dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 132 ogłoszenia

579 000 zł36,66 m² 15 793,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Przytulne mieszkanie jednopokojowe w zielonej okolicy, o powierzchni 36,66 m w kamienicy z 1958 roku, zlokalizowanej przy znanej ulicy Artura Grottgera na Mokotowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,80 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W sercu zielonej sadyby Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Cicha i zielona okolica | Gotowe do wprowadzenia *****.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł57 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mokotów - Siekierki - do wynajęcia miejsce postojowe w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 097 000 zł93,22 m² 22 495,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Central House - ul. Domaniewska, warszawa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł198 m² 15 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Full service in your language - eng | pol | ua | rus Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku na Dolnym Mokotowie, w rejonie ul. Grottgera.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 77 m | 4 Pokoje | Taras Zachodni Mokotów Sportowy (augustówka) | 0% pcc | Bez Prowizji | Aktywny Styl Życia Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł107 m² 35 514,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ulicy Willowej. Nieruchomość Apartament znajduje się na ostatnim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł48,42 m² 17 740,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wysokie ( 275 cm ) mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną widną kuchnią na pierwszym piętrze 4 piętrowego budynku 1958 roku z cegły na Górnym Mokotowie. Mieszkanie bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł94 m² 22 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż || 3 mini kawalerki z łazienkami || 3 pokoje || 1 łazienka z prysznicem || kuchnia || Parter || Zabytkowa kamienica Przytulny, 6-pokojowy apartament po remoncie w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł126 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 126 m2, 4 pokoje, w obrębie prestiżowego osiedla przy Polach Mokotowskich, ul. Biały Kamień opis mieszkania: apartament 126 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł93 m² 91,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji od Najmującego!. Wygodne, czteropokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca w miasteczku Eko-Park na Mokotowie tuż obok Parku Pola Mokotowskie.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł55,36 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,30 m² 20 385,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Śliczne mieszkanko z duszą poleca się nowym nabywcom. Własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 36,3 mkw w Warszawie na Służewcu. Założono kw. Grunty uregulowane. Można.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 500 zł79,33 m² 22 671,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 4-pokojowe narożne mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł62,23 m² 20 070,71 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

896 852 zł47,95 m² 18 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m z balkonem, położone na nowoczesnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu luksusowy, trzypokojowy apartament (100 m2) w prestiżowej lokalizacji przy ul Kazimierzowskiej 43 na Górnym Mokotowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł95 m² 17 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Chełmskiej. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 95 m na poziomie zero plus 31 m solidnej antresoli, powstały w wyniku kompleksowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 111 zł42,21 m² 18 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,21 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37,18 m² 17 455,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe, widne i rozkładowe mieszkanie o pow. 37,2 m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Gotarda. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, z 1954 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 624 zł58,88 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53 m² 16 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,21 m2 znajdujące się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku położonym na Warszawskim Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 040 000 zł75,18 m² 27 134,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,18 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super mieszkanie z balkonem, po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, bardzo jasne, umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz , idealne do zamieszkania lub inwestycyjnie. Duża ilość szaf.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł35,50 m² 18 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 1. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł135,95 m² 15 439,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę z potencjałem - idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 840 zł69,12 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z widokiem na park - Mokotów Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,12 m , położone na 3. piętrze w nowej inwestycji na Służewcu (mokotów). Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 310 000 zł132,11 m² 25 054,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 132,11 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,49 m² 15 289,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m | balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m | Mokotów, sielce - ul. Chełmska Cena: 879 000 zł Cena za m : 15 289 zł/m Powierzchnia: 57,49.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł49 m² 16 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Broniwoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

4-pokojowy apartament 89,71 M2 W odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie znajdujący się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 połozone na 4 z 4 pięter w bodynku z cegły z 1973 roku położone na Warszawskim Mokotowie w odległości krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 234 151 zł67,05 m² 18 406,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7 min tramwajem) -linia tramwajowa pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

961 200 zł40,05 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Wałbrzyskiej 21, róg Puławskiej Cesja praw z umowy deweloperskiej (bez podatku pcc) Oferowane mieszkanie to 2-pokojowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,50 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Westate Włochy prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36,5 m zlokalizowaną przy ul. Bruna 26 na warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł58,20 m² 28 350,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze kameralnej inwestycji Bielawska 2. Idealne dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard i prestiżową lokalizację na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł22,50 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające.