dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie. Lokal jasny, przestronny, bardzo zadbany i dobrze wyposażony. Dwie sypialnie, pokój dzienny półotwarty na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Piękne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68 m2 z widną kuchnią. W kuchni kompletne wyposażenie - meble i sprzęt agd. Z salonu bezpośrednie przejście do kuchni. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne i ciepłe mieszkanie w nowym kompleksie strzeżonym. Kompletnie wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Podłogi: kuchnia i przedpokój - gres polerowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, komfortowo urządzone mieszkanie przy w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie na osiedlu Hubertus. Położone blisko Galerii Mokotów, mokotowskiego kompleksu biurowego Business Park oraz Torów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Łąkami

Ursynów,Warszawa

468 000 zł54 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Ochrona, osiedle zamknięte, domofon, piwnica, garaż, loggia, drzwi antywłamaniowe, parkiet, glazura, terakota, ogrzewanie centralne, ogrzewanie miejskie, telefon, internet, kablówka, umeblowane, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

371 000 zł56 m² 6 613,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3-go pokoju). Mieszkanie składa się z: - pokoju o pow. 18,1 m2 z balkonem o pow. 4,4 m2 (okno i drzwi balkonowe od strony południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Palestyńska

Targówek,Warszawa

306 000 zł44 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu strzeżonym z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie jest ładnie wykończone, jasne, na podłogach w pokojach jest deska bambusowa. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 70m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w dzielnicy Włochy. Składa się ono z salonu połączonego z kuchnią (łączna powierzchnia 34m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

430 000 zł52 m² 8 213,94 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z jedną sypialnią i ciekawym architektonicznie pokojem dziennym wraz z aneksem kuchennym. Wysoki standard wykończenia. W mieszkaniu pozostają meble zrobione na wymiar( Szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

565 000 zł75 m² 7 503,32 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na Dolnym Mokotowie, czerniakowska 36 (w drugim szeregu budynków), tuż przy ogrodach działkowych, okolica cicha, spokojna, o dobrze zagospodarowanym terenie zielonym.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł134 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament 134 m2 w doskonałej lokalizacji na Mokotowie W pełni wyposażony, prawie w pełni umeblowany apartament w znakomitej lokalizacji na Mokotowie, niekaleko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Freta. Powierzchnia 66 m2. Czynsz 3.300 zł miesięcznie. Bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze zabytkowej nowomiejskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W bardzo dobrej lokalizacji, wyposażone ciche 53 metrowe mieszkanie, położone tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, sypialni i dużego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Włochy

Stare Włochy,Warszawa

697 000 zł82 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w nowym budynku na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Starych Włochach. Wysoki standard budynku, klatka schodowa wykończona granitem i stalą nierdzewną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, w wysokim standardzie, 2-pokojowe komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie (z 2011 r.) o powierzchni 49 m2. Mieszkanie na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

569 000 zł70 m² 8 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Cena mieszkania zawiera miejsce postojowe w garażu podziemnym! Mieszkanie na Bemowie przy ulicy Kopalnianej po powierzchni 70m2. Składa się z trzech pokoi; salon 20m- połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią do wynajęcia. Nowe mieszkanie w kompleksie apartamentów Hubertus zlokalizowanym na spokojnym osiedlu na Mokotowie, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki, cichy apartament 65 m2 (2 pokoje) z ogródkiem i tarasem na osiedlu zamkniętym, strzeżonym, bud. Violino, nowe osiedle eko park w bliskim sąsiedztwie parku. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku Wola Tower. Wykończone w wysokim standardzie i kompletnie wyposażone. Koszt wynajmu 2.200 zł z czynszem i TV/internet + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe 38 m2 mieszkanie (w nowo oddanym budynku). Mieszkanie widne, duże drewniane okna, widok na tereny zielone, kierunek południowy. Budynek z ochroną, monitorowany. Ciche osiedle z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

305 000 zł35 m² 8 615,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie typu studio, w budynku z 2000 roku. Okolica cicha z dużą ilością zieleni, pełna infrastruktura. Duża szafa typu komandor wbudowana. W łazience zainstalowana wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujmy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu 51m2 Mokotów Stegny. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym o pow. 27m2 , sypialni11m2 z garderobą 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Bielany,Warszawa

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70m2, na którą składają się 2 sypialnie, pokój dzienny oraz nowocześnie umeblowana kuchnia a także wykończona glazurą łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu był wykonany kapitalny remont w 2011 roku. Wymienione zostały wszystkie instalacje, nowe drzwi, podłogi, łazienka. W mieszkaniu znajdują się obecnie: szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

435 000 zł70 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 69,31m2 na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Ursusie. Mieszkanie jasne w wysokim standardzie wykończenia. Ekspozycja na trzy strony świata - wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie dwupokojowe w pobliżu stacji metra Służew. Składa się z salonu, kuchni w aneksie, sypialni z balkonem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, z pięknym widokiem na panoramę centrum Warszawy. Mieszkanie w pełni wyposażone (agd & rtv) i umeblowane (b. wysoki standard). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Małe dwupokojowe mieszkanie na parterze w budynku z 1955 roku na Starym Mokotowie. Po kapitalnym remoncie i z nową aranżacją pomieszczeń. Cena uwzględnia koszt postawienia ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł90 m² 16 655,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż unikatowy w skali Warszawy apartament na Powiślu. Lokal usytuowany na ostatnim z sześciu pięter w budynku z 2000r. Do dyspozycji właściciela w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosielecka

Mokotów,Warszawa

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 przy ul. Nowosieleckiej. Pokój duży z kuchnią, sypialnia, łazienka, ubikacja, przedpokój. Mieszkanie umeblowane (kanapa, półka na książki, szafa, komoda, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie (róg ul. Sobieskiego/ul. Bonifacego). Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone i nigdy nie zamieszkane. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czyste zadbane dwupokojowe mieszkanie na osiedlu za Żelazną Bramą na tyłach centrum biurowego - Atrium. Oddzielne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W większym pokoju rozkładana kanapa, 2 fotele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nowocześnie urządzone. Rewelacyjny punkt komunikacyjny - tramwaje, autobusy oraz metro (stacja Służew). Mieszkanie bardzo ciche. Wspaniała panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w dzielnicy Mokotów u zbiegu ulicy Narbutta i Łowickiej (rezydencja Narbutta ). Budynek monitorowany, chroniony z recepcją (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie przy Łazienkach Królewskich śródmieście/mokotów Mieszkanie na ulicy Sieleckiej (200m od wejścia do Łazienek Królewskich) w kamienicy z cegły z 1953r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutnie wyjątkowe, niebanalne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa. Nowa nadbudowa nad pieczołowicie odrestaurowaną przedwojenną kamienicą. Stylowo, niepowtarzalnie, trochę artystowsko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 720 000 zł142 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Ładne, przestronne i słoneczne mieszkanie w spokojnej ulicy Starego Mokotowa Doskonała lokalizacja : metro i autobus (150 m), bardzo dobre szkoły podstawowe publiczna (pod domem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe ale z dobrym rozkładem dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone i wyposażone, do wynajęcia od zaraz. Spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana. Nowe strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie przy Galerii Mokotów. Świetna lokalizacja stylowo urządzonego mieszkania na Mokotowie na osiedlu strzeżonym, w samym centrum tzw.Zagłębia Biznesowego, z restauracjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

925 000 zł100 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Bardzo elegancki apartament, o powierzchni 100m2, zlokalizowany w prestiżowym miasteczku Wilanów, na pierwszym pietrze czteropiętrowego apartamentowca. Budynek wyposażony w windę, ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo piękne, urządzone z gustem mieszkanie.REMONT GENERALNY przeszło w 2010 r, cały remont wyniósł ok 70 tys zł/rachunki do wglądu/. Materiały użyte do remontu są z najwyższej.