dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 130 ogłoszeń

9 350 zł96 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z tarasem na dachu przy Polach Mokotowskich | Eko Park Prestige Real Estate prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł41,18 m² 20 932,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru : Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów Warszawa | 41,18 m | ulica domaniewska - służewiec| ogródek, miejsce postojowe | wysokie 382 cm! Na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł53 m² 13 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł80,03 m² 14 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara Langego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealnie ciche 3- pokojowe mieszkanie przy ulicy Wiktorskiej. Cegła 1956 rok. Piętro 4/4. Trwa modernizacja budynku, będzie winda. Stan : do remontu Do mieszkania przynależy piwnica ok 6m Blisko metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 120 zł87,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł32,80 m² 23 140,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,8 mkw., składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 665 zł39,20 m² 19 685,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe i przestronne 2 pokoje 39,2 m2 ze strefą dzienną 20 m2 oraz balkonem 6,1 m2. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części wspólnych i dobra.

Szczegóły ogłoszenia

793 260 zł30,52 m² 25 991,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy 1-pokojowy apartament w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45,60 m² 14 671,05 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45.7 m2. Znajduje się na podwyższonym parterze w 12-piętrowym bloku z 1978 roku, zbudowanym w technice Rama H. Adres tej nieruchomości to ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł134,51 m² 24 533,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134,51 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa przy ul. Jana Pohoskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 155 zł43,57 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Mokotów - Służewiec | Rynek pierwotny | Q3 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł57 m² 22 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym apartamencie z 2017 roku. Gotowe do zamieszkania od zaraz :) Mieszkanie ma ok57m2 składa się z : 1. Korytarza (7,5m2) - szafy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 294 911 zł67 m² 19 327,03 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy Galerii Mokotów. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie znajduje się w inwestycji, która jest przemyślana w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 260 zł52,51 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł65 m² 13 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie Z balkonem do remontu Winda | Piwnica | Dobrze doświetlone, dwustronne | Mokotów - 5 minut do metra | Potencjał aranżacyjny - w środku ściany możliwe do wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Mokotów,Warszawa

585 000 zł26,37 m² 22 184,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 26,37 m2 posiadające loggię. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7b na Mokotowie (sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament przy ul. Bergamotki, mokotów/stegny/służew Z przyjemnością prezentuję elegancki, starannie wykończony apartament o powierzchni 49 m2, położony na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 263 zł57,73 m² 21 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,73 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,79 m² 19 410,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,79m2, usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z windą, wybudowanym w 2003 roku przy ulicy Bluszczańskiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57,30 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł120 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 120 m z prywatnym ogrodem, eko Park | ul. Biały Kamień Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 120 m z prywatnym ogrodem i tarasem (ok. 50 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł135 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Mokotów, sobieskiego Rozkład mieszkania: salon-35,9m2 Sypialnia- 19,3m2 Garderoba 2,5m2 Pokój nr1-15m2 Pokój nr 2-14,8m2 Łazienka- 5,5m2 Łazienka -3m2 wc z pralnią- 3m2 Kuchnia-13m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł68 m² 26 397 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 68 m , położony w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł42,50 m² 14 541,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej. Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 : - widna kuchnia - toaleta - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 Pokoje przy ul. Wynalazek Komfort i Styl w Sercu Mokotowa wprowadzenie Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a po pracy stanie się Twoją prywatną oazą.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł42 m² 23 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na 3 z 4 pięter w kamienicy z 1956r. Mieszkanie po generalnym remoncie jest gotowe do wprowadzenia - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 616 000 zł109,65 m² 23 857,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożny apartament w kameralnej inwestycji Luxor Residence! Aż 109,65 m2 do własnej aranżacji- oferta zawiera wizualizacje. Apartament sprzedawany w stanie deweloperskim. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5200 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 629 zł50,78 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z loggią na.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł135,69 m² 26 457,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Całkowicie nowy, nigdy nie zamieszkały 5-pokojowy apartament w inwestycji Nova Królikarnia, wykończony nowocześnie i w najwyższym standardzie. Zaprojektowany wyjątkowo funkcjonalnie, spójnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł53,80 m² 18 773,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 53,8 mkw. położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Mokotowie, na granicy ze Śródmieściem, przy ul. Nowosieleckiej 20.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł95,90 m² 39 624,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania w kamienicy położonej na Mokotowie w pobliżu Metra. Opis mieszkania Dwu pokojowe o powierzchni 40 m2 położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

917 457 zł47,05 m² 19 499,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną. | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | 43 m | ogródek 16 m | 100 m od metra | Stary Mokotów Hampton Home oferuje na sprzedaż dwustronne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 43 m na warszawskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,74 m² 19 610,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł73 m² 23 287,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł118,94 m² 126,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem - ul. Potoki, zielona enklawa Mokotowa Na wynajem wyjątkowy apartament zlokalizowany przy ul. Potoki - w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia