dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Mirów

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

3 600 zł69 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:15/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 69 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli przy ulicy Łuckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 15-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mirów

Mirów,Warszawa

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem bardzo atrakcyjnie zlokalizowane (w pobliżu ch Złote Tarasy); elegancko i nowocześnie wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Mirów,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż luksusowy 2 pokojowy apartament 50 m kw w inwestycji oxygen przy ulicy Wroniej. Wykończony w wysokim standardzie z całkowitym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mirów

Mirów,Warszawa

3 700 zł84 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowoczesny trzypokojowy apartament 84 m2 na bliskiej Woli. Zaprojektowany przez znanego warszawskiego architekta wnętrz apartament znajduje się w budynku z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mirów

Mirów,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2 w apartamentowcu z 2004 roku przy ul. Elektoralnej w centrum Warszawy. Duży pokój ponad 20 m2, sypialnia 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

2 550 zł67 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na bliskiej Woli. Mieszkanie jest bardzo ciche, ma okna na podwórko i na sąsiednie budynki, przeszło remont w 2009roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ciche mieszkanie w centrum Warszawy, kompletnie umeblowane i wyposażone. Pokoje są oddzielne, osobna jest także kuchnia, łazienka jest razem z toaletą, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

825 000 zł84 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Idealny wybór dla rodziny z dziećmi Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na Warszawskiej Woli składające się z: dwóch sypialni, salonu, przestronnej kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

580 000 zł58 m² 10 069,40 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w prestiżowym wieżowcu na Warszawskiej Woli. Znakomity wybór dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację oraz podwyższony standard miejsca zamieszkania. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Mirów,Warszawa

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 71mkw z zabudowaną loggią o powierzchni 7mkw, położone na 7 piętrze. Budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:11/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe składające się z salonu z otwartą kuchnią, gabinetu, sypialni, garderoby, łazienki z wanną i prysznicem, oddzielnej toalety. Mieszkanie usytuaowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mirów

Mirów,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 551,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z trzech pokoi (16,47m2; 13,32m2; 9,24m2) wyłożonych wykładziną dywanową i pcv, dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miedziana

Mirów,Warszawa

643 000 zł90 m² 7 166,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Przestronne, dobrze doświetlone naturalnym światłem mieszkanie o powierzchni niespełna 90mkw. położone w kamienicy z początku ubiegłego wieku. Mieszkanie pierwotnie miało 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:18/33

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na 18 piętrze w apartamentowcu na ul. Łuckiej. W cenie miejsce postojowe w garażu. Łączna powierzchnia to 57 m2. Mieszkanie składa się z: sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

900 000 zł124 m² 7 263,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

ul.Żelazna w okolicy ul.Grzybowskiej. Budynek z 1997 r. spółdzielni ,dembud'' z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie dwupoziomowe po remoncie ok.3 lata temu. I poziom -60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miedziana

Mirów,Warszawa

640 000 zł90 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Atrakcyjnie usytuowana nieruchomość w rejonie centrum,kameralna ulica z przedwojennym klimatem Budynek z 20 lat minionego wieku.Wysokie pomieszczenia 3.60m.Mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mirów

Mirów,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od maja 2014. Ciekawe, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy z 1927 r. na bliskiej Woli. Składa się z salonu, sypialni, wyposażonej kuchni (+ jadalnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mirów

Mirów,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem atrakcyjne całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Białej w Warszawie. Mieszkanie składa się z salonu (24 m), kuchni (6m), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mirów

Mirów,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 551,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

235 000 zł27 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szybka sprzedaż 235000zł 27m2 Grzybowska 16/22 do remontu Mieszkanie do kapitalnego remontu, znajduje się na 10 piętrze bloku przy ul. Grzybowskiej po stronie śródmiejskiej, blisko metro, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Mirów,Warszawa

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartamentowiec zlokalizowany w pobliżu Warsaw Trade Tower. Budynek znajduje się w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych jak również w niedalekiej odległości od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mirów

Mirów,Warszawa

395 000 zł51 m² 7 745,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjna nieruchomość w pięknej kamienicy w doskonałej lokalizacji, 5 minut spacerkiem do Dworca Centralnego. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa ustawne pokoje (17,5m2, 15,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 505,15 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe. Kuchnia W prześwicie na duży pokój. Okna na wschód plastikowe. Widok na apartamentowiec I park. Ciepłe, słoneczne, tanie W eksploatacji. Idealne pod wynajem lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasny, przestronny apartament w Śródmieściu o powierzchni 56 m2, na 2 pietrze w Apartamentowcu Panska, wykończony z materiałów o najwyższej jakości i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Mirów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum miasta blisko stacji metra Ratusz Arsenał, dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. Lokal usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, w pełni wyposażone. Przedpokój połączony z salonem. Salon o powierzchni 18m2, sypialnia 10m2. Kuchnia zabudowana (aneks).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Mirów,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po generalnym remoncie, blisko Złotych Tarasów. Okna na południe, słoneczne, od podwórza, ciche. Cena 2100 pln /miesięcznie i ( w tym zaliczka na wodę i ogrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Za Żelazną Bramą

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w okolicach Pl. Bankowego do wynajęcia od połowy lipca. Mieszkanie ciche i słoneczne w pełni umeblowane. Zainteresowanych proszę o kontakt po godz. 17.00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Mirów,Warszawa

319 000 zł40 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kameralne dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, w kwartale, który uważany jest za prestiżowy. Chętnie osiedlają się tu pracownicy licznych banków i instytucji. Dom usytuowany niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 500 zł27 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o bardzo dogodnej lokalizacji. Idealne dla studenta/młodej rodziny. Blisko do przystanku. W okolicy wiele miejsc kulturalno-rozrywkowych. Dogodny dojazd do większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Mirów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie metra Ratusz Arsenał oraz linii tramwajowych i autobusowych. lokal w cichej i spokojnej okolicy. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 804,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

mieszkanie 48.6 m2 3 pokoje. Stan: dobre, chico, super lokacji, niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

1 999 zł38 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

259 983 zł27 m² 9 629 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

kawalerka w b.dobrym punkcie (komunikacja,handel,usługi itp.)-I piętro-do wprowadzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie małe, zadbane, dobrze zlokalizowane z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Bliskość centrum i środków komunikacyjnych oraz okna wychodzące na wschód gdzie nie ma ruchu ulicznego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Mirów,Warszawa

300 000 zł28 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Kawalerka z aneksem kuchennym w nowoczesnym budynku wykończonym w wysokim standardzie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Platynowa

Mirów,Warszawa

530 000 zł48 m² 10 927,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w centrum. Mieszkanie po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje) , zaprojektowane według najnowszych trendów dekoratorskich .Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Mirów,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 879,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam bez posrednikow mieszkanie ul. nowolipki (przy al. jana pawla) metraż - 65,41m2 3pokoje (19,75m2 / 13,40m2 / 10,70m2) kuchnia - 6,99m2 spory przedpokoj lazienka toaleta balkon w duzym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyszkiewicza

Mirów,Warszawa

1 750 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Artystyczny wystrój. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone. Wnosisz walizki i mieszkasz! kuchnia - lodówka z zamrażarką Gorenje, czajnik, płyta i piecyk elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, czyste, zadbane mieszkanie, z klimatem, w przedwojennej kamienicy po generalnym remoncie. Terytorialnie Wola ale faktycznie pogranicze Śródmieścia niedaleko al. Jana Pawła II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krochmalna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe, widne mieszkanie. Wysokość 3m. Możliwy internet 20mb za 40zł. tel.  

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij