dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł94 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Lokal składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, dwóch sypialni - jedna z balkonem, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyce

Wola,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokoje na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jasne (ekspozycja południe/zachód), stan bardzo dobry, gotowe do zamieszkania. Osiedle zamknięte, z wewnętrznym patio, monitorowane. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 020 000 zł68 m² 14 984,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Tel: mieszkanie o powierzchni 68,07 m/2 w cenie 1 020 000 pln Składające się z 2 sypialni, widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia jasną kawalerkę 30 m2 z widokiem na zieleń i panoramę Warszawy. Lokalizacja / Budynek: kameralne osiedle przy ul. Drawskiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

369 000 zł30 m² 12 341,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko lasów? Nie chcesz tracić czasu na remonty i problemowe ekipy? Dobrze trafiłeś! Prezentuje przestronną, przytulną kawalerkę z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

995 000 zł61 m² 16 284,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Państwa uwadze umeblowane mieszkanie w wysokim standardzie z dwoma balkonami na Górnym Mokotowie! Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w apartamentowcu z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 300 zł40 m² 56,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Minimalny czas najmu: 1 rok Tryb najmu: okazjonalny Nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie na osiedlu z 2015 roku, ponad 40 m2, dwa pokoje z aneksem kuchennym oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 049 200 zł62 m² 16 999,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Pragnę przedstawić Państwu wykończony apartament znajdujący się na świetnie rozwiniętej i dobrze skomunikowanej z Centrum Warszawy, ulicy Jana Kazimierza róg Goleszowskiej. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

461 000 zł30 m² 15 511,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko metra i ch wola park. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

897 000 zł78 m² 11 551,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

! nieruchomość jest zarezerwowana do 19.03.22r! Szanowni Państwo, Jeżeli szukacie mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji z pełną infrastrukturą to trafiliście pod najlepszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate prezentuje ofertę mieszkania przy ul. Konstruktorskiej 9a. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z salonu z kuchnią w formie aneksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 059 000 zł70 m² 15 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Poszukujesz mieszkania, ale nadal nie możesz znaleźć ideału? Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Prawdopodobnie tego właśnie szukasz! lokalizacja ul. Jana Kaziemierza 33a mieszkanie Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

611 000 zł65 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: wola / ul. Grabowska | 3 oddzielne duże pokoje | Rozkładowe | Widne mieszkanie | 65 m2 | oddzielna kuchnia | łazienka | wc | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 020 000 zł64 m² 15 925,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z 2017 roku o powierzchni 64,05m2 na 6 piętrze na ulicy Sokratesa na Bielanach. Osiedle ogrodzone i strzeżone, z własnym placem zabaw. Lokalizacja blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzech Budrysów

Szczęśliwice,Warszawa

483 000 zł38 m² 12 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37,5 mkw na Szczęśliwicach kilka kroków od Parku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia od zaraz! 500 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł62 m² 19 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w willowej dzielnicy Warszawy- aninie, składający się z 3 pokoi o powierzchni 62 m2, parter, ogród około 58 m2. Elegancki budynek wybudowany w 2016 roku, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

2 100 zł38 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie na Starej Ochocie, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920, u zbiegu ulicy Grójeckiej, niedaleko Hali Banacha. Doskonały punkt komunikacyjny! Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Corellego

Białołęka,Warszawa

459 000 zł45 m² 10 222,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam nieruchomość do sprzedaży znajdującą się na warszawskiej Białołęce. Osiedle Zielona Dolina II. Położone w cichej lokalizacji. Wokół sporo terenów zielonych.Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2- dla rodziny z dzieckiem lub inwestora. Nowocześnie umeblowane, po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Znakomita jest także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

900 000 zł57 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia urządzone w stylu industrialnym. Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 34m2. Nieruchomość znajduję się na 3 piętrzę w bloku przy ulicy Zagójskiej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

769 000 zł51 m² 15 046 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, dużym ogrodem o powierzchni blisko 120 m2 oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł60 m² 22 473,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1877

Szukasz wyjątkowego mieszkania pod inwestycję? Uwielbiasz wysokie wnętrza z ogromnym potencjałem, w kamienicach z bogatą historią? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Ochota

Ochota,Warszawa

1 442 000 zł170 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Trzypoziomowe! Ciekawe architektonicznie, przestrzenne, trzypoziomowe mieszkanie wschód-zachód w niskim budynku wśród zieleni. Kamerlane mieszkanie , gdzie tylko 8 rodzin mieszka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

797 000 zł54 m² 14 624 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Housing Market przedstawia Państwu unikatowe, eleganckie i urządzone w wysokim standardzie mieszkanie na warszawskim starym Żoliborzu. Mieszkanie ulokowane jest w ośmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 372,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe po remoncie w 2021 na Mokotowie Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 43 m jest po remoncie we wrześniu 2021 w wewnątrz jak i na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o wysokim standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym sypialnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wolska

Wola,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie dla pary lub singla. Kompletnie umeblowane i zaprojektowane przez jedną z najwybitniejszych projektantek wnętrz. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 4-pokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie na osiedlu Eko Park w bezpośrednim sąsiedztwie Pół Mokotowskich. Do osiedla przynależy rozległy teren zielony (co widać na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie z balkonem Na powierzchni 35m2 wydzielona została przestrzeń na: - salon z aneksem kuchennym. Na wyposażeniu stół z krzesłami, aneks kuchenny, sofa, okna na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowany i w pełni wyposażony apartament z pięknym widokiem na tory wyścigów konnych na Służewcu. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 22,5m 2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołków

Stara Miłosna,Warszawa

2 500 zł92 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na osiedlu Stara Miłosna przy ul. Fiołków. Dobra komunikacja z centrum, dwa bezpośrednie autobusy do stacji metra Politechnika (502, 411) odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

614 000 zł39 m² 15 743,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

W pełni wykończone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, o powierzchni 39 m2. Zlokalizowane jest na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na Górnym Mokotowie w zielonej, cichej, spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy na 3 piętrze z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 50 m2 - Świetna Lokalizacja przy ch Arkadia - Piękny widok na panoramę miasta - metro Dworzec Gdański do wynajęcia wygodny 2-pokojowy apartament zlokalizowany przy al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 420 000 zł67 m² 21 043,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego apartmentowca. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz holu. Do apartamentu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł58 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: doskonała lokalizacja, dosłownie 70 m do stacji metra Wierzbno, bardzo dobra komunikacja. W bezpośredniej okolicy park Królikarnia. Apartament położny w Rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Ochota,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Siemieńskiego 19, ochota. Idealnie nadaje się na start lub jako inwestycja Mieszkanie przeszło generalny remont, znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od 1 marca piękne mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone w ścisłym centrum miasta przy Al. Jerozolimskich 89. Mieszkanie: piękne, zadbane i w pełni urządzone mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przepiękne przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 125 m2, zlokalizowane w miejscowości Warszawa Wawer. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

385 000 zł26 m² 14 528,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka 26,5 m2, z otwartą, widną kuchnią i balkonem. W mieszkaniu przeprowadzono ok rok temu kapitalny remont (poza łazienką), wymieniono instalacje elektryczną, gładzie, podłogi,.