość o powierzchni około 47 m2 usytuowana jest na 4 piętrze w budynku z 1968 roku. W jej skład wchodzą: - duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka,kamienica,32M2 ul.PODCZASZYŃSKIEGO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla pary i singla. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 30m2 + ogródek 22m2, znajdujące się na parterze w budynku apartamentowym" Holm House" przy ul. Domaniewskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

774 000 zł61 m² 12 688,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wykończone i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m2 , znajdujące się na osiedlu wilno przy ulicy Zamkowej 1 , dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

433 800 zł29 m² 15 031 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skandynawski styl - zamieszkaj na nowym osiedlu, zielone patio okzaja- gotowe już W lipcu 2022 R. * nowoczesne osiedle * duże odległości pomiędzy budynkami * dobra komunikacja * Balkon * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzynka

Wola,Warszawa

485 000 zł38 m² 12 669,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy bezpośredniej sprzedaży mieszkania 2-pokojowego 38,28 m2, w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli przy ul. Wierzynka. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

660 400 zł47 m² 14 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rożnowska

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł139 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem elegancki i komfortowy, w pełni umeblowany, apartament w bardzo wyjątkowej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest nowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Nowodworska,Warszawa

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetny punkt komunikacyjny - blok położony wzdłuż ul. Światowida 100 m od tramwai i autobusów Mieszkanie od wewnętrznej strony osiedla - pomimo tak dobrego punktu komunikacyjnego jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 940,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz mieszkania, ale nadal nie możesz znaleźć ideału? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Prawdopodobnie tego właśnie szukasz! lokalizacja ul. Jana Kaziemierza 33a mieszkanie Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Imielin,Warszawa

385 000 zł31 m² 12 419 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Super okazja! rewelacyjnie położone 1 - pokojowe mieszkanie 31, m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój - jest to jedna Z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korczaka

Wola,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m2 zlokalizowane na ul. Marcina Kasprzaka 7 w Warszawie, w bliskim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 35M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Obrzeżna (warszawa, mokotów, obrzeżna) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

602 392 zł46 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z balkonem, tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł100 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament usytuowany jest na prestiżowym osiedlu "na powiślu" zaprojektowanym przez renomowaną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. W skład jego wchodzi pięć nowoczesnych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij