dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, dwustronne, bardzo ciche Z balkonem, w budynku usytuowanym wśród zieleni. Mieszkanie bardzo estetyczne, nie wymaga nakładów finansowych. Pokoje samodzielne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

525 000 zł52 m² 10 194,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu 'rezydencja na Skarpie' przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie. Lokalizacja doskonała pod wieloma względami. W pobliżu stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

329 000 zł38 m² 8 773,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy o pow. 37,5m2. Wykończone w wysokim standardzie, do zamieszkania od zaraz. Oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

365 000 zł33 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Bardzo ładne, przerażająco ciche! mieszkanie położone w Centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie metra i Ogrodu Saskiego. Oddzielna 8m widna kuchnia w glazurze i terakocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Włochy

Włochy,Warszawa

795 000 zł105 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Bardzo ładne, duże mieszkanie we Włochach. Na parterze czteropiętrowego budynku. Osiedle zamknięte. Ochrona. Bezpieczna okolica. Niska zabudowa. 4 pokoje. 105 m2. Salon 28 m2 z wydzielonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

380 000 zł54 m² 6 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej cichej lokalizacji w Ursusie. Pokoje o pow.17,65 m2 , 8,50m2 oraz 11,9m2, kuchnia o pow. 5,20m2 , przedpokój 6,40 m2 łazienka z wc 2,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

325 000 zł44 m² 7 386,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na prezentację. Rozkładowe, ciche mieszkanie położone na wysokim parterze budynku z 1965 roku. Kuchnia 6m otwarta na większy 20m pokój. Nowa glazura i terakota, dodatkowo zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

345 000 zł46 m² 7 552,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 46m2 na Starych Bielanach. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, oddzielnej, widnej kuchni. Mieszkanie jest bardzo przytulne, ustawne i słoneczne. 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Starego Mokotowa w klimacie lat 30. Mieszkanie o powierzchni 48 m znajduje się w kamienicy hr. Wielopolskich na rogu ul. Puławskiej i Narbutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

260 000 zł30 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Kuchnia widna, w zabudowie, w pełni wyposażona. Łazienka z wanną, glazura, terakota. Na przedpokoju duża szafa w zabudowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piękna

Krucza,Warszawa

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację! Bardzo ładne, ciche mieszkanie położone na wysokości półpiętra w kamienicy z 1930 roku. Sam Centrum Warszawy- najbliższa przecznica Krucza. Mieszkanie ma ponad 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam bardzo ładne, ciche mieszkanie Z piękną panoramą. Dwa oddzielne pokoje 12m i 16m. Kuchnia widna i otwarta na większy pokój. PO kapitalnym remoncie. Podłoga w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł40 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ścisłe centrum miasta - wyremontowane dwa pokoje z aneksem w kamienicy z windą, ochroną i parkingiem na podwórku. Najlepsza lokalizacja w Warszawie! Tuż obok deptak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

370 000 zł58 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam! Trzy pokoje położone w budynku z 1978 roku. Osiedle Ursus Niedźwiadek. Najbliższa przecznica Warszawska. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Wymieniono wszystkie piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

349 900 zł48 m² 7 289,58 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco P O L E C A M! Mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Westin, atrium Center oraz 3 min. od stacji metra Rondo onz. Trzy pokoje z oddzielną widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętosławska

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł76 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania piękne , nowocześnie urządzone mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni 76 m2 na Pradze Płd ul.Świętosławska. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58m2 (7 piętro), wykończone w wysokim standardzie. Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie na ul. Pory. Apartamentowiec 7-piętrowy wybudowany w 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (43,5m2) przy ul. Siennej w centrum Warszawy. Rok budowy 2004. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie ul.BUKOWIŃSKA w Warszawie tuż przy samym metrze Wilanowska! Mieszkanie o powierzchni 65 m2, 3 pokoje ( salon, oddzielna jasna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka), pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 85 m 2 ul. Al. Wilanowska 83/8 z miejscem garażowym i tarasem 12m2 usytuowane o wysokim standardzie wykończenia budynku. Mieszkanie wykończone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Urocze 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na rzeczkę położone na zielonym spokojnym osiedlu Marina Mokotów! Posiada salon z otwartą kuchnią z balkonem od strony wschodniej, sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na Starym Mieście najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy! Śliczne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w kamienicy Collegium Nobilium może być Twoje! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Żoliborz,Warszawa

11 600 000 zł290 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

W pełni inteligentny apartament (inteligentny dom) funkcjonalnie zaprojektowany i nowocześnie wykończony. Apartament na 6 kondygnacji w nowoczesnym, ekskluzywnym budynku mieszkalnym Multico.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

468 000 zł50 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

B a R D Z O A T R A K C Y J N Y ciepły, słoneczny i przyjazny apartament, z klimatyzacją, wysokość pomieszczeń 3 m! z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

295 000 zł26 m² 11 509,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 25,63 m2. - widna kuchnia 4,73m2 - Pokój z oknem balkonowym 16 m2 (dodatkowo balkon 4,35 m2) - Łazienka 2,3m2 - Przedpokój 2,6m2 Wysokość pomieszczeń 290 cm. Mieszkanie ładne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietraszewicza Lota

Ursynów,Warszawa

395 000 zł55 m² 7 168,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 55.1 m 2 w rok 1993. Cegła. 2-pokojowe. 4/5 p. Kuchnia w aneksie. Stan mieszkania bardzo dobry c. 395.000 zł .Mieszkanie usytuowane jest na czwartej kondygnacji w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

328 000 zł48 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48m2, 3 pokoje. Położone na bliskiej Ochocie, doskonała lokalizacja (autobus, tramwaj, pkp, pks). Z okien mieszkania, które znajduje się na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

935 000 zł93 m² 10 021,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie wykończone W wysokim standardzie W kameralnym apartamentowcu na mokotowie Mieszkanie o powierzchni 93,30 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ponad stumetrowe mieszkanie w pełni wyposażone. Kuchnia z jadalnią otwarta na salon o łącznej pow. 40m2 z wyjściem na loggię 7m2. Kuchnia wyposażona w lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

polecam! Do wynajęcia ekskluzywny apartament w samym Centrum Warszawy! 90m2 przy ul. Jana Pawła II. / 3 pokoje na 3 piętrze Nowocześnie urządzony apartament dla wymagających klientów, ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe (ustawne), 45m2. Położone na Ochocie przy ul. Grójeckiej w okolicy Hali Banacha. Znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

236 000 zł42 m² 5 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie o pow. 42m2 znajdujące się na osiedlu Niedźwiadek w Ursusie. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, piwnica. Blok z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie na wysokim parterze z wyjściem na taras o pow. 25m2. Salon połączony z kuchnią oraz dwie sypialnie.Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 520 000 zł124 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piękny apartament O wysokim standardzie W zielonej okolicy łazienek królewskich. Zagospodarowany taras Z ogrodem O powieszchni 90M2 oraz dwa miejsca garażowe W cenie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

350 000 zł43 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 42,7m na drugim piętrze. Rok budowy 2006r. Pokój na stronę zachodnią z dużym tarasem. o powierzchni 19,6m2. Kuchnia widna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

360 000 zł35 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym Centrum Warszawy w okolicach skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich w budynku z 1950 roku, usytuowane na 6-tym piętrze w budynku 6-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 033,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ciepłe, ciche i przytulne mieszkanie. Blok po remoncie (ocieplenie, nowa elewacja). Mieszkanie 2 lata po remoncie, gotowe do zamieszkania. Ściany - gładź gipsowa, glazura, panele ścienne; podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe funkcjonalne mieszkanie przy ul. Suwalskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w trzypiętrowym budynku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w stanie idealnym, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, przy Rotundzie, 8 piętro w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych, w odległości 100m od stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Położone na prestiżowym zielonym osiedlu Marina Mokotów, w pobliżu lotniska, centrum biznesowego Mokotowa i centrum. Mieszkanie widne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 32 metrowa, klimatyczna kawalerka na ostatnim (czwartym) piętrze w kamienicy przy ulicy Nowogrodzkiej. Urządzona z wyjątkowym smakiem, przy użyciu najlepszych materiałów. Kuchnia.