dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Kabaty,Warszawa

1 350 000 zł73 m² 18 392,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie blisko obwodnicy! informacje O nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,4 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Trakt Nadwiślański

Białołęka,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Biuro Nieruchomości City Profit prezentuje : Do wynajęcia mieszkanie z garażem podziemnym rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 41,49 m2 w samym sercu białołęki przy ulicy trakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

649 999 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka } ul. Brzeziny 34| Inwestycja: brzeziny Residence | 49,65m2 | 2 pokoje | I piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

799 900 zł47 m² 17 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, 0% podatku pcc! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! niezwykły budynek - wybudowany od nowa, ale będący odtworzeniem zabytkowego budynku Z XIX W.! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Nowodwory,Warszawa

405 000 zł34 m² 11 982,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka 33,80m2 - 300m od tramwaju - gotowe do odbioru Mieszkanie można zakupić w programie "bezpieczny kredyt 2%" Przytulna kawalerka 33,80m2 położona w nowo powstającej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł93 m² 63,44 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 93 m2 I Wynajem I 3 pokoje | 2 łazienki I Metro Wilanowska Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania dna wynajem? Mam dla Ciebie idealną propozycję. Przedstawiam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muszlowa

Jelonki,Warszawa

1 200 000 zł88 m² 13 679,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m2, na 1-piętrze z balkonem ok. 8,25 m2. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

823 883 zł73 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,91 m znajdujące się na 2 piętrze 6 piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym: 32,14 m - 3 pokoje: 15,09 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Schludne mieszkanie na Ulrychowie w odnowionym bloku otoczonym zielenią. Okolica spokojna. Dobry dojazd metrem M2 do centrum Warszawy mieszkanie Lokal ma powierzchnię 30 m2, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

751 151 zł52 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc Wybierz najlepszy układ mieszkania i kup w promocyjnej cenie. Dostępne 2-, 3-, pokojowe mieszkania od 33,5-75 m2. Termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

749 000 zł41 m² 18 223,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej Kapitalne otoczenie , świetnie skomunikowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

875 000 zł44 m² 20 018,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 20 979 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa! Przedwojenna, modernistyczna kamienica! Ludwika Narbutta róg Puławskiej. Mieszkanie idealne dla zarówno dla inwestora ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

629 000 zł62 m² 10 145,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 62 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem ok 5 m2 i piwnicą. Zlokalizowane 300 m od stacji metra Trocka. przystanki autobusowe 80 m od klatki. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Białołęka ul. Przejezdna | blok z 2021 roku | mieszkanie wykończone w bieżącym roku | dostępne w ciągu miesiąca 55 m2 | 3 pokoje z aneksem | balkon ok 5 m2 | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 plus miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne. Mieszkanie usytuowane w Warszawie Ursus, ul. Herbu Oksza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 550 zł44 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Dolnym Mokotowie. Tuż obok ulicy Czeraniakowskiej, doskonale skomunikowane z kilkoma dzielnicami Warszawy. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

670 000 zł41 m² 16 461,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania, które skrywa w sobie historię i urok niezwykłej kamienicy. Jest to prawdziwa perełka architektury i dziedzictwa tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Centrum,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 898 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzypokojowe mieszkanie w samym sercu miasta! mieszkanie Mieszkanie rozkładowe trzy pokoje. Składa się z salonu, około 20m2, widnej kuchni, dwóch sypialni, łazienki i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego 5-piętrowego budynku, zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie "graciozo" eko park Mokotów, przy ul. J. K. Chodkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

939 000 zł57 m² 16 473,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną, rozkładową 2-pokojową nieruchomość o powierzchni 57m2. Nieruchomość do zamieszkania w ciągu miesiąca. Mieszkanie: (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Służewiec,Warszawa

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie mokotów budynek: nieruchomość znajduje się w nowej inwestycji przy ul. Taśmowej. Na terenie kompleksu wybudowanego w 2020 r. znajduje się zadbane patio z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie(nikt w nim nie mieszkał) przy ulicy Batalionu ak Parasol 4. Dwupokojowe o powierzchni 44 m2, składające się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wawer,Warszawa

2 500 zł38 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałym punkcie w Marysinie Wawerskim Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 367 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka 38 m2 Ursus Skorosze Wykończone i oddane w 2023 Serdecznie zapraszam na prezentację i do zakupu mieszkania w Ursusie. Pięknie wykończone w wysokim standardzie. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

980 000 zł67 m² 14 626,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania wysokiej klasy 3-pokojowe , mieszkanie o pow. 67m2, z loggią ok. 6m2 i piwnicą 2m2, na vip. w X piętrowym budynku. Blisko stacja metra Służewiec. Znakomity punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok na planie studio - Dla singla/pary - Wysoki Standard - Blisko Galeria Mokotów, mokotów biznesowy - tzw. "Mordor" do wynajęcia oferujemy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na planie studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

24 500 zł92 m² 266,30 zł/m²

 

Piętro:37

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

#Brief #facts&figures Centrum. Złota44. Apartament 92m2 z 2 sypialniami na 37 piętrze na wynajem. Widok na północ. 1 miejsce garażowe w cenie. Najlepszy adres w Warszawie - Złota 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł76 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie na wynajem na Dolnym Mokotowie. Opis: nieruchomość o powierzchni 76m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 390 zł48 m² 70,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Nowolipki 27, blisko Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej przy ul. Okopowej 59. Dla singla lub 2 osób. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

972 851 zł65 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m2 znajdujące się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z oknami wychodzącymi na cichą ulicę Dziką (główne arterie są na tyle odległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

485 000 zł38 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do dnia 22/09/2023 roku. Ustawne dwu-pokojowe z aneksem kuchennym tuż przy stacji Metro Bródno. Mieszkanie po remoncie, ściany odmalowane, idealne do zamieszkania lub pod wynajem nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 540 000 zł76 m² 20 397,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu Pięknie Mieszkanie 75,50m2, usytuowane w prestiżowej i uwielbianej lokalizacji Żoliborza przy ul. Zygmunta Krasińskiego. Budynek/osiedle : Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

594 000 zł32 m² 18 487,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na Muranowie - do zamieszkania lub pod inwestycję Czy można cieszyć się ciszą i spokojem mieszkając w sercu stolicy? Można! Szukasz mieszkania dla siebie i bliskiej osoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 050 000 zł67 m² 15 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Natolin,Warszawa

735 000 zł46 m² 15 806,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży przepięknie urządzone , ustawne , klimatyczne , przestronne mieszkanie znajduje się w centrum Natolina przy ulicy Lasek Brzozowy Mieszkanie o łącznej pow. 46,50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

3 950 zł34 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalna kawalerka Z balkonem przy zejściu do metra służew dostępna od zaraz budynek: budynek wybudowany w 2021 roku spółdzielnię mieszkaniową "służew nad Dolinką". Wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gizów

Wola,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne, zadbane i wykończone minimalistycznie 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2016 roku na warszawskiej Woli. Przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

625 000 zł37 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, przytulnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie ok 37m z balkonem ok 5m , komórką lokatorską ok 2m i garażem podziemnym w świeżo oddanej inwestycji victoria dom factory 6 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego