dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w dzielnicy Mokotów u zbiegu ulicy Narbutta i Łowickiej (rezydencja Narbutta ). Budynek monitorowany, chroniony z recepcją (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bardzo ciekawe mieszkanie rozkładowo. Wszystkim domownikom zapewnia maksimum prywatności. Przy czym pokoje połączone bardzo funkcjonalnym przedpokojem z dużą ilością szaf pozwalających na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

717 000 zł46 m² 15 587 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Bardzo atrakcyjne mieszkanie 46 m2, w apartamentowcu w samym 'sercu' Warszawy o wysokim standardzie / Atelier Residence / - pełana estetyka. Wnętrza wyposażone meble, sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m 2 położone w zielonej okolicy Służewca nad Dolinką , niedaleko stacji metra Służew. 6/ 10 budynku wybudowanym w technologii rama-H. 2 pokoje (20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament przy metrze Wilanowska do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie znajduje się na piętnastym piętrze budynku z 2008 roku i składa się z dużego pięknego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

410 000 zł48 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe jasne mieszkanie na Muranowie o powierzchni 48.5m2 usytuowane na drugim piętrze z trzech w kameralnym i cichym budynku. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 55 m2, z ogródkiem ok 100 m2 (mieszkanie na parterze, ale parter jest podniesiony na wysokość pierwszego piętra). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasny, przestronny apartament w Śródmieściu o powierzchni 56 m2, na 2 pietrze w Apartamentowcu Panska, wykończony z materiałów o najwyższej jakości i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Migdałowa

Ursynów,Warszawa

944 000 zł94 m² 10 042,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 4 pokojowe. Pierwsze piętro (tylko dwa mieszkania na piętrze). Bardzo cicha i spokojna okolica. Duże patio z placem zabaw. Dookoła dużo zieleni i park. Przestrzałowe. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie, wykończone z dbałością o szczegóły. Cicha spokojna okolica.W najbliższej okolicy pełna infrastruktura, szkoła przedszkole żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 zł63 m² 29,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane świeżo po remoncie przestronne 2 pokojowe mieszkanie. Z przedpokoju oddzielne wejście do każdego z pomieszczeń. Jest ustawna garderoba, więc wszystkie rzeczy łatwo przechować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia nowe mieszkanie dwupokojowe. W świeżo oddanym do użytkowania budynku, nowocześnie i funkcjonalnie wyposażone. Dwa osobne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w kompleksie apartamentów Hubertus, super wykończone, nigdy nie było zamieszkiwane, nowocześnie urządzone, komfortowo umeblowane. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

332 000 zł51 m² 6 449,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, ustawne, trzypokojowe mieszkanie, o pow.51,48 m2, znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego bloku, zadbanego, zbudowanego z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpnia mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie posiada salon z otwartą kuchnią, balkon, 2 sypialnie, łazienkę, przedpokój. Cena zawiera czynsz do wspólnoty (zaliczkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia widne, umeblowane mieszkanie 57 m2, 2 pokoje, łazienka, duża garderoba plus dodatkowo szafa z półkami, wielki taras 31m2, 1 miejsce garażowe w budynku. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Ochota,Warszawa

457 000 zł48 m² 9 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Klimatyczne, ciche, dwupokojowe mieszkanie(okna wychodzą na podwórze) nieopodal ulicy Uniwersyteckiej na Starej Ochocie w przedwojennej kamienicy z 1933 r. Mieszkanie jest dobrym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem na siódmym piętrze w budynku ośmiopiętrowym w sąsiedztwie stacji metra Wierzbno. Mieszkanie po remoncie, typu studio - otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rolna

Mokotów,Warszawa

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia śliczny, przytulny, słoneczny, świeżo wykończony w wysokim standardzie, całkowicie umeblowany, dwupokojowy apartament o powierzchni 48 m położny na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł72 m² 40,28 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m2 z loggią, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie znajduje się na IV pietrze w budynku apartamentowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 600 zł84 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w spokojnej, prestiżowej dzielnicy blisko centrum miasta. Świetny punkt komunikacyjny (10 minut do metra). Blisko Pól Mokotowskich. Układ: 2 sypialnie (ew. sypialnia + gabinet), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

6 500 zł108 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny, luksusowy, 3 pok. apartament (108 m 2) w sercu Starego Mokotowa (ul. Łowicka). Salon (ok. 35 m 2), kuchnia zamknięta (z jednoczesną opcją otwarcia na salon), 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 850 zł45 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Rezydencji Narbutta. Recepcja,wejście na karty. W budynku rowerownia. Okna wystawa południowo-zachodnia na budynek politechniki. Wyjście na loggie z obu pokoi. Na podłodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny i funkcjonalny apartament, w ekskluzywnym budynku usytuowanym na skraju parku Arkadia przy Królikarni. Bardzo dobrze zlokalizowany na Starym Mokotowie, 7min od stacji metra Wierzbno. Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

595 000 zł83 m² 7 168,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Spokojna i cicha okolica,kameralny budynek wśród zieleni, 6 mieszkań, w tym 2 na piętrze. Budynek ocieplony, odnowiona elewacja i klatka schodowa. Dogodnie rozplanowane, sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie z miejscem garażowym + 25 000,- w cenie mieszkania jest komórka lokatorska Mieszkanie wykończone do wejścia Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bekasów

Ursynów,Warszawa

660 000 zł83 m² 7 951,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu "pod kasztanami". Mieszkanie jest nowe, niezamieszkane. Z salonu z aneksem kuchennym zabudowana i wyposażona , o powierzchni ok. 30m2 możemy wyjść na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

459 000 zł77 m² 5 932,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2012/2013 (gładzie, malowanie, podłogi, kuchnia fornirowa + agd Siemens, lodówka side-by-side lg, gniazda, włączniki, ściemniacze firmy Legrand, okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w pięknym apartamentowcu przy parku. Mieszkanie posiada pokój dzienny z kuchnią, 2 łazienki i 2 sypialnie, garderobę oraz miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

610 000 zł58 m² 10 481,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Budynek w dobrym punkcie Mokotowa / blisko ul. Dąbrowskiego / po generalnym remoncie instalacji. Niebawem remont klatki schodowej. Mieszkanie b. ładne, ciche, dwustronne , słoneczne oraz rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 515 zł40 m² 62,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Mokotowie od 01.12.2013 (ewentualnie od 01.11.2013-do uzgodnienia) w Zagłębiu Biznesowym na osiedlu strzeżonym Hubertus. Mieszkanie w stanie idealnym, wysoki standard. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Umeblowany apartament na parterze z ogrodem na strzeżonym osiedlu z alarmem połączonym z monitoringiem. Mieszkanie ma duży salon połączony z kuchnia i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 71 m2 zlokalizowane na osiedlu Marina Mokotów składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz hallu. Mieszkanie jest w stanie idealnym, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Świeżo po generalnym remoncie kawalerka z widnym przedpokojem z aneksem kuchennym, małą łazienką z prysznicem. częściowo umeblowane i wyposażone w nowe elementy takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

3 750 zł83 m² 45,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, jasne mieszkanie, położone w prestiżowej lokalizacji Górnego Mokotowa. Obok Pola Mokotowskie, metro, w bliskiej odległości galeria Mokotów. wykończone najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Obrzeżnej 1 (osiedle Hubertus). Mieszkanie składa się salonu połączonego z kuchnią, sypialni, garderoby oraz łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

950 000 zł83 m² 11 445,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne, narożne, przestronne i jasne mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej (inwestycja pko Pirelli - ceniona za wysoką jakość wykonania). Ekspozycja na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bardzo widne i ustawne w budynku 4 -ro rodzinnym., 4 - pokojowe, 2 poziomy w świetnym stanie o powierzchni 150 m 2.Przeprowadzony remont w 2007 pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak