dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 32 metrowa, klimatyczna kawalerka na ostatnim (czwartym) piętrze w kamienicy przy ulicy Nowogrodzkiej. Urządzona z wyjątkowym smakiem, przy użyciu najlepszych materiałów. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 3 pokojowe na Żoliborzu przy ul. Klaudyny. Wolne od 01 września 2013 Mieszkanie położone na 9 piętrze z widokiem na zachód. Idealne dla rodziny z dzieckiem. Wynajem najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

574 000 zł50 m² 11 480 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjne mieszkanie W apartamentowcu na mokotowie - tylko kilka minut spacerem do metra Wierzbno, blisko do Galerii Mokotów, a także enklaw zieleni takich jak Park Arkadia czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł128 m² 42,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w kompleksie "przy Królikarni". Atrakcyjna lokalizacja. Doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, metro. Blisko do centrum. Cicho, spokojnie, bezpiecznie i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Elegancki apartament o powierzchni 90m2 z 2 pokojami znajduje się w nowoczesnym budynku z 2005 roku, który zamieszkuje 5 rodzin. Przynależy do niego duży, zagospodarowany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

395 000 zł48 m² 8 179,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Przestronne mieszkanie na Bielanach o powierzchni 48m2 tuż przy stacji metra Stare Bielany. Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy wybudowanej w ciągu ulicy Kasprowicza. W roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sierpecka

Żoliborz,Warszawa

980 000 zł108 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Artystycznie zaaranżowane poddasze w zabytkowej kamienicy w centrum Starego Żoliborza. Słoneczny apartament z oryginalnymi skosami i dodatkowymi świetlikami w suficie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł135 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Blisko Centrum (7 minut) Atrakcyjne, funkcjonalne, przestrzenne mieszkanie, elegancko zaaranżowane, o powierzchni 135 m 2 usytuowane w nowoczesnym kompleksie zamkniętym, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 650 zł62 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, ciche mieszkanie na drugim piętrze w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego. W pełni wyposażone, zaprojektowane przez scenografa. Taras z widokiem na park, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bardzo ładny apartament, o powierzchni 67,6 m2 Z balkonem (wyjście na balkon z salonu i sypialni) Z wykuszem w salonie. Gotowy do zamieszkania, wysoki standard wyposażenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Bielany,Warszawa

266 000 zł37 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stylu studio, o powierzchni 37 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Na metraż lokalu składają się: jeden pokój 24 m2, widna kuchnia 7,5 m2 (możliwość włączenia kuchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne, ustawne i świeżo po remoncie 2 pokojowe mieszkanie na dolnym Mokotowiena ul. Bartyckiej w nowym budynku z 2001 roku. Spokojni sąsiedzi oraz bezpieczna okolica. Czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche i ciepłe mieszkanie dwupokojowe. Znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Osiedle zamknięte. Mieszkanie częściowo wyposażone, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bardzo atrakcyjne, ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2, sprawia jednak wrażenie o wiele większego, niedaleko od metra stacja Wierzbno , bardzo blisko Radia i Telewizji, zadbane, czyste, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Niezwykle atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w prestiżowej, spokojnej dzielnicy jaką jest Powiśle. W pobliżu pełna infrastruktura tj sklepy, delikatesy mini-europa, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Po generalnym remoncie, ładne mieszkanie o pow. 57 m2, znajdujące się na 4 piętrze budynku z cegły, powstałego na początku lat 60-tych. Składa się z 3 pokoi( jeden pokój przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (lodówka, zmywarka, mikrofala, kuchnia indukcyjna, piekarnik) - wysoki standard wykończenia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3-pokojowy apartament na Mokotowie o powierzchni 80m2 i 6 m2 balkonu, w najpiękniejszym, kameralnym apartamentowcu Eko Parku. Otoczony bujną zielenią. 24 godzinna ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł55 m² 8 989,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pomysłowo zaaranżowane mieszkanie w samym centrum stolicy. Pokoje przestronne, ustawne, dobrze doświetlone. Dodatkowym atutem jest wydzielona garderoba oraz szafy wnękowe i pawlacze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

295 999 zł30 m² 9 866,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

S u P E R O K A Z J A! Garsoniera / kawalerka po kapitalnym remoncie! Dla singla, pary lub jako inwestycja. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

4 700 zł89 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 89m2 w budynku z 2007 roku na Osiedlu Marina, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

680 000 zł82 m² 8 343,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Sadybie, projektowane przez architekta, w budynku monitorowanym, usytuowane na 2-gim piętrze w budynku 4-ro piętrowym. Budynek zadbany, mieszkanie dwustronne od strony zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

869 000 zł98 m² 8 831,30 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Jasne -strony: południowa, wschodnia, zachodnia. Okna w kuchni wychodzą na stronę zachód, z widokiem na ogród. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

338 000 zł44 m² 7 664,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, ładne mieszkanie o pow.44,1 m2, składające się z 2 pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju, loggii. Na ścianach gładź gipsowa, nowe kaloryfery, okna, drzwi. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł117 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, apartament o powierzchni 117 mkw zlokalizowany na 1 piętrze w budynku z 2000 roku. Tuż przy Starówce ul. Zakroczymska Mieszkanie w idealnym stanie, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na działalność biurowa, kancelarie itp. apartament o pow. 54 m.kw. Lokal znajduje się w nowym prestiżowym budynku. Super wykończenie części wspólnych, 2 windy, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

646 000 zł79 m² 8 208,39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie trzypokojowe dwustronne na Mokotowie w budynku z 2003 roku na 6 piętrze w części budynku 8 piętrowej i ta część budynku jest oddalona od ulicy i usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy, przy ulicy Woronicza. Układ pomieszczeń. 1. Pokój dzienny, połączony z kuchnią; 2. Sypialnia; 3. Przedpokój; 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

980 000 zł100 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Elegancki i komfortowy apartament o powierzchni 100m2 z 4 pokojami znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009 roku. Mieszkania jest w prestiżowej lokalizacji w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 950 zł38 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, zadbane umeblowane mieszkanie 2 pokojowe z przestronnym doświetlonym salonem z wyjściem na loggię. Przytulna sypialnia z dużą szafą, zmieści całą garderobę. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancka kawalerka 32 m2 na Mokotowie w kameralnym zespole budynków "chełmska 9". Mieszkanie składa się z pokoju (21m2), kuchni (4,70 m2), przedpokoju (2,20 m2), łazienki (3,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny apartament po generalnym remoncie o powierzchni 30 m2, 2 pokoje, łazienka, kuchnia w aneksie. Wymienione zostały wszystkie instalacje, nowe drzwi zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

465 000 zł61 m² 7 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W niskim budynku na osiedlu służew nad dolinką. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w bardzo wysokim standardzie. W łazience jest zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko metra Młociny i uksw. Mieszkanie na strzeżonym i zamkniętym osiedlu z widokiem zagajnik, ciche. Mniejszy pokój jest oddzielny i wyposażony w wersalkę, stół, fotel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament położony w rewelacyjnej lokalizacji na Nowym Mieście, w pobliżu - Ogród Krasińskich. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatem w kamienicy na Starym Mokotowie. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, 2 piętro bez windy. Widok na piękne przedwojenne wille, cicha zielona okolica, 2 minuty do Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:18/33

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe na 18 piętrze w apartamentowcu na ul. Łuckiej. W cenie miejsce postojowe w garażu. Łączna powierzchnia to 57 m2. Mieszkanie składa się z: sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Imielin,Warszawa

2 700 zł58 m² 46,71 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, bez prowizji, wolne od zaraz. Nowa, prestiżowa inwestycja Ronsona z roku 2013, 7-pietrowy budynek, położony na całodobowo chronionym i monitorowanym osiedlu. Znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 56m2, 3 pokoje. Położone na Górnym Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza. Salon z wyjściem na mały balkon o powierzchni 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - sypialnia połączona z salonem. W sypialni ozdobny akcent również w postaci malowanych pasów. Łazienka wykończona kremową glazurą urozmaiconą elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 53m2 z 2010r, piętro 2 z 4, wykończone i umeblowane w wysokim standardzie o funkcjonalnym rozkładzie - składa się z salonu (20.3m2) z wyjściem na taras.