dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

2 950 zł38,08 m² 77,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo | nowe | 2 pokoje | garaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,08 m2 na Bemowie przy ul. Szeligowska 59b. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł53,30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Stare miasto Przestronne 3- pokojowe mieszkanie (pow. 53,3m2) na Starym Mieście przy ul. Jana Kilińskiego. Piętro 2 z 4, bez windy. Doskonałe na wynajem krótko- i długoterminowe jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł136,01 m² 143,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście/ ceniony warszawski adres - ulica Parkowa, 136 m2, 3 pokoje, 2 balkony, 1 szerokie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Wyjątkowy, designerski apartament tuż przy Łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł25,53 m² 30 943,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie, w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł47,10 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83 m² 19 879,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

[rezerwacja] Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 83 m , położone w sercu Miasteczka Wilanów, przy ul. Kazachskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54 m² 16 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferuję 3 -pokojowe 54,45 m2 mieszkanie. Mieszkanie zadbane, odnowione, umeblowane, kuchnia z wyposażeniem (lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik elektryczny), łazienka z wanną, prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,80 m² 18 052,21 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, ursynów, ul. Meander 22 Metraż: 49,80 m Piętro: 3/12 Rok budowy: 2003 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 939 000 zł Miejsce postojowe: 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 010 000 zł230 m² 8 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,08 m² 18 731,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z balkonem(10,55m2), komórką lokatorską(5m2) i miejscem postojowym na Mokotowie. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone o pow. 80,08 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

32 600 zł135 m² 241,48 zł/m²

 

Piętro:35/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w luksusowym apartamentowcu w samym centrum Śródmieścia - Cosmopolitan na Twardej. Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować spektakularny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł107,30 m² 22 274 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - ostatnie piętro 107 m światła i charakteru, usytylowane na 6 ostatnim piętrze z windą ( do 5 piętra ) Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł96 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I speak English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł40 m² 24 975 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń Warszawa Gocławek Mieszkanie: 40m 1 piętro Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje Duży balkon Klimatyzacja Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,14 m² 15 049,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Białołęka / Tarchomin ul. Milenijna 3 pok 59m2 / Parking / Winda we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł39 m² 18 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi Południe w Warszawie przy ul. Siennickiej 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł35,84 m² 18 136,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie.Idealne dla singli, par lub pod wynajem. Bez podatku pcc. Bez prowizji. Metraż: 35,84 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł70,62 m² 155,76 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym, prestiżowym budynku w sercu Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,50 m² 14 660,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na 4. piętrze w bloku na warszawskim Targówku. Mieszkanie idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł56,65 m² 19 364,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł31,87 m² 19 736,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m , położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 172 zł54,46 m² 14 252,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zrealizowana, apartamenty gotowe do odbioru. Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł34,57 m² 15 533,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł64,47 m² 37 071,51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczny apartament w nowym apartamentowcu Chmielna Duo. Ta nowoczesna inwestycja klasy Premium, zlokalizowana w samym centrum Warszawy, została oddana do użytku w II kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na wysokim parterze w budynku mieszkalnym, w jednej z bardzo wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł60 m² 115 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokoje, 60 m , Muranów, wysoki standard, nowy, pierwsze zamieszkanie Do wynajęcia przestronny, nowo wykończony apartament o powierzchni 60 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł42,81 m² 140,15 zł/m²

 

Piętro:25/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, bo wykończony z należytą starannością apartament położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers w samym centrum Warszawy, tuż przy Rondzie Daszyńskiego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł80 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament obok łazienek królewskich - kolonia sielce Wysokość 2,9 m | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | Miejsce w garażu podziemnym | Cicha okolica | Piesza odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł32,59 m² 16 845,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta w Pepper House! Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Starej Ochocie. Znakomita komunikacja i dojazd do każdej dzielnicy, bliskość Dworca Zachodniego. Mieszkanie po generalnym remoncie dwa lata temu. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ursus, ul. Kolorowa - 53 m2 / 2 pokoje + balkon | balkon | piwnica we speak english cena do negocjacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł37 m² 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We are English, spanish and Ukrainian speaking agents. Nowe, słoneczne, ciche studio wykończone w wysokim standardzie z dbałością o detale, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,49 m² 20 554,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym wydaniu o powierzchni użytkowej 72,49m2, usytuowane na podwyższonym parterze 3-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 104 500 zł47 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony przy ul. Sikorskiego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Mieszkanie znajduje się w kameralnej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł55,47 m² 21 993,87 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m , zlokalizowane na 18. piętrze prestiżowego kompleksu Babka Tower, zaprojektowanego przez renomowaną pracownię jems.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ul. Walewskiej - Saska Kępa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, dwupokojowy apartament do wynajęcia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Całkowicie nowy, nigdy nie zamieszkały 5-pokojowy apartament w inwestycji Nova Królikarnia, wykończony nowocześnie i w najwyższym standardzie. Zaprojektowany wyjątkowo funkcjonalnie, spójnie.

Szczegóły ogłoszenia

905 475 zł43,51 m² 20 810,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej.