dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Woli przy ulicy Jana Olbrachta 17b - tylko 800m od stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 900 000 zł98 m² 19 463,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy jaką jest Ursus. Standard Prezentowana nieruchomość o powierzchni 97,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

929 000 zł53 m² 17 482,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Super lokalizacja mieszkanie przy metro stokłosy mieszkanie 2- pokojowe 53,14 m2 na ursynowie, znakomicie położone przy ulicy Służby Polsce blok zlokalizowany wśród zieleni bardzo blisko do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

929 000 zł53 m² 17 528,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Blacharskiej 1, mokotów, warszawa Doskonała lokalizacja! - stacja metra Wilanowska - 600m - stacja metra Służew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Wola,Warszawa

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz jasnej, wykończonej w wysokim standardzie nieruchomość, fenomenalnie zlokalizowanej. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 500 zł95 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, cichy, 3-pokojowy Apartament w centralnej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Budynek i wnętrze o wysokim standardzie wykończenia. Na całkowitą powierzchnię 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Puławskiej na Mokotowie, blisko Parku Królikarnia. Urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

761 000 zł60 m² 12 683,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie - gotowe do odbioru Mieszkanie położone w nowo wybudowanej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

746 258 zł45 m² 16 732,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursus,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoki standard i stylowy design. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 180,50 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wyobraź sobie idealne pierwsze mieszkanie, w samym sercu nowego Centrum Miasta, gdzie odległość od Fabryki Norblina czy Browarów Warszawskich zachęca do korzystania z uroków miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 723,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni 67,85m2 składa się z czterech pokoi i zachwyca nie tylko swoją przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osiedlowa

Ursynów,Warszawa

1 489 000 zł122 m² 12 204,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Urokliwe mieszkanie na zamkniętym osiedlu Szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Ta oferta jest idealna! Przedstawiamy ciche i przytulne mieszkanie położone w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz przestronnego 3 -pokojowego, jasnego mieszkania znajdującego się w budynku z cegły. Nieruchomość w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 199 999 zł70 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe 70 m Wola Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta na Woli, warszawa. Nieruchomość doskonała pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocławek,Warszawa

2 690 zł54 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie przy Alei Stanów Zjednoczonych 32 (słoneczny Stok), osiedle strzeżone. *Lokal o powierzchni 54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Służew,Warszawa

549 900 zł31 m² 17 739 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Wstrzymane Tym razem zapraszam na Mokotów przy metrze Wilanowska - idealna lokalizacja tak do zamieszkania jak i pod wynajem! Fajny układ : = 1 pokój widną oddzielną kuchnią = = pokój dzienny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego cichego i widnego, idealnego dla pary, rodziny z dziećmi lub pod wynajem. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

725 000 zł28 m² 25 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka o powierzchni 28m2 w doskonałej lokalizacji - Warszawa Śródmieście, ul. Bagno. Skrzyżowanie ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, tuż przy stacji metra Świętokrzyska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lindego

Żoliborz,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta pełna własność grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: bielany / blisko Metro / ul. Samuela Bogumiła Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł104 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomoe - pięciopokojowe o pow. 104m2. (118m2 po podłodze) na Tarchominie przy ul. Książkowej. Mieszkanie rozkładowe (południowy wschód-północny zachód), dwustronne na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krypska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz jasnego, ustawnego oraz fenomenalnie zlokalizowanego mieszkania w pobliżu ronda Wiatraczna. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

6 500 zł89 m² 73,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Mam przyjemność przedstawić wygodne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, tuż obok Sadyba Best Mall. Gdzie zamieszkasz Lokalizacji nie trzeba nikomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

819 000 zł38 m² 21 462,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow. 38,16m2 na II piętrze w IV-piętrowej kamienicy z 1952r. bez windy W fantastycznym sąsiedztwie starego miasta, ogrodu krasińskich, śródmieście muranów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kryształowa

Jelonki,Warszawa

1 735 000 zł114 m² 15 219,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowy apartament na Jelonkach. Znakomita lokalizacja! W bezpośrednim sąsiedztwie Park Górczewska, w którym znajduje się amfiteatr - miejsce bemowskich festynów, imprez kulturalno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Wynajmu Mieszkania - Wola, ul. Siedmiogrodzka 7 Szczegóły ogłoszenia: apartament z doskonałą lokalizacją, oferujący szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta dostępna tylko U nas! zapraszamy na prezentację - posiadamy klucze do apartamentu. Bądź pierwszym najemcą tego apartamentu! Do wynajęcia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł83 m² 19 265,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Bezpośrednio! Wyjątkowe mieszkanie z duszą i klimatem starego Mokotowa, zlokalizowane w parku "morskie Oko", w starej kamienicy na skarpie Mokotowskiej. Absolutnie wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

740 000 zł40 m² 18 635,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń na warszawskim Grochowie. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

887 000 zł47 m² 18 792,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2m2 na warszawskiej Woli przy ulicy Symbolicznej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

2 300 000 zł86 m² 25 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy, nowy apartament w kameralnej inwestycji Forrest Club, tuż przy Lesie kabackim i stacji metra. Wykończone z najwyższa starannością, spójne i komfortowe. Na 86 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chodzieska

Warszawa,mazowieckie

1 249 900 zł65 m² 19 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament w Warszawie przy ul. Chodzieskiej. Zaprojektowany przez pracownię Kompania Primavera Dariusz Lewandowski, znaną z licznych projektów i sesji w magazynach wnętrzarskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Warszawa Białołęka - Żerań, ul. Krzyżówki 44 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | budynek z 2018 r. | ogródek 37 m2 | w pełni umeblowane i wyposażone w agd | stan bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

618 000 zł45 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty tel. Dwu-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 44,93 m2 na Marymoncie. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 9. piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1981 roku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

5 050 zł63 m² 80,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

dostępne od września / available starting from September 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z ogródkiem, klimatyzacją i miejscem garażowym - adres: jutrzenki 114b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ksawerów,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z balkonem w samym sercu Mokotowa tuż przy stacji Metra Wierzbno. Rozkład pomieszczeń: - hol z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

704 906 zł47 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zakupu bez prowizji rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej okolicy, z pełną infrastrukturą oraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

765 000 zł55 m² 13 957,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne trzypokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń w cichej okolicy. Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Powierzchnia nieruchomości.