dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Mirów

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

926 000 zł31,46 m² 29 434,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasne studio | 31,46 m | W pobliżu centrum | Unique Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53 m² 113 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 53m2 2 pokoje. Nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł32,89 m² 24 901,19 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny mieszkanie inwestycyjne 32,89 m w luksusowej inwestycji Royal Tulip przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Gwarantowana atrakcyjna stopa.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 849 000 zł104 m² 17 778,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Reprezentacyjny apartament w przedwojennej kamienicy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyrafinowany apartament o powierzchni 103,74 m , usytuowany w zabytkowej kamienicy z lat 20. XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł42,79 m² 30 965,18 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.79 m2 | Centrum Warszawy | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł52,27 m² 28 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartment| 52.27 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł39,62 m² 33 947,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.62 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wspaniały apartament z dwiema sypialniami położony w odległości krótkiego spaceru od rond Daszyńskiego i onz english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł103,36 m² 75,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kolorowe mieszkanie z trzema sypialniami w Oxygen Residence english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwa uwadze kolorowe i rozkładowe czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

28 800 zł134 m² 214,93 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wspaniały penthouse z tarasem przy Grzybowskiej 37 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu luksusowego apartamentu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Mirów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie | W samym sercu warszawskiego śródmieścia Ścisłe centrum miasta | Doskonała lokalizacja | Świetnie skomunikowane | Umeblowane | Mieszkanie z duszą ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Za Żelazną Bramą,Warszawa

23 600 zł112 m² 210,26 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

1 840 000 zł51 m² 36 177,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Browary Warszawskie | Apartamenty przy Warzelni | 50,86 m | balkon | garaż | komórka To jedno z tych mieszkań, które od pierwszej chwili dają poczucie dobrze podjętej decyzji. Dopracowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

7 900 zł67 m² 117,91 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

85 m prywatnego tarasu w centrum Warszawy! Ekskluzywny apartament z widokiem na biznesowe serce stolicy to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Za Żelazną Bramą,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 54,61m2 zlokalizowany w Warszawie na Woli. Osiedle " Za Żelazną Bramą " , budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy przy brukowanej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

1 139 000 zł38 m² 29 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Kamienica 1914 | 38 m | 3,5 m | Metro | Premium | Gotowe | Centrum Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 38 m w odrestaurowanej kamienicy z 1914 roku w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Za Żelazną Bramą,Warszawa

675 000 zł39 m² 17 396,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament W unique tower Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament składa się z: * Przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

579 000 zł31 m² 18 677,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Polska wersja poniżej Apartments with this kind of character in the very center of Warsaw appear only from time to time and they disappear from the market very quickly. If you are looking for a place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

8 000 zł75 m² 106,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- opis nieruchomości: do wynajmu eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 75,33m przy ul. Chmielnej, idealne na reprezentacyjną siedzibę firmy, gabinet lub apartament gościnny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 224 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mirów,Warszawa

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:24/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie polożone jest na 25 piętrze budynku przy Łuckiej 15. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko z eproperties! Jedno z bardzo "chodliwych" miejsc na najem mieszkania na mapie Warszawy, to właśnie ulica Żelazna. Kawalerka usytuowana od strony podwórza, zapewnia ciszę w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie na wynajem 4 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej. Apartament składa się z 3 sypialni, 3 łazienek, przestronnego salonu z kuchnią, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

7 500 zł52 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W centrum dla pierwszego najemcy Doskonała lokalizacja | Umeblowane | Komórka lokatorska | Miejsce w garażu | Balkon | Dostępny od 1 lutego ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament 93 m w prestiżowej Rezydencji Sienna 86, w ścisłym centrum Warszawy (śródmieście/wola). 5. piętro | winda | całodobowa ochrona |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mirów,Warszawa

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w samym Centrum miasta. Bezpośrednio przy Varso Tower. Mieszkanie: - duża sypialnia (podwójne łóżko, szafy) - mała sypialnia (dziecięca) lub biuro - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mirów,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 z dużym tarasem,(15m2) zlokalizowane w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie na skrzyżowaniu ulic Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

1 366 687 zł50 m² 27 609,80 zł/m²

 

Piętro:18/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m2, piętro 18 /22 w Platinum Towers, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem (jedna z bardziej pożądanych lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 460,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana/zawieszona do 31 marca br. Ogrodowa 49. Dobrze zaprojektowane, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią 5,58m, dużą łazienką 2,85m, sypialnią 11.32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

1 150 000 zł57 m² 20 275 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56,72 m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1969r., Wola Mirów. Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary lub rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

5 300 000 zł144 m² 36 805,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Poranek w centrum może wyglądać inaczej. Na dziewiątym piętrze miasto cichnie, a światło swobodnie wypełnia przestronny apartament. Panorama Warszawy pozostaje w tle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 695 000 zł102 m² 16 678,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecam Państwu przestronne, 3-pokojowe, mieszkanie usytuowane przy ul. Chmielnej, na pograniczu Śródmieścia i Woli Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe w bloku dawnego osiedla Za Żelazną Bramą przy ul Grzybowskiej 6/10, w bardzo dobrej lokalizacji zaraz przy Placu Grzybowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

2 300 zł48 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie niedaleko placu Zawiszy, na ul. Platynowej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, jadalni, odrębnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego 300 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy 150 metrów od Fabryki Norblina. Mieszkanie właśnie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

5 500 zł40 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 6/18 z windą, w budynku z 2020 r. przy ul. Krochmalnej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Dla osób niepalących.