dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

871 200 zł53 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości adampolski oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 52,80 m2 na ul dembowskiego na Ursynowie przy metrze stokłosy. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

1 008 000 zł73 m² 13 808 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! metro imielin. Okazja! 4 ustawne, widne pokoje , duża kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 900 zł50 m² 77,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem w garażu na Wilanowie - idealne dla Ciebie! Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w prestiżowej dzielnicy Warszawy? Mam coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 48 m2, 2 pok., zlokalizowane przy ul. Bronikowskiego 1. Mieszkanie znajduje się na pięknym, strzeżonym i zamkniętym osiedlu na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 839 000 zł80 m² 22 930,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

1 839 000 | sprzedaż | mieszkanie | 80,20 m2 | 3 pokoje | warszawa I błonia wilanowskie | al. Rzeczypospolitej Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

968 000 zł44 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , parter w 9-piętrowym budynku z windą z 1967 roku -warszawa, śródmieście, ul. Okrąg. Budynek z cegły, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł48 m² 24 721,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48,5 m w doskonałej lokalizacji w samym sercu Warszawy, w dzielnicy Śródmieście. W okolicy znajdują się Łazienki Królewskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leżajska

Włochy,Warszawa

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe 69,7 m Cicha okolica Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m , zlokalizowane przy ul. Leżajskiej 3 w Warszawie. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł67 m² 16 319,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament na sprzedaż mieszczący się przy ul. Bluszczańskiej 36 w dzielnicy Mokotów. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 499 000 zł183 m² 30 106,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

5 499 000 zł I Sprzedaż I Apartament Premium 182,65 m2 I Warszawa - Apartamenty Wilanowska Apartament na "osiedlu Ażurowych Okiennic" - zaprojektowanym przez zespół jems Architekci!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł82 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem na ul. Obrzeżnej, osiedle Hubertus - miejsce postojowe w cenie! Do wynajęcia przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 82,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

531 500 zł27 m² 19 483,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bez prowizji Zapraszam do zakupu mieszkanie na Start dla aktywnych, mieszkanie 1-pokojowe Pokój - 16,40 m.kw Łazienka - 3,95 m.kw Przedpokój z aneksem kuchennym - 6,93 m.kw Balkon - 3,99 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 560 000 zł65 m² 24 070,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ulicy Kasprzaka 31a na prestiżowym osiedlu Bliska Wola. O budynku: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Silnikowa

Ursus,Warszawa

882 000 zł61 m² 14 423,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus. Bez prowizji, bez podatku pcc! Na sprzedaż piękny trzypokojowy apartament przy ul. Silnikowej na Ursusie. O inwestycji: neopolis to kompleks 3 nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

990 000 zł39 m² 25 384,60 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Pradze-Południe. Loftowy apartament o powierzchni 39 m - to miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Służewiec,Warszawa

1 065 000 zł46 m² 23 152,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 46 m2 i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

1 290 000 zł63 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować 3- pokojową nieruchomość usytuowaną na Targówku w miejscu wspaniale skomunikowanym ze wszystkimi stronami miasta. Tuż obok przystanek autobusowy, 5 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

2 150 000 zł92 m² 23 461,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowo wykończony 4 pokojowy apartament z balkonem, położony w pobliżu terenów zielonych, zaprojektowany przez architekta w atrakcyjnej cenie! Mieszkanie o powierzchni ponad 91,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

969 000 zł51 m² 18 936,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Warszawskim Muranowie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

3 300 zł44 m² 74,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

3 890 zł28 m² 138,93 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem na Doby Zapraszam do wynajęcia nowej kawalerki w budynku przy ul Czechowa 1, warszawa, bielany. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z dużego i jasnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

860 000 zł61 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się w doskonałym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Twoje nowe mieszkanie w centrum Woli (metro Księcia Janusz) Komfort i wygoda na wyciągnięcie ręki! Zapraszam do zamieszkania w komfortowym mieszkaniu o powierzchni 48,5 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

605 000 zł40 m² 15 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Możliwość zakupu na kredyt - jest Księga Wieczysta. Jestem właścicielem mieszkania - nie pośrednikiem. Mogę polecić doradcę kredytowego przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 259 000 zł115 m² 19 624,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Szeligowskiej 8 Apartament 115,11 m2 z panoramą Warszawy i widokiem na Fort Chrzanów! Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Grodzisk,Warszawa

779 000 zł51 m² 15 365 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.70m2 (+taras 25m2) znajdujące na granicy Białołęki i Targówka przy ulicy Tajemnej 4. 10minut od metra Kondratowicza i 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł86 m² 139,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Budynek: mieszkanie znajduje się w budynku z 2024 roku na osiedlu Pozytywny Mokotów, które wyróżniają nowoczesne rozwiązania proekologiczne, a wszystkie budynki posiadają certyfikat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł38 m² 29 158,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieście. W świetnej lokalizacji apartament idealnie sprawdzi się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wyczółki,Warszawa

7 000 zł76 m² 92,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zarezerwowane To mieszkanie wynajmiesz bez prowizji! Zapraszam innych agentów do współpracy. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na wynajem, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł39 m² 22 564,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

1 222 000 zł67 m² 18 162,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,28 m z działką o powierzchni 132,64 m w zielonej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Nowa Praga,Warszawa

1 090 000 zł62 m² 17 440 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 62,5 m2, piętro 4/4 bez windy, w kamienicy z 1937 r., Praga Północ, Nowa Praga. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, sprzedawane z meblami, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni wyposażone, przytulne, słoneczne i ustawne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 255 623 zł84 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży 3- pokojowego mieszkania w Ursusie to atrakcyjna opcja dla osób szukających dużego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie wykończone, w standardzie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Północ,Warszawa

1 611 902 zł58 m² 27 999 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament 57,57 m2 z dużym tarasem 17,52 m2 i balkonem - 3,65 m2, co łącznie daje aż 21,17 m2 dodatkowej powierzchni. Z tarasu wieczorami można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

435 000 zł19 m² 22 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka w zadbanej kamienicy z 1935 roku usytuowanej w urokliwej części Starego Mokotowa. Klimatyczna kawalerka z doświetlonym pokojem, aneksem kuchennym z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

450 000 zł19 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola Koło ul. Obozowa (przy skrzyżowaniu z Al. Prymasa Tysiąclecia) przystanki autobusowe i tramwajowe bezpośrednio pod samym budynkiem | 1,5 km (2 przystanki) od bloku stacja metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Włochy,Warszawa

906 500 zł57 m² 15 847,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 57,20 M2! system płatności 30/70! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji na Bródnie, przy ulicy Toruńskiej - przy bloku zlokalizowany jest duży parking oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł57 m² 22 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro adampolski oferuje do sprzedaży bardzo atrakcyjne, 3 pok mieszkanie, w najnowszej inwestycji na osiedlu służew n/dolinką. Mieszkanie znajduje się W bardzo eleganckim, nowoczesnym budynku.