dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pużaka

Ursus,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Ursusie 1p. 2 pokoje , przedpokój ,duża widna kuchnia , łazienka i balkon wszystko po remoncie nowe instalacje: gazowe, elektryczne, kanalizacyjne w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica: kondratowicza Powierzchnia: 46,4 m2 Piętro: 2 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter: 10 Rok budowy: 1974 Mieszkanie w bardzo dogodnej okolicy, blisko komunikacja autobusowa (50 m), * w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne i ciche 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, znajdujące się na I piętrze przy ulicy Miłej 25. Wspaniałe położenie, 7min od centrum, w pobliżu metra Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

1 990 zł45 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche mieszkanie do wynajęcia, po remoncie w 2010 roku. Kamienica również odremontowana w tym samym roku. Zadbana klatka schodowa. Widok na podwórko z drzewami. Jasna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia od 1 września 2 pokojowe mieszkanie 37 m w ścislym Centrum - Al. Solidarnosci obok budynków sądu. Jeden pokoj z wnęką kuchenną, otwarty na korytarz, drugi oddzielny zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Ochota,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz w samym Śródmieściu, po gruntownym remoncie jak widać na zdjęciach, z balkonem. W pełni i ładnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Targówku ul.Remiszewska 18 od 1 Września 2011. Mieszkanie 47m2, piętro 6 (winda), dwa przestronne i jasne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna, czysta, bezpośrednio po remoncie kawalerka w samym Centrum Warszawy (ul. Nowogrodzka 40). Dogodna lokalizacja (metro, tramwaj, autobus, dworzec Centralny pkp). Elewacja kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Helu

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne. przytulne mieszkanko w cichej okolicy. Umeblowane, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

309 000 zł29 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie - świezo po remoncie - do zamieszkania od zaraz. Doskonała komunikacja, wokół pełna infrastruktura - usługi, sklepy, tereny zielone. Budynek zadbany, czysta klatka schodwa, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie dwupokojowe wykończone w ładnym standardzie. Instalacje wszystkie po wymianie, okna nowe, rolety antywłamaniowe. Okna również w łazience i kuchni. Wszystkie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w centrum Warszawy po generalnym remoncie (nie używane), w nowoczesnym stylu. Idealne dla 1-2 osób. Przedpokój z wbudowaną szafą wnękową, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie w Warszawie - Śródmieściu, na rogu ulic Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności (przy kinie Femina). Mieszkanie znajduje sie w odremontowanej kamienicy stojącej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

w pobliżu ch Targówek, auchan, M1, linia tramwajowa, park bródnowski. blok umiejscowiony w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 września 2011 czysta, cicha i przytulna kawalerka (27m2) tuż obok stacji metra Świętokrzyska (ul. Bagno) z zapierającym widokiem z xip na Pałac Kultury i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kamienicy na parterze przy skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Wawelskiej Umeblowana kuchnia i łazienka, balkon od ulicy Wawelskiej. dodatkowo piwnica ok 10m2. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Budynek 10 letni, trzy pokoje, piąte piętro, parking podziemny, naziemny strzeżony, winda, wideofon, ochrona 24h, drewniany parkiet, kuchnia umeblowana, opłaty ekploatacyjne płacone wg stanu liczników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na Żoliborzu. Po kapitalnym remoncie. Jest to mieszkanie 2 pokojowe z widną dużą kuchnią - o powierzchni 50 m2. Kuchnia jest oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Potockiego

Powiśle,Warszawa

313 000 zł35 m² 8 942,86 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji, kilka kroków do Nowego Światu, centrum, tuż obok park - poszukiwany rejon, wyśmienita komunikacja - przystanek do Nowego Światu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie rozkładowe, dwa duże zamykane pokoje. Kuchnia ( nowe meble ikea + agd) i łazienka z prysznicem.Doskonała lokalizacja przy metrze z widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 250 zł19 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Świeżo wyremontowana kawalerka (19 m2) w idelanym stanie, w kamienicy na czwartym piętrze. Wyremontowana klatka schodowa, wymienione instalacje, mili sąsiedzi, widok z okna na ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ciche osiedle, 10 min. do metra pl. Wilsona. Od 1.10.20011 do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! ogłoszenie bezpośrednie! super okazja! Duże, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie z fantastycznym widokiem przy ul. Szwankowskiego 8, bemowo, jelonki. Mieszkanie na 11 piętrze, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje na ul Górczewskiej 37, 52 metry, duża jasna kuchnia, osobno łazienka i wc, balkon, na 1 piętrze. Mieszkanie odświeżone, parkiety, okna pcv, wyposażona kuchnia, szafy wnękowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje na Mokotowie przy metrze Wierzbno (200m), w pobliżu również autobus i tramwaj. Idealne dla 2-3 osób pracujących lub uczących się w okolicach Mokotowa. Czynsz 2000,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 350 zł28 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w centrum, świeżo po remoncie (remont był generalny, nowe podłogi, ściany, odnowiona łazienka), w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, telewizor, kuchenka, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

880 000 zł124 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 124 m2(3pokoje) w luksusowym , Apartamentowcu Skanska. Na terenie nieruchomości znajduje się: kort tenisowy, plac zabaw, kryty basen, sauna, siłownia ochrona przez całą dobę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie kapitalnym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Powiśle,Warszawa

820 000 zł67 m² 12 238,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

67 m dwa pokoje (25, 22) kuchnia (10) łazienka (2,5) w trzypiętrowej przedwojennej kamienicy, w cichej okolicy podnuża skarpy warszawskiej. 200 m do Uniwersytetu i Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w cichej i zielonej lokalizacji, jednocześnie w wyśmienitym komunikacyjnie punkcie. Odnowiony budynek. Po sąsiedzku pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fundamentowa

Grochów,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie w dobrej lokalizacji (ul. Fundamentowa) Liczba pokoi: 2 na 5 piętrze - winda Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

1 200 000 zł68 m² 17 595,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Unikatowe, widne mieszkanie na Warszawskiej Starówce. Mieszkanie umiejscowione jest w szerokiej części ulicy Freta, między Barbakanem, a Rynkiem Nowego Miasta. Okna wychodzą na prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne, 1-pokojowe mieszkanie położone w dobrej lokalizacji, blisko terenów zielonych, ścieżki rowerowe, obiekty rekreacyjne. Mieszkanie urządzone, po genralnym remoncie,na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, 43m2. Na bielanach przy stacji metra Słodowiec. Mieszkanie świeżo wyremontowane. 1700zł + opłaty licznikowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i odnowione mieszkanie, 2 oddzielne pokoje, widna i oddzielna kuchnia. Doskonałe dla 2/3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie(wymiana okien, malowanie), 5 min do stacji metra Wawrzyszew, w bliskiej okolicy: awf,uksw,węzeł komunikacyjny Młociny, szkoły, przedszkola,przychodnia,apteka,lasek bielański

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, świeże i czyste Osiedle strzeżone zamknięte, miejsce parkingowe kryte Na terenie zewnętrznym osiedla sklepy: delikatesy, lokal restauracyjny, przystanek autobusowy Basen na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe na zielonym Muranowie, nowocześnie zaprojektowane i wykończone. Remont generalny przeprowadzony w 2004 roku i odświeżone w 2009 roku. Loggia 7m2 wzdłuż pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 56 m2 świeżo po remoncie (warszawa Włochy, ul. Łamana - przy pkp Włochy, zamknięte osiedle sześcioblokowe). Mieszkanie mieści się na 5-tym piętrze 6-cio piętrowego bloku nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Wesoła,Warszawa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 1-2 osobom pokój z kuchnią i łazienką w stanie idealnym. W pełni umeblowane. Mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy. Komunikacja miejska : Do autobusu 10 min Autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ustronnym miejscu Starej Ochoty po świeżo zakończonym remoncie. W okolicy pełna infrastruktura handlowa i usługowa. Doskonale skomunikowana z Centrum i innymi.