dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

465 000 zł27 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetnie skomunikowaną nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia. Saska Kępa - kamienica - 275 cm wysokie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko po remoncie ( malowanie, wymiana kabiny i mebli łazienkowych)z salonem i sypialnią, oddzielną kuchnią, wc i łazienką ,położone na strzeżonym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone w znakomitej lokalizacji w Dzielnicy Śródmieście, przy ul. Stawki, w odległości 300 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - 2x sypialnia, - łazienka, - hol, - garderoba, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

526 000 zł39 m² 13 487,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaoferować przytulne mieszkanie na siódmym pietrze w jedenasto-piętrowym bloku. Mieszkanie z oddzielną sypialnią, jasnym salonem z balkonem oraz ukrytą w dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57 M2, 3 pokoje, praga-północ, ul.WIOSENNA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze Północ na ulicy Wiosennej. Idealna propozycja dla rodziny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

715 000 zł50 m² 14 386,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż prezentuje Państwu wspaniałe, 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2021 roku, przy ulicy Sulejkowskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

486 000 zł27 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesna Kawalerka Gdzie: włochy-ul. Bakalarska 15b odpowiedni dla: inwestora, singla. otoczenie: galeria Modo, restauracje, sklepy, lotnisko 4,8km, w kilku słowach: nowoczesna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

644 000 zł44 m² 14 737 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż cichy, słoneczny apartament wykończony w wysokim standardzie, położony w Warszawie, w pobliżu stacji metra Natolin. Lokal znajduje się na 8 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

589 000 zł45 m² 13 031 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, do wykończenia i wprowadzenia, w na Żoliborzu budynku mieszkalnym przy ulicy Broniewskiego. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

659 000 zł69 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa oferta: 29.05.2022 Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o pow. 68m2; 2 sypialnie oraz salon z kuchnią; warszawa Tarchomin, ul. Aluzyjna. Jasne i przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

995 000 zł66 m² 15 066,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie / możliwość 3 pokoi / o powierzchni 66 m2 i wysokości 320 cm. Mieszkanie z Najemcą / gabinet psychoterapii/ jest dostępne od zaraz , bez najemcy za miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu nieruchomość idealną dla singla, pary bądź pod zakup inwestycyjny o powierzchni 40 m2, zlokalizowaną przy ul. Krzywińskiej na warszawskim Bródnie w budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie to przestronne 2 pokoje z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Wszystkie widoczne meble pozostają w mieszkaniu. Ekspozycja okien jest południowo-wschodnia dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 581 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 60,36M2 3pok.,GOŁUCHOWSKA,BEMOWO (Warszawa, Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 984,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Klasyczny, bardzo ładny rozkład. Pokój dzienny, sypialnia, widna kuchnia z jadalnią, łazienka z prysznicem, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - gabinet/pokój dla dziecka - łazienka, - hol, - garderoba, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 000 zł84 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie trzypokojowy apartament z dużym balkonem w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli. Lokalizacja: apartament znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

14 000 zł157 m² 89,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wykończony, przestronny i elegancki apartament o powierzchni 157 m2 położony na Warszawskiej Sadybie. Mieszkanie wykończone przy pomocy architekta wnętrz, stylowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł95 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe w przedwojennej kamienicy w Centrum Mieszkanie po remoncie w 2015 r Wysokość - 3 m Budynek z 1930 r cegła Ekspozycja wschodnio-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Posiadam na sprzedaż mieszkanie. Lokal o powierzchni 38m2 skalda się z - salonu 17m2 - sypialni 11m2 - kuchni ( otwarta na salon ) 4,2m2 - łazienki 2,8m2 - przedpokoju 3,2m2 Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lucerny

Zbytki,Warszawa

730 000 zł75 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok. 74,92m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z i ogródkiem ok 39m2. w okolicy ul Lucerny. Na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł64 m² 17 461,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje trzypokojowe mieszkanie usytuowane na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 2012 roku na strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

529 000 zł44 m² 12 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe z dużą, kameralną logią. Po całkowitym remoncie, z widokiem na zielone podwórko, bez efektu okno okno. W pobliżu Lasek Bielański, park ze stawami, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Widne, mieszkanie przy metrze Pola Mokotowskie. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi z jednego wyjście na loggię, ciemnej kuchni można ją otworzyć na pokój, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 320 000 zł89 m² 14 898,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na warszawskiej Woli. W pełni wykończone, gotowe do wprowadzenia. Posiada trzy bardzo dobrze zaaranżowane pokoje. Dwie łazienki, jedna z wanną, druga z prysznicem. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żegańska

Międzylesie,Warszawa

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 25m2. Położone w cichej i spokojnej okolicy Warszawa Międzylesie. Kawalerka w pełni urządzona na trzecim piętrze, z balkonem (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

649 000 zł49 m² 13 137,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zobacz vivainvest pl unikalne oferty - okazje - obniżki Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w trzy piętrowym bloku zlokalizowane na parterze. Mieszkanie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

420 588 zł33 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka 33,38M2, 1 pokój, ursus, ul.TOMCIA PALUCHA (Warszawa, Ursus, Tomcia Palucha) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokoje do zamieszkania Klimatyzacja Balkon Kabaty Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Ursynów, ul. Polnej Róży Metraż: 53 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 1998 Stan prawny: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

419 000 zł38 m² 11 173,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwupokojowe mieszkanie na Woli. Wysoki parter. Pokój z zabudowanym balkonem, kuchnia, łazienka, oddzielna sypialnia, przedpokój. Lokal do własnej aranżacji. Kilka lat temu wymieniona elektryka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 633,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przytulne, w pełni umeblowane, zadbane, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej, po remoncie, do wprowadzenia, dostępne od zaraz. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

689 000 zł63 m² 10 936,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poszukujesz mieszkania w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji? Oferuję 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Targówku przy ulicy Mokrej. Gotowe do zamieszkania, wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

655 000 zł43 m² 15 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze na sprzedaż: dwupokojowe słoneczne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

574 000 zł50 m² 11 588,90 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prezentuję Państwu położone w świetnej lokalizacji mieszkanie na Powiślu jest to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Mieszkanie łączy w sobie dwie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

479 000 zł38 m² 12 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 38 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, w bardzo dobrej lokalizacji na Bielanach, 800 m od stacji metra Słodowiec - świetny punkt komunikacyjny (autobusy, tramwaje przy bloku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 090 000 zł60 m² 18 017 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 60,5M2, 2pok.,JASNODWORSKA .ARTYSTYCZNY ŻOLIBORZ GARAŻ ( 2 MIEJSCA ) ORAZ KOMÓRKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 000 zł156 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piękne,156m mieszkanie. Kameralne dziedzińce zaaranżowane w formie japońskich ogrodów, duże tarasy, loggie, zimowe ogrody oraz chronione eleganckie recepcje na parterach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu wyłącznie dla obywateli polski! najem okazjonalny! Do wynajęcia kawalerka na Warszawskiej Woli przy ul. Prymasa Tysiąclecia. Świetnie skomunikowana lokalizacja. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

619 000 zł35 m² 17 823,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży jednopokojowego mieszkania w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Mokotowskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 35 m2. Usytuowane jest na pierwszym piętrze, w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję 2 pokoje w idealnej lokalizacji na strzeżonym, kameralnym osiedlu z 2017r. Przestronny ustawny salon z dużą ilością okien i wyjściem na balkon, widna kuchnia otwarta na.