dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie rozkładowe ,po remoncie spółdzielcze własnościowe, 41,7m2 w budynku stojącym na uregulowanym gruncie. Budynek ocieplony po remontach technicznych , nowe windy , odrestaurowana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Archiwalna

Ochota,Warszawa

829 000 zł46 m² 17 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 520 000 zł80 m² 44 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament do sprzedaży w prestiżowej, nowej inwestycji Rezydencja Emilii Plater, zlokalizowanej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

585 000 zł32 m² 18 547,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawne i funkcjonalne mieszkanie o wyjątkowo praktycznym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

7 000 zł54 m² 130,26 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament Z balkonem | ochota, park szczęśliwicki | parking W pełni umeblowane i Wyposażone | Blisko komunikacji | Park | Elastyczne warunki najmu Na wynajem komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka 40m2 z garażem podziemnym i dużym balkonem wychodzącym tuż na park. Cicho i spokojnie. Krótki spacer do metra, dobra komunikacja, tramwaje, autobusy. Czynsz dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia w kamienicy o powierzchni 50 mkw zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilcza 14. Mieszkanie mieści się na 2 z 6 pięter. Mieszkanie dostępne od końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł37 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Złotej - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w samym sercu Warszawy. To propozycja idealna zarówno dla osób prywatnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 668 000 zł90 m² 18 496,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję narożne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 90,18 m z prywatnym ogrodem o pow. ok. 211 m - w jednym z najbardziej zielonych i przyjaznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***wynajem bez pośredników*** Do wynajecia od zaraz na Mokotowie umeblowane mieszkanie kawalerka, na 4 piętrze. Mieszkanie 36m2 składa się z przedpokoju, pokoju oraz osobnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie - przestronne, miłe, ciche i słoneczne, położone na funkcjonalnym osiedlu, na Ursynowie. Zlokalizowane jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

715 000 zł42 m² 16 983,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Górnym Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 545 000 zł44 m² 35 113,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chmielna duo | bez pcc | panorama na pkin I varso | 44 M | 2 pokoje | 7. Piętro | standard premium W samym sercu Warszawy, w jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

710 000 zł30 m² 23 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży piękną, klimatyczną kawalerkę w cichej części Powiśla. 30m2 - przedpokój, pokój z balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia widna). Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane jest w kamienicy przy ulicy Nowolipki 24 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

695 000 zł26 m² 26 305,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.42 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście Południowe,Warszawa

770 000 zł31 m² 24 522,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 31,40 m2, położona w Śródmieściu przy ul. Natolińskiej w doskonale skomunikowanej części miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

8 000 zł91 m² 88,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na ostatnim piętrze W sercu powiśla Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja w każdym pokoju | Ogród na dachu | 1 miejsce w garażu podziemnym ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

859 000 zł39 m² 21 802 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

1 699 000 zł94 m² 18 074,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

1 665 000 zł78 m² 21 483,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (38 m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

5 000 zł49 m² 102,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 3-pokojowe mieszkanie 48,8 m | Al. Solidarności 94| Westate Wola prezentuje ofertę wynajmu mieszkania po remoncie, zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy, przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Langego

Ksawerów,Warszawa

1 190 000 zł80 m² 14 869,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Przestronne | Stan surowy | dużo pomieszczeń Zapraszamy do wyjątkowego mieszkania na warszawskim Mokotowie, gdzie komfortowe życie łączy się z doskonałą lokalizacją. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

1 549 000 zł81 m² 19 123,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe, bardzo komfortowe i przestronne mieszkanie - polożone w środku osiedla w bardzo cichym miejscu - Al. Rzeczypospolitej 33c ( nieruchomość znajduje sie od strony ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

775 000 zł49 m² 15 774,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,13 m2 na Skoroszach. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: ustawne, narożne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 000 zł176 m² 17 583,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 176,3 m2, zlokalizowany przy Al. Wilanowskiej w dzielnicy Mokotów. Osiedle z ochroną fizyczną, z dużą ilością zieleni, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

848 000 zł60 m² 14 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

409 000 zł24 m² 16 693,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja do 6 marca! Na sprzedaż bardzo widne mieszkanie, gotowe do zamieszkania, położone na trzecim piętrze w 10-piętrowym budynku. Okna z balkonem wychodzą na podwórko od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 550 000 zł73 m² 21 146 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne 4 pokoje dla rodziny | Duża loggia | Jana Kazimierza 23b | 73,3 m | 2020 r. Komfort, światło i funkcjonalność gotowe mieszkanie dla rodziny, która chce wygodnie żyć od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na warszawskim Gocławiu. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł44 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia - 43,64 metrów kwadratowych doskonała lokalizacja, nowe budynki, w pełni wyposażone! Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanych blokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

999 000 zł76 m² 13 144,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Stara Praga, centrum | 4 pokoje | 76 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie położone w samym sercu Starej Pragi jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duninów

Białołęka,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia przytulne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej części warszawskiej Białołęki. Lokal świeżo po remoncie, wynajmowany po raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł44 m² 28 409,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eng below, ukr нижче Wyjątkowy apartament w sercu Mokotowa z panoramicznym widokiem na zachód słońca, usytuowany przy spokojnej i cichej stronie Mokotowa Jaśminowego, od ulicy Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

569 000 zł35 m² 16 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Praga-Północ, ul. Namysłowska > 2 pokoje z odzielną kuchnią > odnowiona kamienica z lat 60-tych > 3 piętro bez windy Mieszkanie 35 m2, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

587 250 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość 40,5 m2, salon, sypialnia, łazienka, kuchnia, przedpokój, piwnica. Po remoncie instalacji elektrycznej, odmalowane, wymieniona armatura łazienkowa: zlew, kabina prysznicowa, wc, nowa pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocławek,Warszawa

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, cichego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Gocławiu przy ul. Znanieckiego 3. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

460 000 zł21 m² 21 873,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Propozycja inwestycyjna - działający najem krótkoterminowy (ok. 5 000 zł/mies. netto) Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

998 000 zł50 m² 19 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gotowe do wprowadzenia 50 m | 2 pokoje + balkon | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 To mieszkanie łączy w sobie wszystko, czego dziś szukają kupujący:.