dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne, klimatyzowane mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Górna Droga 4 w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, wyremontowane (nowe podłogi, meble) 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się u zbiegu ul. Grójeckiej i Banacha. Doskonała lokalizacja: obok hala Banacha liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję do nabycia jasnej i przestronnej kawalerki o powierzchni 32 metrów kwadratowych, znajdującej się na pierwszym piętrze. Duże drewniane okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 400 000 zł59 m² 23 753 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się na Warszawskiej Woli, przy ul. Siedmiogrodzkiej 1. To idealne miejsce dla singla, pary oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Złota

Mirów,Warszawa

680 000 zł21 m² 32 582,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalna i przytulna kawalerka usytuowana na parterze w 10 piętrowym budynku. Lokal w ostatnim czasie został wyremontowany i jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

980 000 zł53 m² 18 386,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30m2 na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku przy ulicy Zygmunta Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

629 000 zł35 m² 17 818,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Gdzie: ulica Kobielska, praga-Południe, grochów Odpowiednie dla: prezentowana nieruchomość sprawdzi się doskonale jako pierwsze mieszkanie dla studenta lub pary. To również idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

815 000 zł66 m² 12 352,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Idealne dla tych, którzy cenią bliskość centrum miasta i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 250 zł32 m² 132,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy Alei Wyzwolenia w samym sercu Warszawy. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 999 zł41 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone na Sadach Żoliborskich przy ul. Przasnyskiej 4b w budynku z 2019 roku. Lokal 41m2 składa się z: - salonu; - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

1 715 000 zł78 m² 21 987,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam wyjątkową nieruchomość o powierzchni 77,56m2 z przestronnym 12m2 balkonem na ostatnim piętrze. Nieruchomość położona na pograniczu Mokotowa oraz Wilanowa pozwala na korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

735 000 zł39 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klucze do dyspozycji biura! Umów spotkanie pod numerem telefonu Oferta bez podatku pcc! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i luksusowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: bardzo ładne, czyste i przestronne, wysokie na 3h. T rzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią, łazienka z prysznicem i oddzielnie wc. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 46 m2, po remoncie, przestronne (dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój), położone na pierwszym piętrze (tylko dwa lokale na piętrze), słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świetne miejsce Bielan. Przy metrze Słodowiec. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, przychodnia itp.; blisko parki, C.H. Arkadia. Budynek nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 319 000 zł61 m² 21 524 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Świetna, oferta mieszkania w Śródmieściu na Powiślu! Mieszkanie w bardzo ładnej, zadbanej kamienicy Klenca z 1937 r. na 4 piętrze, z nową windą, dwupokojowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

2 800 zł25 m² 110,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 25,28 m2 zlokalizowane w dzielnicy Włochy przy ul. Wiktoryn. Dobry dojazd do centrum, stacja kolejowa, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Włochy,Warszawa

2 499 999 zł88 m² 28 519,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, piękny apartament na Włochach. Metraż nieruchomosci to 87,66m2 i składa się z : 3 pokoi dwóch łazienek, jedna z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

1 295 000 zł70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Warszawa | ursynów | służywiec | 3 pokoje | 2 łazienki | ogród | taras Z nieruchomości można uzyskać dwa osobne mieszkania. Nieruchomość: mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł54 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 53,5 m2 z widokiem na zieleń w świetnej lokalizacji na pograniczu Żoliborza i Bielan przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest zadbane, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście Północne,Warszawa

929 000 zł36 m² 25 522 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Film z wnętrza lokalu dostępny na instagramie: agent_wwa Rzut mieszkania znajduje się na ostatnim zdjęciu w galerii. Polecam do zakupu piękne 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

630 000 zł30 m² 20 840,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na Pradze - Północ Metraż mieszkania to 30,23 m2 Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w stylu loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

604 675 zł49 m² 12 340,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 48,20 m2 w Warszawie po remoncie położone na 3 piętrze przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

899 999 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl sprzedam bezpośrednio po Remoncie pl. Bankowy Tel. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej nieruchomość emanującej przestronnością tworząc idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamieniecka

Grochów,Warszawa

4 300 zł53 m² 80,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zamienieckiej na Pradze Południe. Nieruchomość ma 53,48 mkw i składa się z salonu z wyjściem na Loggie, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym przy ul. Radzymińskiej w nowym budownictwie z windą. Mieszkanie jest odświeżone, po remoncie. Okolica dobrze skomunikowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

620 000 zł37 m² 16 622 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz loggią (ok. 4m2). Przynależy piwnica. Dostępne od zaraz. Do dyspozycji 4 windy, hol wejściowy do budynku po remoncie, zamykany korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 662,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Ta przytulna nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

849 000 zł38 m² 22 502 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną oraz rozkładową nieruchomość, przeznaczoną dla tych, którzy pragną uciec od miejskiego zgiełku, zachowując jednocześnie wyjątkową bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 420 000 zł105 m² 13 523,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 105m2 na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1985r przy ulicy Czerniakowskiej, na Warszawskim Mokotowie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł51 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Artystycznym Żoliborzu. Żoliborz Artystyczny to wyjątkowy urbanistyczny koncept składający się z ulic, placów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł36 m² 26 301,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie idealne pod inwestycje/wynajem z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż mieszkania 2-u pokojowego (ok.36,5 m2) z balkonem i pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 250 000 zł72 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny apartament na Bielanach. Apartament położony na Bielanach Warszawskich, w otulinie Parku Krajobrazowego Starych Dębów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie lub mieszkanie dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie posiada widne pokoje, dużą otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

1 300 000 zł79 m² 16 455,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 78, 60m2, VI piętro, 3-pokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską o pow. 4,7 m2 Opis mieszkania: 3 pokoje - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Wiartel / blisko Galeria Mokotów / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| przytulna kawalerka na Powiślu o powierzchni 30 m2. Pokój 17,5 m2 z balkonem. Kuchnia widna z wejściem z pokoju. Mieszkanie było remontowane w 2014 roku, wymieniono wtedy biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barei

Białołęka Dworska,Warszawa

650 000 zł45 m² 14 348,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Barei, oddalone o ok 200m od przystanku tramwajowego. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą, z 2003r o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

570 000 zł26 m² 21 509,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio piękną kawalerkę przy ul. Anielewicza 45 na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Biura nieruchomości zapraszam z konkretnym klientem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

860 000 zł65 m² 13 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Osiedle jest zamknięte, ze szlabanem i ochroną. Osiedle jest bardzo kameralne, na którym łącznie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij