dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł69 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem na panoramę miasta Mieszkanie jest narożne co rozszerza perspektywę widoku na Warszawę. Ze względu na położenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabryczna

Stara Miłosna,Warszawa

620 000 zł74 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Warszawa Stara Miłosna! Bardzo dobry dojazd do Centrum!/24min./ Prezentuje piękne dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 1998roku przy ul. Fabryczna! Mieszkanie 73,6m2. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 239 000 zł74 m² 16 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

765 000 zł41 m² 18 782,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wysoki standard mieszkania zlokalizowanego tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie jest ponadprzeciętnie wykończone i w pełni umeblowane (meble mogą zostać w mieszkaniu). Ostatnie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł77 m² 19 350,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie trzypokojowe w kamienicy na Górnym Mokotowie o powierzchni 77 m2( po wstępnym pomiarze 77,87m2 do weryfikacji) Wysokość pomieszczeń 3m. Rozkład funkcjonalny, dwustronny. Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

525 000 zł42 m² 12 804,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Uwaga mieszkanie zarezerwowane do 15 maja, duża obniżka ceny. Do sprzedaży wystawiamy ustawne super rozkładowe mieszkanko po częściowym remoncie oprócz podłogi w kuchni, zakupiona terakota na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł83 m² 132,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: śródmieście, okolice Parku Saskiego. Prestiżowa i bezpieczna lokalizacja. Odpowiednie dla: dla singla, pary lub rodziny 2+1 Zalety: po remoncie / design / funkcjonalny rozkład. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

1 008 600 zł84 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Blisko metra! Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni (84,05m2), dwustronne (wschód -zachód), zlokalizowane na Ursynowie. Lokal na 4 piętrze w niskim, kameralnym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowieckich

Bielany,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga prezentuje komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku w cichej, zielonej okolicy, z łatwym dostępem do metra oraz dobrym połączeniem z trasą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

878 000 zł53 m² 16 609,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - system smart home - duży salon - balkon - 15 min do centrum nowa inwestycja na warszawskiej woli! pełna infrastruktura miejska - 15 min do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 446 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90m2 znajdujące się na super osiedlu Adria III z 2014 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej. Pierwotnie był to lokal 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Niski budynek z cegły na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu. Bliskość terenów zielonych - park, ogródki działkowe. Niedaleko znajduje się szpital miejski. Komunikacja autobusowa i kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane na parterze w niskim budynku z cegły zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Bródno przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

499 900 zł41 m² 12 297,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,65 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2022 roku, usytuowanym przy ul. Mariana Hemara na Białołęce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

1 230 801 zł78 m² 15 785,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Jeśli zależy Ci na dobrze skomunikowanym miejscu do życia, zapraszam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości. Nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tylko u nas! Idealne dla rodziny! Wygodne, przestronne z widokiem na patio, miejsce w garażu podziemnym w cenie We speak English, polish, ukrainian and Russian languages. Odświeżone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 030 000 zł67 m² 15 426,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

10 minut spacerem do Łazienek Królewskich | Nowoczesna inwestycja | Bezpieczna okolica | Komórka Lokatorska | 2 Miejsca Postojowe | Gotowe do aranżacji | Rowerownia | Park Prezentujemy 66 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Włochy

Nowe Włochy,Warszawa

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej i równocześnie spokojnej okolicy na warszawskich Włochach. Świetne do zakupu jako pierwsza, własna nieruchomość lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Górny Mokotów,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Stylowe mieszkanie tuż obok parku na starym mokotowie mieszkanie: w pełni wyremontowane, stylowe mieszkanie 2-pokojowe , położone na 3 piętrze kamienicy. Nieruchomość jest bardzo widna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja - Warszawa Wola ul. Łucka 20 Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni (połączonej z salonem), dwóch łazienek oraz dodatkowego wc. W pełni umeblowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość położona jest w najbardziej reprezentacyjnej części Wilanowa, a mianowicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

518 000 zł20 m² 25 925,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę z oddzielną, zamykaną kuchnią z oknem. Budynek usytuowany wewnątrz osiedla dzięki czemu jest cicho i spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

765 000 zł68 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować piękne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Nowodworach, przy ul. Aluzyjnej. Ta nieruchomość o powierzchni 67,5 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Górnośląskiej na warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1968 r. Stan budynku oraz klatek dobry, nowe windy, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 247,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Westate Praga ma przyjemności zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ulicy Jugosłowiańskiej 17c Zlokalizowane na Gocławiu - osiedlu dzielnicy Praga-Południe na wysokim parterze z balkonem 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

438 000 zł27 m² 16 222,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę 26,7 m 2 w budynku z 1965 roku Lokal mieści się na 14 piętrze z 15 w ścisłym centrum przy ul. Jana Pawła 26 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

443 000 zł43 m² 10 302,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Podstawowe informacje: dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną, oddzielną kuchnią i balkonem do remontu. Idealne dla pary lub inwestycyjnie. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest Nowe, jasne i przestronne mieszkanie usytuowane na VII piętrze w siedmiopiętrowym bloku, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 520 000 zł53 m² 28 848 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o pow. 52,69 m2 zlokalizowany na Woli przy ul. Okopowej. Budynek wybudowany w 2021 roku. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze. Na powierzchnię składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

851 450 zł55 m² 15 441,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy 55 metrowe mieszkanie z przestronnym balkonem i widokiem na park w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie Inwestycja w otoczeniu natury i zawsze blisko do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

3 215 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja br. 2 pokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Górczewskiej 181, obok Wola Parku, stacji metra Urlychów. Do dyspozycji Najemcy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanadyjska

Saska Kępa,Warszawa

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zalety nieruchomości: doskonała, urokliwa i przepiękna okolica / Autobus 4 min, metro 10 min Ciche w spokojnej okolicy, doskonale doświetlone i narożne! opis nieruchomośći: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Klimatyczny Muranów (śródmieście) - ciche i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wspaniale zlokalizowane przy metrze Ratusz Arsenał. Budynek po remoncie nowa elewacja i wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszyki,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1920 roku w prestiżowej lokalizacji w Śródmieściu Warszawy przy ul. Koszykowej. Jasny, ustawny, przestronny apartament usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł65 m² 122 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz nowego, całkowicie urządzonego mieszkania w apartamentowcu z trzema pokojami, w wysokim standardzie przy ulicy Siennej na pograniczu Śródmieścia i Woli ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

1 459 000 zł64 m² 22 620,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację mieszkania doskonale przystosowanego do prowadzenia biura. Zaraz po wejściu do lokalu znajduje się recepcja, z której można wejść do dwóch pokoi biurowych, sakli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosielecka

Ujazdów,Warszawa

6 500 zł100 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, otoczone zielenią, II poziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 z balkonem na 3 piętrze bez windy w kamienicy z 1938 roku. Rewelacyjna lokalizacja w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym, które poszukuje nowego nabywcy! Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze budynku wielomieszkaniowego tuż obok.