dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł35 m² 16 734,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż świetne mieszkanie po generalnym remoncie. 2 pokojowe mieszkanie przy Placu Hallera. Gdzie: szymanowskiego 8 (nowa Praga, plac Hallera, metro Dworzec Wileński) Metraż: 34,60 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

549 000 zł31 m² 17 710 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 31m2 położona na. 3 piętrze w 6. piętrowym bloku z winda znajdująca się na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Olbrachta 29. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł78 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dla osób szukających 3 pokojowe mieszkania ogródkami w spokojnym miejscu. Nieruchomość składa z komfortowego salonu z aneksem kuchennym z którego jest wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 000 zł32 m² 94,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 31,72m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2016 roku. Panoramiczne, drewniane okna od strony południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł46 m² 73,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie świeżo po remoncie 5 minut pieszo do metra 2 balkony (loggie), z obu ładne widoki Parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowicza

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja - centrum miasta, a dookoła park. Wszystko w pieszym dystansie: - metro, tramwaj, autobus - Bulwary Wiślane - restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

700 000 zł48 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Śródmieście - Muranów! Do sprzedaży 2 pokoje mieszkanie do remontu o powierzchni niespełna 48 m2. Odrębna własność - możliwość kredytowania lub zakup za gotówkę. Czynsz - ok. 588.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł34 m² 151,29 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament W mennica residence wolne od 1.05 BUDYNEK: Mennica Residence to zespół dwóch wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, których budowa rozpoczęła się w 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 699 000 zł72 m² 23 597,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż trzypokojowy apartament w Sercu Warszawskiej Woli! 72 m2 | 3 pokoje | Wola | Świetnie skomunikowane Apartament: apartament znajduje się na 7 ostatnim piętrze w budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dragonów

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym z czterech pięter. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie, co sprawia że jest ono bardzo atrakcyjne pod względem standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, przestronne mieszkanie na wynajem z balkonem. Opis: mieszkanie jest 2-pokojowe i ma powierzchnię 51 m2. Znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

2 440 zł44 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Praga prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 43,7m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Bernardyńskiej. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie 38 m2 z potencjałem inwestycyjnym przy ul. Balkonowej. * bliskość stacji metra na Targówku - Metro Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Bardzo ładne mieszkanie 400m od Metra R. Daszyńskiego! Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze z balkonem. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Kabaty,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie, na warszawskim Ursynowie, niedaleko linii metra i Lasu Kabackiego? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

798 000 zł120 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2 (po podłodze), ~49m2 powierzchni użytkowej. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze 7-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

858 000 zł39 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below! Pусский ниже! mamy nową ofertę! warto! Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

2 825 zł49 m² 57,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe przestronne mieszkanie przy ul. Aluzyjnej o powierzchni 49m2. Mieszkanie wynajmę dla pracujących, najchętniej długoterminowo. Mieszkanie znajduje się na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

479 000 zł32 m² 14 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Wyremontowana w 2018r kawalerka na Gocławiu. Urocza kawalerka na warszawskim Gocławiu znajduję sie na drugim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą z 2002 roku przy ul.Meissnera1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, w przedwojennej kamienicy z 1938 roku w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie przy ul. Radomskiej. Atutami mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

2 650 000 zł93 m² 28 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy apartament, znajdujący się w cichej i malowniczej części Śródmieścia. Apartament jest świeżo po remoncie, do którego realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

599 999 zł48 m² 12 371,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Międzynarodowej 32/34a na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na parterze 10 piętrowego budynku z 1975 roku. Składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ciche, jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną widną kuchnią na Bielanach. Położone na 2 piętrze w kameralnym budynku. Spokojne osiedle z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

775 000 zł56 m² 13 717 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.50m2 w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na nowym Osiedlu Wilno przy ulicy Pohulanka. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Bemowo,Warszawa

650 000 zł59 m² 11 016 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 m 3 pokoje ulica Anieli Krzywoń Bemowo Jelonki. Po remoncie, nowe drzwi wewnętrzne panele, nowa zabudowa kuchni sprzęt agd, zmywarka jeszcze na gwarancji. W mieszkaniu 3 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu na wynajem świeżo wyremontowane 2 pokoje (54,19 m2) na Starej Ochocie przy ul. Szczęśliwickiej, 23b. To mieszkanie jest położone na wysokim parterze w czteropiętrowej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Bażantarni

Natolin,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i bardzo ładnie nowocześnie wyposażone. Ciche i słoneczne. Salon razem z kuchnią (26 m) z wyjściem na duży balkon (6m, meble ogrodowe)), sypialnia (15m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Postawowe informacje: mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu z recepcją z 2001 roku. Zadbane wewnętrzne patio opis nierruchomości: mieszkanie 40 m kw, funkcjonalne ,czyściutkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł75 m² 16 856,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,3 m2, znajdujące się w miasteczku Wilanów (przy ul. Sarmacka), umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie się znajduję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia na Górnym Mokotowie, przy metrze Wierzbno, w powojennej kamienicy na szóstym, ostatnim piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 30 m2, co sprawia, że jest idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 110 000 zł67 m² 16 468,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowoczesne mieszkanie na Mokotowie, cybernetyki Bardzo wysoki standard: podwieszany & napinany sufit (efekt lustra), klimatyzacja z odprowadzeniem skroplin do kanalizacji, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

927 000 zł58 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju : Ciche - wszystkie okna od strony patio : Miejsce parkingowe w garażu podziemnym + miejsce na parkingu naziemnym za szlabanem : Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

2 990 000 zł101 m² 29 604 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na Saskiej Kępie Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na Saskiej Kępie na 2 i 3 piętrze w kamienicy przy ul. Lipskiej tuż przy ul. Francuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** zakup tylko za gotówkę. Oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

466 000 zł42 m² 10 964,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, wyposażone i gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji w otoczeniu dużej ilości zieleni na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

370 000 zł38 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na parterze - ul. Toruńska. Bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz rekreacyjne, blisko do linii autobusowych i tramwajowych. Atuty: w pełni wyposażone 2 pokoje (37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ujazdów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok | 48 m2 | Balkon | Śródmieście (ujazdów) Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w pełni umeblowane o powierzchni 48 m2 znajdujące się na Warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, całkowicie umeblowane mieszkanie przy ul. Pavarottiego. Elegancki budynek z 2019 roku, z mini parkiem dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł86 m² 98,84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 86 mkw. Świetnie położony budynek zlokalizowany na Warszawskim Mokotowie przy ul. Śródziemnomorskiej. Lokal usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sejmu Czteroletniego

Powsinek,Warszawa

1 314 000 zł73 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m2 w budynku z 2013 r. na Wilanowie przy ul. Sejmu Czteroletniego. Sprzedaż mieszkania ze sprzętem i meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

499 000 zł42 m² 12 024 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1