dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 248 ogłoszeń

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikatowy, dwupoziomowy apartament z tarasem przy ulicy Łowickiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje unikatowy, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 85m2 | taras | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 7. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego. Szukasz mieszkania w samym centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ciekawe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł61 m² 103,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy trzypokojowy apartament na Ochocie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Niezwykle komfortowy 3 pokojowy apartament w sercu Starej Ochoty, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 zł64,50 m² 85,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Rozkład mieszkania : mieszkanie jednostronne, okna skierowane na południe - salon 22 m połączony z kuchnią 5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł47 m² 22 340,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem na Żoliborzu Artystycznym Mieszkanie z prywatnym ogródkiem o południowej ekspozycji na parterze prestiżowej inwestycji Budimex.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł28 m² 23 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na Bielanach - 28 m , balkon, garaż podziemny i świetna lokalizacja blisko metra, zieleni oraz pełnej miejskiej infrastruktury. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł96,21 m² 16 630,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | 96.21 m2 | Balkon | Szybkie połączenie z centrum [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [BEZ PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł55,47 m² 17 306,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł26,31 m² 107,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, możliwość umeblowania Spacer 3D Oferujemy na wynajem jednopokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45,60 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje z balkonem wśród zieleni | Gocław | 45,6 m | miejsce postojowe. Do wynajęcia funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji Eko Park przy ul. Biały Kamień na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament do wynajęcia w sercu Woli przy ul Wronia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajmu eleganckie, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,11 m² 18 513,24 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Żoliborz Promyka/ 35,11 m/ 2 pokoje z kuchnią + piwnica /po remoncie blisko metro Plac Wilsona We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartamenty gotowe do odbioru! zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60,30 m² 28 855,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Śródmieście _ muranów Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie (o pow. 60,31m2) w kameralnym apartamentowcu z 2015 roku Muranowie, przy ul. Nowolipie. Lokalizacja - zaledwie 5 minut od stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania - ul. Puławska 233 Do wynajęcia jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł60 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Elegancki apartament w sercu Warszawy Nowolipie | 60 m + taras 15 m Wyjątkowa cisza i kameralność w samym centrum stolicy to rzadkość, którą oferuje ten piękny apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowej inwestycji na Woli przy ul. Grzybowskiej, nazywanej dziś warszawskim Manhattanem. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł85 m² 15 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 85m2 z tarasem 18 m i 2 x msc. postojowe - Warszawa, ursus Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni prawie 85 m , położony na trzecim - ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł74,77 m² 19 994,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,77 m , położone na ostatnim, 5. piętrze prestiżowego apartamentowca z 2009 roku, w inwestycji Galeria Park na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł64,93 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: wynajmę bardzo jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie z dużym balkonem. Mieszkanie jest usytuowane na 8 piętrze w budynku z dwoma windami, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75 m² 11 733,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł88 m² 22 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 87,60m2 (realnie 92m2) zlokalizowany na zielonym Mokotowie przy ulicy Wiktorskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dużą kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji w przy ul. Orlej, tuż przy pl. Bankowym. To ciche mieszkanie zlokalizowane jest na parterze, okna wychodzą na zadbany, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów _ imielin Trzypokojowe mieszkanie (pow. 65,5m2) w budynku z 2017 r. na Ursynowie, w pobliżu stacji Metra Imielin. Opcjonalnie do dyspozycji miejsce postojowe na samochód za.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 2 pokoje | w pełni wyposażone | Warszawa | ul. Środkowa 20 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Warszawie przy ul. Środkowej 20, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,50 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 56 mkw., usytuowane na 8. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. J.Gagarina 26. W skład lokalu wchodzi: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,04 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł71 m² 21 056,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem niedaleko Portu Siekierki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł48,43 m² 18 996,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,50 m² 55,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone w Warszawie - dzielnica Ochota, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł59,94 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 59,94 m , położone w zielonej i cichej części Wawra przy ulicy Przylaszczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 115 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35,30 m² 18 271,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia z energią dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł130 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem z przeznaczeniem na działalność biurową, położone pod jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie - Alei Róż. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej. Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł27 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł42,39 m² 32 790,75 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.39 m2 I Wola I Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] SUPER OKAZJA- obniżka ceny aż o 2%.* *Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 282 600 zł58,30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 58,30 m2 na nowoczesnym osiedlu na warszawskim Ursynowie. Funkcjonalny układ: salon z aneksem, 2 sypialnie, 1 łazienka, duży taras od południa. Nowoczesna architektura,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij