dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkania położone na warszawskim Ursusie na Osiedlu Niedźwiadek. Wyrażamy przekonanie na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Centrum,Warszawa

1 088 000 zł70 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

1 149 000 zł46 m² 24 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

46,11 m | Balkon | Garaż | Komórka | Klimatyzacja | 200 m od Parku Szczęśliwickiego Na sprzedaż eleganckie, jasne i funkcjonalne mieszkanie 46,11 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

1 799 000 zł102 m² 17 691 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Niepowtarzalnie urządzony apartament o powierzchni 101.69 m2. Ekspozycja lokalu na trzy strony świata zapewnia naturalne światło przez cały dzień. Przestronne, słoneczne tarasy (60 m2 i 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniecka

Ochota,Warszawa

1 990 000 zł114 m² 17 440,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

114,1 m , 4 pokoje + pracownia, balkon, garaż i 2 niezależne wejścia, ciche patio. Przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 114,1 m , położony na 4. piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 789,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny lokal z ogromnym potencjałem aranżacyjnym idealny na mieszkanie lub biuro! | Warszawa-Włochy Szukasz miejsca, które od razu możesz zacząć wykorzystywać bez kosztownych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł72 m² 30 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Łazienkach Królewskich. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone na drugim piętrze kamienicy z 1939 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

985 000 zł66 m² 14 924,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m2, wchodzącego w skład 90 m2 nieruchomości, składającej się z dwóch zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Borków,Warszawa

925 000 zł73 m² 12 653,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż piękne mieszkanie w cichej ,zielonej okolicy Wawra (osiedle Borków) dla rodziny szukającej ciszy i odrobiny zieleni. Mieszkanie o powierzchni 73,1 m . Przemyślany układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 203 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie z aneksem, 39,4 m + komórka lokatorska, ochota/włochy, aleje Jerozolimskie 196a Funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne (50,80 m2) wykończone 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada duży ogródek (46 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

1 175 000 zł44 m² 26 704,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Dwupokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku o łącznej powierzchni 44 m , położone na ostatnim, piątym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 500 zł44 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z ogrodem | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 M | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia ciche, przytulne i w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 51m2 w Śródmieściu (muranów, ul. Karmelicka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 382 000 zł75 m² 31 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Lwowska 10 | Po generalnym remoncie | Śródmieście Południowe Na sprzedaż oferujemy jedno z najlepiej wykończonych mieszkań 3-pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł43 m² 36 046,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m usytuowane na 2 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, żoliborz, ul. Stanisława Dygata. Mieszkanie nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

12 000 zł65 m² 184,62 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m , zlokalizowane w prestiżowej okolicy Woli przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie dostępne od 31.12.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

2 600 zł18 m² 140,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do nowej, nigdy wcześniej niezamieszkanej kawalerki usytuowanej w odrestaurowanej kamienicy w sercu Starej Ochoty przy ul. Częstochowskiej 25/27 w Warszawie Całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

2 600 zł18 m² 140,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do nowej, nigdy wcześniej niezamieszkanej kawalerki usytuowanej w odrestaurowanej kamienicy w sercu Starej Ochoty przy ul. Częstochowskiej 25/27 w Warszawie. Całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

828 000 zł47 m² 17 654,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach Potencjał Mieszkalny i Biznesowy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł103 m² 63,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

475 000 zł33 m² 14 221,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie 33,4 m z balkonem Warszawa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m, położone na trzecim piętrze w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 645 000 zł44 m² 37 386,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Chmielna Duo | 2 pokoje | 44 m | 7. piętro | Widok na pkin i Varso Tower W samym sercu Warszawy, tuż obok Dworca Centralnego, złotych Tarasów i metra, znajduje się wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament przy ul. Zygmunta słomińskiego 19 Zapraszam do zapoznania się z przestronnym apartamentem położonym w samym sercu Warszawy, przy ul. Zygmunta Słomińskiego 19. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

3 200 zł42 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam gorąco! Do wynajęcia od zaraz! Piękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, 42 m2 z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w apartamentowcu z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwolnicka

Grochów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje, warszawa Grochów, ul. Wąwolnicka umeblowane, gotowe do zamieszkania! sszukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

1 938 000 zł68 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m położony na 6. piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

5 500 zł57 m² 97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - 56,70 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 270 000 zł51 m² 24 902 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowo urządzony, komfortowy apartament w kamienicy z lat 50' tuż przy Ogrodzie Krasińskich i metrze Ratusz Arsenał! budynek: historyczne Osiedle Prezydenckie przy ul. Generała Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 500 zł125 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowa oferta! Wyjątkowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Pełne życia i miejsc, które warto odwiedzić. Mieszkanie Apartament 125m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pok. mieszkania o powierzchni 50 m , położonego przy ul. Długiej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 366,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie 36,6 m przy Puławskiej 176a. 3 min do metra Wilanowska. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m położone przy ul. Puławskiej 176a na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie z loggią i klimatyzacją Klasyków Wille Miejskie warszawa/białołęka- ul. Dziatwy Powierzchnia: 56m2 Opis nieruchomości: prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą zielona okolica! Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 38 m | 2. piętro | Pełna własność z czystą kw | Możliwość kredytowania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 099 000 zł60 m² 18 452 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jasne, klimatyczne mieszkanie w najbardziej porządanej części Woli - gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego i przytulnego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 50 m2, balkon, garaż+komórka - Jasne, ciche, przytulne - Blisko sggw - ursynów - ul. Belgradzka - al. Ken - Metro stokłosy Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

1 489 000 zł47 m² 31 768,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w wielorodzinnym, kameralnym budynku mieszkalnym z 2019 roku z windą, położone na 1 piętrze, o łącznej powierzchni użytkowej 46,87 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stary Mokotów,Warszawa

560 000 zł26 m² 21 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż niewielkie, dobrze zaplanowane mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położone w samym sercu Warszawy - w rejonie Placu Unii Lubelskiej. To doskonała propozycja dla inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo po generalnym remoncie, przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy al. Prymasa Tysiąclecia 99 w Warszawie. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Na prośbę najemcy istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

1 265 400 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, włochy, ul. B.Chrobrego 40 Metraż: 68,4 Piętro: 3/3 Rok budowy: 2019 Winda: Tak Stan prawny: Lokal stanowiący odrębną własność Cena: 1.265.400 zł Czynsz:.