dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

1 160 000 zł74,40 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowy apartament na granicy targówka/białołęki znajdujący się przy ul. Tajemnej w Warszawie. Wnętrza projektowane były przez architekta. Mieszkanie wykończone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku, w spokojnej części Ursusa (gołąbki), przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł70,44 m² 17 731,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z dużym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, żoliborz ul. Zabłocińska | taras | garaż | metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

830 000 zł35,56 m² 23 340,83 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,85 m² 13 448,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament na pograniczu Wawra i Wesołej Do sprzedania klimatyczne, przytulne, odświeżone, 3 pokojowe mieszkanie w Wesołej Zielonej. Mieszkanie o powierzchni 66,85 m z kw na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokoje, w tym dwie jasne sypialnie z oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią czekają na nowego najemcę. Nowoczesny wystrój i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 4 pokoje z balkonem english description below - please do not hesitate to contact us Jest nam miło zaprezentować na wynajem przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Nowoczesny budynek położony na Jana Nowaka Jeziorańskiego, w okolicy bliższej ul Stanisława Skalskiego, czyli w pięknym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48,60 m² 13 168,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena Zgrabne, ciche, jasne mieszkanie położone w Warszawie na Gocławiu w sąsiedztwie Saskiej Kępy, pomiędzy dwoma dużymi przeprawami przez Wisłę - Mostem Siekierkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł26,50 m² 17 660,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja; słodowiec, 400m od stacji metra! dodatkowo miejsce parkingowe naziemne. Kawalerka w doskonałej lokalizacja, świetna komunikacja, oprócz Metra, autobusy, tramwaje. Dobra infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 zł70 m² 107,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze kameralnej inwestycji Apartamenty Marymont przy ul. Smoleńskeigo 1a. Nieruchomość wyróżnia się wysokością pomieszczeń 3 m, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,07 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem wynajmu jest przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, z którego wyjdziemy na ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł164 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł50 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł47 m² 18 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Hampton Home oferuje na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , z oddzielną widną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 55 m2 | Wiatraczna / Grochowska | garaż Na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 5. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 25 m , usytuowaną na 1. piętrze budynku z windą, tuż przy Fabryce Norblina. Najem na min. 12-mcy, tylko dla osób pracujących. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł34,89 m² 17 770,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią przy ul. Targowej - parter, po remoncie instalacji, doskonała lokalizacja. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł120 m² 22 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

We speak eng, pol, ua, rus Jasny i cichy apartament na pograniczu Śródmieścia i Muranowa - Osiedle Prezydenckie Apartament położony na prestiżowym Osiedlu Prezydenckim, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł69,10 m² 13 487,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie Z 42-metrowym tarasem! 69,1 m 3 pokoje 2 miejsca W garażu komórka W cenie! warszawa białołęka Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3 pokojowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł104,30 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 pokoi ; atrakcyjny umeblowany lokal na Gocławiu; ogrodzona posesja, budynek w drugiej linii zabudowy - cicho! Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku. Lokal wyposażony w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł83,42 m² 23 855,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy państwu przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie z dużym salonem i kuchnią bezpośrednio przy stacji metra Kabaty. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 83,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł33 m² 29 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament z balkonem na Woli [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł22 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy ofertę - komfortowej kawalerki w budynku z 2020 roku przy ul. Dzieci Warszawy 36 w dzielnicy Ursus Skorosze. To idealna propozycja dla singla. Lokal składa się z: >.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł76 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w kameralnym budynku na Mokotowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł62 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Eurovilla prezentuje lokal o powierzchni 62m2 na cele biurowe lub na cele mieszkalne. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: aneks kuchenny, 3 pokoje i łazienka z oknem. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł75,70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie obok nowej inwestycji Varso Tower. Bezpośrednio odświeżone - zostało odmalowane, a podłogi wycyklinowane. Mieszkanie jest z widokiem na dziedziniec,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł71,95 m² 22 223,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal - do własnej aranżacji w formie mieszkania 4 pokojowego lub biura - 71,95m2 na Pradze Południe - w okolicy soho! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł44 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bliska wola Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,03m2 Topowa lokalizacja Browary Warszawskie, to jedno z najdynamiczniej rozwijających się miejsc w stolicy - Styl życia bez kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 32m2 na Bemowie w nowo powstałym apartamentowcu przy ulicy / Rozłogi 16/ lazurowa z dobrym dojazdem do stacji metra Bemowo Niska zabudowa - blok 4 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł59 m² 22 542,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy - ul. Noakowskiego 10, śródmieście Południowe, warszawa Prezentujemy Państwu elegancki, funkcjonalny apartament usytuowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 35,14 m z przestronną loggią (6,7 m ), położone w nowoczesnej inwestycji Aura Sky przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

987 900 zł52 m² 18 998,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą - Twoje miejsce na Mokotowie Szukasz balansu między tempem metropolii a spokojem zielonej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł53 m² 14 811,32 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Premium Point, 2 pokoje + balkon, otwarta widna kuchnia, mieszkanie do wprowadzenia. Bezpieczne, zamknięte, monitorowane, dodatkowo chronione, pełne udogodnień dla mieszkańców osiedle (bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł32,40 m² 20 367,28 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez żadnych nakładów ze strony kupującego. W 2025 roku przeszło generalny remont. Dzięki dbałości architektki o spójność projektu na.