dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 133 ogłoszenia

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni na Mokotowie, które znajduje się na ostatnim, 7 piętrze apartamentowca. Rozkład Na parterze znajduje się duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł42,30 m² 14 751,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m , położone przy ul. Maltańskiej na 8 piętrze budynku z windą. Budynek wyremontowany z ładną elewacją, czystymi.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł24,67 m² 19 051,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1-pokojowe mieszkanie stworzone z adaptacji strychu o powierzchni użytkowej 21 m , ( całkowita 24,67 m ) zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy) z 1956.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

po generalnym remoncie | Sadyba | parking | pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na warszawskiej Sadybie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 040 000 zł71,19 m² 28 655,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71.19 m z ogródkiem o powierzchni 74.55 m położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł52,37 m² 21 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1949 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 387 840 zł65,22 m² 21 279,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z dwoma balkonami w sercu Mokotowa *bez prowizji* *oddane do użytku* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł63,40 m² 13 075,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Warszawa Mokotów | Warszawa Stegny | Mieszkanie Na Mokotowie | Mieszkanie Na Stegnach | Mieszkanie Na Sprzedaż | Mieszkanie Inwestycyjne | Sprzedaż Mieszkania | Mieszkanie 5 Pokojowe | Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54 m² 16 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferuję 3 -pokojowe 54,45 m2 mieszkanie. Mieszkanie zadbane, odnowione, umeblowane, kuchnia z wyposażeniem (lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik elektryczny), łazienka z wanną, prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,23 m² 15 432,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Opis: mieszkanie 38,23 m2 na 1 piętrze w budynku z 1995 roku - Sadyba. Z potencjałem aranżacyjnym, możliwość 2 pokoi, doskonała inwestycja, do własnej adaptacji w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł50 m² 79,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukałeś komfortowego mieszkania standardzie Premium? Ten 50-cio metrowy apartament w nowoczesnym budynku spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

719 999 zł36,22 m² 19 878,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Okazja! 0% od kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,22 m , po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,25 m² 101,52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w sercu Mokotowa! 2 pokoje 49,25m2 , Warszawa, ul. Modrzelewskiego Przestronny i jasny salon. Nowoczesna kuchnia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 211 660 zł100,53 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 100,53 m , położony na Mokotowie - zaledwie o krok od stacji metra Wilanowska (linia M1). Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł84,80 m² 22 040,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 84,8 m balkonem na Mokotowie. Apartament w pełni wykończony, gotowy do wprowadzenia. Trzy rozkładowe pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 314 390 zł71,60 m² 18 357,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4 pokoje 71,6 m2 z dużą strefą dzienną 20,3 m2, komfortowym układem 3 sypialń i 2 balkonami. Jasne wnętrza, funkcjonalny podział, dodatkowo loggia. Budynek premium, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł68 m² 33 676,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkały w pełni wyposażony apartament o powierzchni 64,18 m , znajdujący się w prestiżowej inwestycji Fort Cze przy ul. Fort Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 2 pokojowe, jasne i eleganckie mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, eleganckie, wykończenie z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł64 m² 23 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - 50 m od Metra Racławicka Na sprzedaż prezentujemy niezwykle urokliwe, starannie wykończone mieszkanie położone przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł65 m² 121,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o pow. 65 m , zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Lokalizacja Ten wyjątkowy apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł42,20 m² 14 929 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość idealna zarówno dla singla, pary, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł68 m² 20 735,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu mieszkania o powierzchni 68 m2, usytuowanego na prestiżowej ulicy Domaniewskiej. To miejsce, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 523 zł27,10 m² 19 539,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie pobieram wynagrodzenia od strony kupującej Dom, który Cię rozumie. Odkryj nowy wymiar życia na Mokotowie Wyobraź sobie poranek, w którym nic nie musisz, a wszystko możesz. Budzi Cię.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł45,41 m² 121,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. Ogromnym atutem jest osobne i niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,10 m² 18 265,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka na parterze, w doskonałej lokalizacji: na Mokotowie obok Sadyba Best Mall. Mieszkanie Mieszkanie ma 27,10 m. kw. i składa się nań: - salon (ok. 17 m. kw.).

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł120,38 m² 73,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy luksusowy apartament Z dużymi tarasami Przestronne | Jasna przestrzeń | Wysoki standard | Funkcjonalny rozkład | Prestiżowa lokalizacja | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł25 m² 159,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy z widokiem na Łazienki Królewskie! Atuty Mieszkanie po odnowieniu gotowe do wprowadzenia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł34 m² 16 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie 1 pok. (34 m2) usytuowane na wysokim parterze - czteropiętrowego budynku z 1950r, położone na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego 108 okna na.

Szczegóły ogłoszenia

2 065 000 zł68,66 m² 30 075,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży eleganckie mieszkanie położone przy ul. Zdziechowskiego 10 w inwestycji Holm House dewelopera Skanska. Nieruchomość położona w doskonałym punkcie komunikacyjnym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57 m² 19 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie komfortu i nowoczesności - jasne, funkcjonalne i gotowe do życia bez dodatkowych nakładów. Takie właśnie jest to 57-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł92 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkania na zamkniętym osiedlu w kamienicy przy ul. Madalińskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przestawić wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia ładne, umeblowane mieszkanie na Starym Mokotowie przy ul. Rejtana 5. Najemca poza czynszem najmu opłaca dodatkowo czynsz adm. (czynsz bez zaliczek na wodę wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 599 120 zł66,78 m² 38 920,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament w inwestycji w stanie deweloperskim na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł40,33 m² 21 324,08 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 40.33 m2 | loggia Bokserska 54 [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61 m² 13 918,03 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie - nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonała lokalizacja! Dlaczego pokochasz to mieszkanie? Wyobraź sobie przestronne, pełne światła wnętrze (61 m ), gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28,50 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka na warszawskim Mokotowie , 28,5 m z aneksem kuchennym ,łazienka .Po generalnym remoncie gotowa do zamieszkania. W pelni wyposazona, pierwsze piętro z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 200 zł38,07 m² 15 739,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł90 m² 18 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny lokal 200 metrów od Metra Wilanowska. Nowoczesny lokal o powierzchni 90 m2 położony na 6 piętrze w budynku 12 piętrowym z 2009 roku w Rezydencji pod Orłem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł50,94 m² 17 864,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie z balkonem w sercu Starego Mokotowa zlokalizowane przy ul. Bałuckiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze w kamienicy z 1955.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2, zlokalizowane w sercu Warszawa, na Starym Mokotowie, przy Al. Niepodległości. Lokal znajduje się w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł42,50 m² 14 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sewastopolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij