dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

504 999 zł37 m² 13 630,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,05 m kw. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

449 990 zł38 m² 11 841,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie 38 m 2 Salon + kuchnia 22 m2 Sypialnia 10 m2 Przedpokój 3 m2 Łazienka 3 m2 (po wymianie pionów) Z balkonem. Okna nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

*** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica melomanów - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 165 000 zł73 m² 16 046,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas - oferta na wyłączność - zapraszam agencje do współpracy Stylowe trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Klasycznie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3-pokojowe, komfortowo wyposażone mieszkanie mieszczące się w cichej okolicy w Ursusie, przy ul. Habicha. Budynek powstał w 2019 roku i jest idealnie dostosowany do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

459 000 zł43 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. ponad 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i sporym balkonem, dostępne od zaraz. Mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

525 000 zł36 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie - Sprzedaż - 2 pokoje_36 m2_ul. Żelazna_wola! metro - 10 min do stacji W pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 36 m2, składające się z: - dwóch oddzielnych pokoi - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł147 m² 108,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 147 metrowy dwustronny apartament wykończony z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów. Podłoga, szafy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł54 m² 14 338 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 54,40M2,W 3pok,górczewska,Metro,garaż free (warszawa, na sprzedaż: mieszkanie W bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Nowolipki,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam do sprzedaży ciche, ciepłe, słoneczne mieszkanie na strzeżonym osiedlu na ul. Żytniej - kompleks mieszkaniowy kercelak pomiędzy ulicą Wolność i Żytnią. Wystawa okien - południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł28 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez wynagrodzenia dla agencji! Ładne mieszkanie (wykończone w bardzo dobrym standardzie) w budynku 6-piętrowym z 2015 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane, ochrona i recepcja 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

770 000 zł69 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje 69,30m2 Bemowo lazurowa(warszawa Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł22 m² 27 227,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1560

Tylko U nas! Idealne pod inwestycje jak i do zamieszkania w pięknej okolicy Starego Miasta. Do zaoferowania mamy mieszkanie w Śródmieściu przy ulicy Rycerskiej usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Bemowo,Warszawa

550 000 zł55 m² 10 049,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę niezwykle atrakcyjnego jednopoziomowego mieszkania usytuowanego na granicy Bemowa (szeligi) przy ulicy Brzozowej 11. Doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płaskowickiej

Imielin,Warszawa

1 270 000 zł104 m² 12 258,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 4 pokoje (103,6m2), widok na Las Kabacki, 2 miejsca parkingowe, blisko metro! położone przy ul. Płaskowickiej na warszawskim Ursynowie z dużym balkonem i pięknym widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

400 000 zł39 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 39M2, 2 pokoje, ursus, ul.ZAGŁOBY (Warszawa, Ursus, Zagłoby) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Melomanów

Sielce,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona okolica - ulica melomanów - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 450 000 zł102 m² 14 171,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne 4 pokoje z dwoma ogródkami , na parterze 2 piętrowego bloku, na kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Bruzdowej na Wilanowie (zawady). Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przytulne trzy pokoje z jasną kuchnią w Ursusie, gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym umeblowaniem i wygodami lub do remontu i wykończenia według własnego gustu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

910 000 zł46 m² 19 825,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje: do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 417,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Skrót: funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w drugiej linii zabudowy od ul. Paryskiej/francuskie. Opis: mieszkanie położone na 1 piętrze (3 lokale na piętrze), rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 537 968 zł86 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:12/27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie z klimatyzacją w standardzie i dużym tarasem - 21 mkw. - wysokość mieszkań 283 cm - panoramiczne okna 2,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, miedzeszyn. Rozwijająca się infrastruktura dzielnicy a także bliskość centrum Warszawy i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bemowo,Warszawa

967 200 zł74 m² 13 077,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem na Bemowie. Ostatnie w tej inwestycji. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wapowskiego

Ursus,Warszawa

699 970 zł68 m² 10 293,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie 68m2 4 pokoje w dzielnicy Ursus. Mieszkanie jest na 3 piętrze bez windy w stanie do wprowadzenia. Dwustronne: okna na północny-wschód i południowy-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 42 m2, 2-pokojowe z dużą, oddzielną i widną kuchnią oraz bardzo dużą piwnicą (min. 10m2). Zlokalizowane jest na na Pradze - Północ przy ul. Skoczylasa, w świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

613 836 zł43 m² 14 315,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje w stanie deweloperskim, jedne z ostatnich w tej inwestycji na Bemowie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

103 000 €31 m² 3 323 €/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kamienica 31M2,1pok., UL.ŚMIAŁA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

698 880 zł51 m² 13 604,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaprezentowania przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,4 m2, zlokalizowane w samym sercu jednej z najpiękniejszych i najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe z przepięknym widokiem na pomnik Nike i Krakowskie przedmieście. Mieszkanie jest jasne dwustronne i świetnej lokalizacji bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie nowe 2 pok. mieszkanie 45m2 w nowym apartamentowcu u zbiegu ulic Racjonalizacji i Woronicza_tuż przy samym Mordorze (na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł72 m² 17 361,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze wraz pięknym tarasem oraz ogródkiem o łącznej powierzchni ponad 140m2. Duża przestrzeń oraz wysoki standard wykończenia. Apartament: na 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

1 179 900 zł72 m² 16 392 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na #mokotów - #służewiec - mamy tu do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z: = ok 9 m tarasem! i = ok 6 m balkonem! Usytuowane a 5 kondygnacji w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ochota,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 42M2, 2 pokoje, ochota, ul.NOWOWIEJSKA (Warszawa, Ochota, Nowowiejska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

1 420 000 zł68 m² 21 037 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Podstawowe informacje: ochnik Development - ul. Dzielna , inwestycja na pograniczu Śródmieścia i Woli Apartament 3 - pokojowy, 67.50m2, gotowy do wprowadzenia, dwie loggie, bardzo pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

528 000 zł42 m² 12 722,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 41,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na cichym i zielonym osiedlu na Bielanach (piaski) niedaleko Żoliborza, 1,5 km od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 380 000 zł105 m² 13 143 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

2 mieszkania na jednej księdze! 105M2, 5 pokoi, ursynów, ul.GAWOTA (Warszawa, Ursynów, Gawota) Na sprzedaż: Mieszkania są w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Świetna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie, umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja zapewniająca doskonałą infrastrukturę oraz komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 49,70, 3 pok., Bemowo,Borowej góry Warszawa Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie ,do lekkiego odświeżenia ,doskonałe do własnej aranżacji znajdująca się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

640 000 zł43 m² 15 002 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 42,660M2, 2pok.,STRZELCÓW Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Bemowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

1 350 000 zł93 m² 14 454 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Podstawowe informacje: wilanów - Zawady , bardzo zielone, zamknięte osiedle z ochroną i recepcją. Oryginalny apartament 3- pokojowy, 93.4m2, wspaniały i gotowy do wprowadzenia, duży.