dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

460 000 zł21 m² 21 873,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Propozycja inwestycyjna - działający najem krótkoterminowy (ok. 5 000 zł/mies. netto) Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gotowe do wprowadzenia 50 m | 2 pokoje + balkon | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 To mieszkanie łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają kupujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 780 000 zł76 m² 23 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli cenisz sobie nowoczesne osiedle, a zieleń za oknem sprawia, że łapiesz oddech to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 75,52 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, kilka minut pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Poczuj rytm Warszawy i zamieszkaj w samym sercu biznesowego Mokotowa! Oto jasne, wyremontowane mieszkanie na 8. piętrze przy ul. Rzymowskiego (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 649 000 zł78 m² 21 154,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowe do zamieszkania, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feel free to contact us. WE do speak english. Uwaga: jako biuro nieruchomości induo house nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Zanim omówisz się na prezentację, obejrzyj wirtualny spacer klikając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wergiliusza

Bielany,Warszawa

3 400 zł46 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji 3pok 46m2, bielany, wergiliusza 50metrów do metra Bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie urządzone z wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 690 000 zł128 m² 13 203,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 115,2 m2 (128m2 całkowita), piętro 3 i 4/4 bez windy, w w budynku z 1999r, ochota Szczęśliwice. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne i wysokie studio w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

787 000 zł33 m² 23 513,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 33,47 mkw. usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym nowoczesnym budynku przy ul. Taśmowej, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 530 000 zł62 m² 24 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

927 000 zł51 m² 18 123,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przytulne mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu! lokalizacja I otoczenie: mieszkanie położone jest na cichym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, jest doskonale odgrodzone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

577 700 zł34 m² 16 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia sprzedaż Z wyposażeniem , sprzętem agd i rtv ***ok.20min. do stacji metra *** Białołęka ul. Marii Callas 16a ok 200m. od ul.Verdiego MIESZKANIE 2 pokojowe 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 200 zł23 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 23m przy Waryńskiego tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Idealne dla pracującego studenta Kawalerka składa się z: -przestronnego pokoju ok 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

399 000 zł21 m² 18 847,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowy mikro Apartament 21,17 m2 na wynajem w pełni wykończony w inwestycji Apartamenty Pileckiego. Budynek o przeznaczeniu hotelarskim. Doskonała Inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 150 000 zł122 m² 17 622,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na Saskiej Kępie - 122 m powierzchni całkowitej z historią i widokiem na panoramę Warszawy Na sprzedaż niezwykle klimatyczny, 4-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł78 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (38 m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

892 330 zł49 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze budynku na warszawskim Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Grochów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie w kamienicy, na 3 - cim piętrze, bez windy. Powierzchnia 39m2, dwa pokoje. Rozkład - duży pokój / przejściowy / ok. 20m2 z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

930 000 zł52 m² 18 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Prystora 3a Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią o pow. 51,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Powiśle,Warszawa

8 400 zł72 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Warszawska

Niedźwiadek,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nową kawalerkę w apartamentowcu z 2026 r. znajdujące się w Ususie (ul. Warszawska). Nieruchomość o powierzchni 23 mkw składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmochowskiego

Powiśle,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne słoneczne mieszkanie ok. 60 m | powiśle/solec Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia jasne, komfortowe i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

870 000 zł45 m² 19 511,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Warszawa Wola I ul. Fort Wola | 44,59 m2 | 2 pokoje | parter | Rok budowy: 2018 | srzeżone osiedle | westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kopernika

Powiśle-Skarpa,Warszawa

349 000 zł11 m² 31 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Ustawna mikro kawalerka w wyjątkowej lokalizacji (ul. Kopernika 28). Piękna kamienica Ludwika Gerlacha zrealizowana według projektu Władysława Marconiego, zlokalizowana jest tuż obok Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego 24 na warszawskim Targówku (bródno). Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

1 199 000 zł72 m² 16 641,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, idealnego dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 457 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które daje Ci więcej niż cztery ściany? Miejsca, które zapewnia komfort życia w mieście, a jednocześnie pozwala odetchnąć w otoczeniu przyrody? Las Bielański - 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sadyba,Warszawa

1 020 000 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Cichy i przestronny apartament o pow. 60 m2 z dużym balkonem, dwiema komórkami lokatorskim i miejscem garażowym. Nieruchomość położona na Dolnym Mokotowie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 899 zł40 m² 97,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Do wynajęcia stylowy, nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 40 m , położony na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny, tuż przy granicy Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Silnikowa

Szamoty,Warszawa

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | 2 pokoje | klimatyzacja | balkon | garaż | ursus Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z balkonem, położone w Warszawie przy ul. Silnikowej 14. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 350 zł45 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy - ul. Grzybowska Lokalizacja, która robi różnicę Prestiżowa ul. Grzybowska - ścisłe centrum Warszawy. Zaledwie 5 minut pieszo do metra, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyste,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Giełdowa 4e Do wynajęcia komfortowe, świeżo odświeżone mieszkanie położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku na zamkniętym,.