dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Czyste,Warszawa

800 000 zł37 m² 21 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pragnę zaprezentować ofertę 2 pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Woli. 1. Kluczowe informacje Adres: ul. Laskowa 3, warszawa - Wola (czyste) Powierzchnia: 37 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 45 m | Metro tuż obok | Balkon | Garaż Na wynajem nowoczesne, nowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

602 000 zł36 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł28 m² 22 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m , położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które łączy ustawność trzech pokoi z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą pod ręką? To propozycja idealna dla młodej pary lub rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 800 zł41 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Mokotów | balkon | garaż | blisko Galerii Mokotów Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m na Mokotowie, położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 980,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu nowoczesną, klimatyzowaną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną przy ul. Zawiszy 16a - w świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marymoncka

Placówka,Warszawa

1 999 000 zł84 m² 23 797,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować duże, znakomicie doświetlone mieszkanie usytuowane w budynku przy ul. Marymonckiej 6 na warszawskich Bielanach, w części Marymont-Kaskada, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, w inwestycji firmy Okam, central House Mokotów. Apartament usytuowany na 3 piętrze nowego budynku z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 376,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39,3 m | ul. Czerniakowska | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,3 m , zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie 105 m2 na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na Warszawskich Kabatach przy ul. Jeżewskiego 5c, zaledwie 5 minut od stacji metra Kabaty. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczęśliwice,Warszawa

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł94 m² 15 691,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Witaj, Zastanów się, pomyśl w jakim miejscu, mieszkaniu chcesz mieszkać, żyć? Na czym tak naprawdę Ci zależy? Czego dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

: perfekcyjnie wykończone w wysokim standardzie, wygodne mieszkanie z ogródkiem dla rodziny : Stan idealny - w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. Lokalizacja Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z basenem W sercu warszawy Prestiżowa inwestycja | Basen i siłownia w budynku | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Ścisłe centrum miasta ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowska

Buchnik,Warszawa

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, niestandardowe mieszkanie o łącznej powierzchni 140 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, przy cichej i spokojnej uliczce w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | warszawa | mokotów | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł92 m² 15 736,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń dwa duże balkony (ponad 11m2 i 15m2) możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m, położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka w sercu Miasteczka Wilanów, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - mieszkanie 2-pokojow,garaż lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m zlokalizowane przy ul. Klinkierowej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Włochy,Warszawa

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio przy ul. Wiktoryn 6a na drugim piętrze. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 350,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które od pierwszego zdania chce się poczuć. To przy Daniszewskiej 26 zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 524 000 zł76 m² 19 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Bemowie ul. Powstańców Śląskich | 76,24 m Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie położone na Bemowie, na pograniczu Woli, przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 164 410 zł69 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi! Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m każde. Lokale mają lustrzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 599 000 zł121 m² 29 743,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

880 000 zł62 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

9 900 zł100 m² 99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 3. piętrze kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal jest świeżo odmalowany, zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 549 549 zł46 m² 33 489,30 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Inwestycja Atelier Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

769 000 zł40 m² 19 225 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z rynku wtórnego, założona księga wieczysta. Pomimo adresu przy ulicy Lazurowej mieszkanie jest ciche ponieważ jest to druga linia zabudowy, widok na podwórko z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 58m2 - 3 pokojowe na 6 piętrze z windą - Salon z aneksem kuchennym plus 2 dodatkowe sypialnie +gardeeroba,mieszkanie z balkonem - łazienka z prysznicem plus dodatkowe wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, trzypokojowym apartamentem o powierzchni 88,6 m , położonym w sercu Stare Miasto. To idealne miejsce dla osób ceniących eleganckie wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 999 000 zł100 m² 39 990 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

5 000 zł50 m² 824 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską, klimatyzacją. 50 m na 9. piętrze w nowoczesnym bloku z 2026 roku, nigdy niezamieszkałe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 865 000 zł80 m² 23 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.