dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

789 900 zł67 m² 11 724,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie: 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość oddzielenia kuchni). Powierzchnia lokalu: 67,37 m2, w tym pokoje - 12,36 m2 i 10,58 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

380 850 €100 m² 3 808,50 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atlantis to nasza nowa, wyjątkowa inwestycja tuż nad brzegiem morza, zaledwie kilka minut spacerem od plaży w Küçük Erenköy na wschodnim wybrzeżu Cypru Północnego. Ta piękna okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

397 000 zł35 m² 11 342,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Inwestycja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 450 zł47 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Hampton Home - na wynajem świeżo wykończony apartament 2-pokojowy w kamienicy z lat 50 na Nowolipkach - przylegającej do Śródmieścia, zielonej części Woli. *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peszteńska

Praga-Południe,Warszawa

3 850 zł60 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Peszteńskiej/saska Kępa. NIska zabudowa, spokojna okolica wśród zieleni. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rawska

Ursus,Warszawa

828 545 zł82 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81.63 m świetnie zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami. Mieszkanie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Stary żoliborz! do zamieszkania lub na biuro! Ciche, czteropokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej malowniczych części Starego Żoliborza- ul. Wyspiańskiego, przy Pl. Henkla. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Czesława Niemena

Żoliborz,Warszawa

9 000 zł63 m² 143 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dla wymagających! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane na Żoliborzu Artystycznym Apartament dla osób ceniących sobie wysoki standard i pięknie wykończone wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

649 000 zł64 m² 10 220,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje na Bemowie, gotowe do zamieszkania, piwnica i loggia! Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 jest dobrze rozplanowane - duży salon z dużym balkonem, dwiema sypialniami, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

1 435 000 zł105 m² 13 718,90 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nieograniczone możliwości! Poszukujesz swojej przestrzeni w sercu stolicy? Zależy Ci na łatwym dostępie do bogatej infrastruktury usługowo-handlowej? Chcesz szybko i bezkorokowo przemieszczać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

545 000 zł40 m² 13 553,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis osiedla i mieszkania Blok znajduje się na ulicy Potrzebnej, teren ogrodzony z ochroną. Rok budowy 2018. Do użytku mieszkańców jest zadbane patio z fontanną, plac zabaw, rowerownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 963,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Cena do negocjacji Mieszkanie słoneczne, rentowne w samym sercu Warszawy! Widok na pkin Wysoki roi - zadzwoń i dowiedz się więcej lokalizacja O idealnej lokalizacji mieszkania świadczą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

599 000 zł52 m² 11 409,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Białołęka Żerań ul. Kowalczyka | pełna własność | budynek z 2014 roku | garaż Mieszkanie 52,5 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Moczydło,Warszawa

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość w osiedlu strzeżonym, z ochroną i pięknie utrzymanymi terenami zielonymi. Drugie piętro w budynku z windą. Inwestycja Dom Development z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

668 000 zł54 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Widne, dwustronne oraz rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po częściowym remoncie; jednocześnie jest w tak dobrym stanie, że można się wprowadzić od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

571 000 zł42 m² 13 595,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 42 m2 usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul.Broniewskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stary żoliborz! do zamieszkania lub na biuro! Ciche mieszkanie w jednej z najbardziej malowniczych części Starego Żoliborza- ul. Wyspiańskiego, przy Pl. Henkla. Część dzienna z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

545 927 zł58 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 57,77m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursus

Ursus,Warszawa

693 864 zł74 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 74,21m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

429 500 zł25 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w prestiżowej części Ochoty w inwestycji Villa Parc przy ulicy Włodarzewskiej 81. Okolica oferuje bardzo wygodny i szybki dojazd do centrum miasta. Niewielki metraż przełoży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

352 000 zł27 m² 13 037 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrklowa

Gocławek,Warszawa

583 000 zł58 m² 9 982,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie trzypokojowe gotowe do zamieszkania na warszawskim Gocławiu. Składa się z salonu z wyjściem na niewielki balkon, aneksu kuchennego, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 990 zł36 m² 83,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w wysokiej jakości mieszkaniu na warszawskich Bielanach w pobliżu stacji metra Słodowiec? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Oferta wyłączna. Tylko u nas. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

918 000 zł61 m² 14 946,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Budynek: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 2018 roku. Bezpieczeństwo na terenie osiedla zapewnia monitoring i ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

478 500 zł55 m² 8 698,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 55,01 m2 >numer E2-55 >pokoje 3 >piętro: 4 >cena 478587 zł >cena za 1 m2 - 8 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 20,55 m2 >pokój 10,53 m2 >pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

780 000 zł42 m² 18 519 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja : ul. Kasprzaka/al. Prymasa Tysiaclecia W pełni umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze o powierzchni 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

919 000 zł64 m² 14 316,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

~~ założona Księga Wieczysta- możliwość zakupu na kredyt~~ ~~oferta na wyłączność~~ ~~blisko M Stokłosy (800m)~~ ~~cena podlega rozsądnej negocjacji~~ rezerwacja! Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Wygodne, przytulne mieszkanie dla 2-3 osobowej rodziny lub singla na zadbanym i nowoczesnym Osiedlu Wilno, na Targówku. Ogródek z ogrodzeniem obsadzonym szpalerem wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

604 200 zł70 m² 8 599,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 70,26 m2 >pokoje 4 >piętro: 4 >cena 604236 zł >cena za 1 m2 - 8600 zł >termin oddania 30.06.2023 Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 23,27 m2 >pokój 10,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

729 000 zł64 m² 11 302,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 zlokalizowane na Mokotowie / Stegny. ( po pomiarach 64,83 m2 ) Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ku Rzece

Białołęka,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka - Żerań, ul. Ku Rzece 37 m2 | 2 pokoje | balkon | garaż | 2017 rok Mieszkanie o powierzchni 37 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem ponad 4 m2 oraz dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wesoła

Wesoła,Warszawa

397 000 zł35 m² 11 342,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę kawalerki o powierzchni 35 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

477 000 zł36 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę wykończonego pod klucz dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2 w kameralnym budynku w Wesołej. Inwestycja Mieszkanie w kameralnym budynku (9 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po remoncie generalnym, przytulne, funkcjonalne i słoneczne. Budynek z 2001 roku. Tuż przy stacji metra Ursynów. Mieszkanie : salon razem z aneksem kuchennym (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Wesoła,Warszawa

377 000 zł36 m² 10 414,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

413 000 zł30 m² 13 767 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajaderki

Imielin,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo ładne, jasne, ciche, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,91 m2 z dużym balkonem (9,72m2) do wynajęcia od 15 kwietnia na ul. Bajaderki na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Cicha i spokojna okolica, pełna infrastruktura. Doskonała lokalizacja, komunikacja w każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

785 000 zł33 m² 23 787,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja- śródmieście, powiśle , cicha, zielona i spokojna okolica z doskonałą kominikacją, przystanek autobusowy w odległości 100 metrów (linie m.in. 188, 182, 502, 520, 159, 107,.