dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 750 zł56 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul. Lazurowej. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą, ochroną i patio. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

465 000 zł37 m² 12 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne mieszkanie na Starych Bielanach. Ustawny pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia widna, łazienka z wanną. Lokal w stanie dobrym, wysoki (2,9), widny, cichy z oknami od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

579 000 zł54 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane jest na Woli (os. Koło) przy ul. Księcia Janusza - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leonarda

Wola,Warszawa

588 000 zł39 m² 15 077 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Nowoczesne mieszkanie na bliskiej Woli po remoncie| Metro| idealne na inwestycję, dla singla lub pary Okolice Okopowej, centrum Handlowego Klif Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 3 pokoje z garderobą, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie o powierzchni 67m^2 znajduje się na Bielanach, na 4. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

535 000 zł41 m² 13 145 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Mieszkanie typu studio w kameralnym bloku o ciekawej stylistyce na Mokotowie przy ul. Bonifacego, położone na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Antoniego Chruściela Montera

Rembertów,Warszawa

448 000 zł64 m² 6 995,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam bezpośrednio nieruchomość składającą się z: - lokalu mieszkalnego o powierzchni 30,30 m2 na 1. piętrze kamienicy - poddasza o powierzchni użytkowej 33,74 m2 (powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

689 000 zł45 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Opis szczegółowy: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, bardzo blisko metra Słodowiec. Piętro 1/8. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze Południe (gocław) , ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego. Lokal o powierzchni 43 mkw. mieści się na jedenastym piętrze bloku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

600 000 zł31 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Warszawy składające się z dużego pokoju, zamkniętej kuchni oraz łazienki. Pierwotnie pokój był przedzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

749 999 zł54 m² 13 761 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 54,50M2,3 pok., UL. Staffa ,ogródek,metro Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł103 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozmawiam też językach: ua/ ru/by opis Nowoczesny dwupoziomowy apartament, 4 pokoje usytuowane na 3 piętrze z 9 w budynku z 2 windami. Mieszkanie zostanie umeblowane przy umowie podpisanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł42 m² 16 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękne i oryginalne mieszkanie położone w Śródmieściu na Muranowie w bliskości Starego Miasta i wielu Parków. Od podwórka cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 695 000 zł90 m² 18 729,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Duży balkon!do wprowadzenia!blisko metra! Trzypokojowy, wygodny apartament w inwestycji Zielony Żoliborz, wykończony w wysokim standardzie, pod okiem projektanta, przestrzenie są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grochów Północny,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 402,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszej agencji Mieszkanie można obejrzeć korzystając również z wirtualnego spaceru. Opis lokalu Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 485,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania Państwu w wysokim standardzie apartament przy ulicy Kłobuckiej na Ursynowie! Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w monitorowanym garażu podziemnym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Stegny,Warszawa

322 300 zł22 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokale inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem, własne biuro lub jako pierwsze mieszkanie dla singla/pary/studenta. Wykończenie pod klucz w cenie. Wysoki standard, lokale klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł82 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozmawiam też językach: ua/ ru opis Mieszkanie dwupoziomowe, 4 pokoje, usytuowane na 7 piętrze z 7 w odnowionym budynku z 2000 roku. Szeroko rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: oryginalnie zaprojektowany, funkcjonalny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 71 m2 z dużym tarasem dla osób ceniących wygodę i elegancję. Wyposażony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam dla Ciebie coś szczególnego. Mieszkanie w świetnej cenie z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomości cały czas drożeją przyszedł czas zainwestować swój kapitał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od 1 lipca wynajmę mieszkanie pokój z oddzielną, widną kuchnią w kamienicy na ul. Sieleckiej, 1 piętro. Mieszkanie jest usytuowane od cichej strony, bardzo blisko do przystanku 131, 167, 168,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 52 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w 2021 r. zostało odnowione: cześciowo zrobione gładzie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł30 m² 117 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej, tuż przy pasażu "wiecha" i kinie Atlantic. Położone na ostatnim 23 piętrze (winda dojeżdża do 22 pietra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

625 485 zł60 m² 10 424,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

503 900 zł28 m² 18 257,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Urocza kawalerka na Żoliborzu. Ustawny pokój dzienny, widna i otwarta kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową oraz niewielki przedpokój z miejscem na szafę. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

820 000 zł51 m² 16 078,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy jasne, ciche po remoncie kapitalnym 2 pokojowe na Mokotowie Kamienica, cegła, 1950 r Wysokość 2,75 m Ekspozycja północ-południe Balkon 1.5 m Piwnica 6 m Widok na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 423 500 zł73 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje w pełni wyposażony i pięknie umeblowany apartament usytuowany w sercu Miasteczka Wilanów. Rozkład pomieszczeń Pokój dzienny 20,34 m2 kuchnia 9,33 m2 połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

377 000 zł29 m² 13 067,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Podstawowe informacje: bemowo, ul. Górczewska. Kawalerka 28.85 m2 z balkonem oraz widną oddzielną kuchnią. Tylko u mnie! Cena do negocjacji. Zalety nieruchomości: bardzo blisko komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 590,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wysoki standard! Gotowe do zamieszkania 2 pokoje w nowym bloku 15 min. od centrum (dzielnica Odolany, wola) Przedstawiam Państwu ofertę gotowego do zamieszkania lub wynajmowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

8 200 zł83 m² 99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny 3-pokojowy apartament w otoczeniu parków w samym sercu Powiśla. Lokalizacja: budynek znajduję się w bardzo przyjaznej okolicy Warszawy. Sąsiadujące parki (park Rydza Śmigłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

719 000 zł71 m² 10 098,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedaż | mieszkanie | 3 pokoje | 719 000 zł | 71,2 m2 | Warszawa Targówek Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy lokal mieszkalny w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kwota wynajmu 4000 zł zawiera wszystkie opłaty! Polecam do wynajęcia eleganckie mieszkanie, po remoncie. Ścisłe centrum, zadbana kamienica, drugie piętro bez windy. Możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam Państwu wygodny, ładnie wyposażony apartament gotowy do zamieszkania. Idealny również dla rodziny. Duży, ładny świetnie doświetlony salon od strony południowej z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m składające się z 2 jasnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest położone na Muranowie, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z holu, pokoju dziennego( kanapa rozkładana z Ikei z materacem), oddzielnej kuchni ze zmywarką, sypialni (wbudowana szafa ,w tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Wyjątkowa oferta w atrakcyjnej okolicy! Mieszkanie rozkładowe, każdy pokój osobno. Widna kuchnia- osobna. Okna wymienione na pcv. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

2 600 zł51 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze, w bloku czteropiętrowym bez windy, przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Cena do negocjacji! Mieszkanie w kameralnym bloku na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw. przy ulicy Arkuszowej na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z dużego salonu otwartego na kuchnię, sypialni, wc,.