dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Pól Mokotowskich (ekopark, inwestycja Violino) Salon połączony z kuchnią (oddzielony wyspa). Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

288 000 zł37 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie na Bielanach przy ulicy Słodowiec. Umiejscowione na trzecim piętrze w budynku 10-piętrowym. Powierzchnia mieszkania to 36,6 m2. Dwa pokoje (16m2 i 9m2), oddzielna ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Okazyjne dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy o powierzchni 38.5m2 w budynku z lat 70'tych. -pokój/salon 16.5m2, na podłodze nowe panele, duże okna, z czego jedno balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

430 000 zł42 m² 10 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjna, unikalna na osiedlu służew nad dolinką, oferta mieszkania 2-pokojowego W kameralnym niskim budynku, z cegły Z 2005 roku usytuowanym W zielonym I zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

338 000 zł48 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m 2 położone w zielonej okolicy Służewca nad Dolinką , niedaleko stacji metra Służew. 6/ 10 budynku wybudowanym w technologii rama-H. 2 pokoje (20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2009 roku. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą na niego kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł36 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ustawne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na plac Bankowy. Doskonały punkt komunikacyjny. Do każdego z pomieszczeń oddzielne wejście. Salon z nową kanapą rozkładaną, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Bardzo funkcjonalne mieszkanie po remoncie generalnym/całkowicie zrobiona od podstaw kuchnia i łazienka/ w okolicy Parku Łazienkowskiego. Mieszkanie jest dwustronne - południe i zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie. - duży pokój 22,5 m2 - Sypialnia 12,7 m2 - Kuchnia, 11,6 m2 - Kuchnia kompletna, nowa zmywarka, lodówka, indukcja, piekarnik, meble, stół krzesła - Łazienka 4,7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z tarasem 26 m2 na osiedlu Woronicza Park. Umeblowane - w pełni wyposażona kuchnia, pralka, prysznic, meble w salonie, łóżko i szafa w sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

327 000 zł56 m² 5 839,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. Trzy pokoje usytuowane w sposób zapewniający maksimum swobody. Pomimo średniego metrażu jest dla osób lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m2. Mieszkanie jest w pełni kompletnie wyposażone i umeblowane. Kuchnia kompletnie wyposażona: lodówka, piekarnik elektryczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w Rezydencji na Skarpie do wynajęcia od zaraz na dłuższy okres czasu. Mieszkanie o łącznej powierzchni 46m2, na parterze, z tarasem 8m2 i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

430 000 zł50 m² 8 531,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

50.4 m 2 Warszawa Ursynów Makolągwy, mazowieckie. 2-pokojowe. 0/2 p. Kuchnia w aneksie. Stan mieszkania bardzo dobry c. 450.000 zł Mieszkanie Ciche, kameralne w budynku o nazwie Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny i funkcjonalny apartament, w ekskluzywnym budynku usytuowanym na skraju parku Arkadia przy Królikarni. Bardzo dobrze zlokalizowany na Starym Mokotowie, 7min od stacji metra Wierzbno. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 100 zł63 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament na osiedlu eko park. Doskonała lokalizacja - 5 minut do centrum miasta oraz lotniska. Bezpośrednie sąsiedztwo największego warszawskiego parku - Pól Mokotowskich. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

778 000 zł62 m² 12 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Osiedle zamknięte, strzeżone Ciche. w pięknym osiedlu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

319 000 zł46 m² 6 965,07 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Jelonkach w cichej, zielonej okolicy. W pobliżu park im. Michaela Jacksona. Bardzo dobry dojazd, dobra komunikacja. Blisko do szkół, przedszkoli i innych obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w bliskiej okolicy stacji metra Młociny. Nowoczesne wykończenie spokojne pastelowe kolory więc w lokalu możesz poczuć się jak w domu. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płużańska

