dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

20 000 zł194 m² 102,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy przestronny apartament W standardzie premium na warszawskich stegnach Przestronne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Concierge | 3 miejsca parkingowe | Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 987,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy z lat 50 tych w samym sercu Starego Mokotowa przy zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej, z zamkniętym podwórkiem. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 450 000 zł67 m² 36 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, cichy apartament z balkonem przy Rondzie Daszyńskiego - wysoki standard Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, który stanowi esencję ponadczasowego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prałatowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 72m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 1977r. przy ul. Prałatowskiej, targówek Mieszkaniowy. Świeżo po remoncie, nowy sprzęt, dostępne bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pyry,Warszawa

1 199 000 zł71 m² 16 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przytulne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w niskim kameralnym budynku tuż przy uczelni sgh. Ładny słoneczny pokój 21m z oknami wychodzącymi na wewnętrzną uliczkę. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą, na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu, przy ul. Zdziechowskiego 7 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny z przeznaczeniem na cele biurowe: kancelaria prawna, rachunkowa, notarialna itp. Lokal w trakcie prac remontowych. Może zostać przystosowany pod konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość na wynajem na Warszawskim Mokotowie. Fantastyczna komunikacja z centrum w połączeniu z centrum biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem w kameralnym apartamentowcu na osiedlu Eko Park nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 64,29 m | Warszawa Targówek, ul. Płońska parter z tarasem, idealne do życia i pod usługi Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na Ursynowie, na granicy Natolina i Imielina, przy ul. Na Uboczu 26. Ciepłe, przytulne, ciche, doskonale zlokalizowane. Mieszkanie ma 65 mkw. powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 387 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Śródmieście,Warszawa

945 000 zł38 m² 24 654,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny design I cisza W centrum miasta - osiedle "kolska od nowa" Topowa lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia | Wysoki standard | Blisko Arkadii | Miejsce w garażu podziemnym | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 199 000 zł76 m² 29 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

5 663 000 zł124 m² 45 500,60 zł/m²

 

Piętro:20/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartamnet W unique tower W pełni umeblowany wykończony pod klucz Unique Tower | Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Gotowy do wprowadzenia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m2 na warszawskim Bemowie, ul. Lazurowa 21. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

629 000 zł42 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje + oddzielna kuchnia + piwnica | stegny - ul. Portofino Powierzchnia: 42,3 m Piętro: 5 Liczba pokoi: 2 Piwnica: tak - w cenie opis nieruchomości Jasne, ustawne pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze-Południe przy ul. Dobrowoja. W pobliżu planowanej stacji metra linii M3 (rozpoczęcie budowy w 2028 r.). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

949 000 zł65 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Na 65,19 m2 składają się: duży pokój z wyjściem do loggii 3 niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 400 zł28 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul. Cybernetyki, na bezpiecznym i zadbanym osiedlu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz atrakcyjnego lokum świetnie trafiłeś. Mamy do dyspozycji funkcjonalne i zadbane mieszkanie na Ursynowie w nowym budownictwie w spokojnej i cichej okolicy. Duży atut -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

# osiedle Dekada, idealna lokalizacja dla miłośników joggingu, spacerów i lasu. Szanowni Państwo! Zapraszamy do wynajmu wygodnego 3-pokojowego mieszkania w samym centrum Bemowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

567 000 zł47 m² 11 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Bazyliańskiej 18 w Warszawie, w zadbanym budynku po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

644 000 zł48 m² 13 557,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie 47,5 m2 na Pradze Północ przy ul. Siedleckiej 16/24 Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez kw. Zakup tylko za gotówkę. Cena nie jest do negocjacji. -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe o pow. 55 m2, nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w nowe meble. Mieszkanie z ładnie wyeksponowanym balkonem, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m , z dużym balkonem (8 m ), zlokalizowane przy ul. Gumińskiej 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie w starej kamienicy, wygodne, wyremontowane, usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

752 000 zł29 m² 25 984,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 28,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

752 000 zł29 m² 25 984,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , położone przy ul. Żupniczej na Praga-Południe w Warszawa. To propozycja dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 474,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.70 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54 m , położone na 1 piętrze budynku na Saskiej Kępie przy ul. Egipskiej. Mieszkanie idealne dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 310 000 zł70 m² 18 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny i komfortowy apartament położony na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 70,00 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

845 000 zł60 m² 14 154 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu. Przestrzenne, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Remont objął także wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Imielin,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63 m | Imielin | blisko metra | po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

896 970 zł52 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 51.55 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z: - Salonu -.