Włochy,Warszawa

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie w domu wielorodzinnym na Starych Włochach przy ulicy Płużańskiej. W budynku tylko 6 lokali, teren zamknięty z bramą wjazdową oraz domofonem. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie przy Best Mall Sadyba. Doskonała lokalizacja. 9 piętro z pięknymi widokami na Warszawę. Doskonale doświetlone z dwoma balkonami. Nieumeblowane. Nowoczesny blok, ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zadbane, po remoncie w bardzo dobrym stanie ,okna wymienione .Mieszkanie na wysokim parterze ,okna na stronę południową (zielony skwerek).W łazience kabina prysznicowa .Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, bardzo ładne, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na 12 piętrze prestiżowego apartamentowca Melody Park z 2009 roku. Osiedle strzeżone z pełną infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Włochy,Warszawa

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie we Włochach przy ulicy Strubiczów. Zlokalizowane na siódmym piętrze w 10-cio piętrowym bloku(rama H) z ekspozycją okien na południowy- zachód. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

810 000 zł76 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2(realna powierzchnia ze względu na remonty to 80m2!) usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1956 roku (cegła). Okna wychodzą na zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane jest tuż obok centrum handlowego Sadyba Best Mall, bardzo dobra komuniakcja. Nowocześnie urządzone, ciche (okna wychodza na podwórko), umeblowane, w cenie miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 110 zł67 m² 46,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, zadbane, bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzone, całkowicie wyposażone (meble i sprzęt agd). Drewniane podłogi w pokoju, sypialni i garderobie, skórzana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kłobuckiej. Wysoki standard wykończenia, oddane do użytku 10.2012. Pokój dzienny z kuchnią - 30 m2, sypialnia 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, dwustronne, bardzo ciche Z balkonem, w budynku usytuowanym wśród zieleni. Mieszkanie bardzo estetyczne, nie wymaga nakładów finansowych. Pokoje samodzielne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

1 850 zł55 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2- pokojowe w bliskiej odległości od ul. Górczewskiej co daje szybki dostęp do centrum. Mieszkanie przestrzenne, rozkładowe pozwalające na dużo prywatności każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

525 000 zł115 m² 4 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje 93,3m 2 (115m2 po podłodze) ul. Książkowa na Nowodworach. Dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Urządzone w przyjaznych i ponadczasowych jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na wynajem na monitorowanym, chronionym osiedlu Marina Mokotów. Apartament w nowoczesnym stylu z pełnym wyposażeniem agd (w tym m.in. zmywarka, pralka. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, cichy Apartament 65 m2 (2 pokoje) z pięknym, kameralnym ogródkiem i tarasem na osiedlu zamkniętym, strzeżonym, w nowym budynku violino, nowe osiedle eko park w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

310 000 zł34 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładna kawalerka na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie z ekspozycją zachodnią, nieprzesłonięty widok. Oddzielna widna kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cicho położone 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, zlokalizowane przy ulicy Rakowieckiej 32. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze strzeżonego osiedla wybudowanego 4 lata temu, położonego 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie W ścisłym centrum warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki jak i stacji metra Centrum. Położone na 15-tym piętrze w budynku 22 pietrrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł100 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche mieszkanie 100 m2, na 2 piętrze z widokiem na park, wykończone w wysokim standardzie i z dużym smakiem. Piękny salon połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 9-tym piętrze w apartamentowcu Przyorle z całodobową ochroną i recepcją. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

528 000 zł92 m² 5 770,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ładne 4-pokojowe mieszkanie na parterze budynku dwupiętrowego, wybudowanego w 2006 roku, na osiedlu niskich domów wielomieszkaniowych. Osiedle położone na tzw. Zielonej Białołęce, jest ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 250 zł82 m² 51,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny trzypokojowy apartament o powierzchni 82 m2, z tarasem o pow. 18m2, z widokiem na skarpę wilanowską. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

445 000 zł70 m² 6 312,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ciekawe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe na Targówku do zamieszkania od zaraz. Budynek z 1996 roku na osiedlu zamkniętym, strzeżonym (domofon). Do mieszkania przynależy własnościowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij