dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie nieopodal stacji metra Księcia Janusza Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

643 000 zł40 m² 16 278,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

TO nie są wizualizacje. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania wraz z wyposażeniem. Luksusowy, świeżo wyremontowany, wykończony i umeblowany apartament, idealny dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 449 000 zł93 m² 15 648 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego mieszkania o wielkości 92,1 mkw, wykończonego w wysokim standardzie z 13 metrowym balkonem z pięknym, przestronnym widokiem z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 z garażem i komórką na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej. Usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 046 zł29 m² 20 614,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz zobaczyć mieszkanie? Umów się na prezentację. Kompaktowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Posiada dwustronny salon z balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł28 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: mamy do zaoferowania mieszkanie na Saskiej Kępie przy ulicy Międzynarodowej, usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Wesoła,Warszawa

1 695 000 zł177 m² 9 584,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie z wykończonym poddaszem. Całość powierzchni ma 176.88 metrów, mieszkanie położone przy ul. Armii Krajowej, warszawa - Wesoła. Status prawny mieszkania: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

770 500 zł62 m² 12 427,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny lub wspaniałej lokaty kapitału jako mieszkanie inwestycyjne to zapraszam do zapoznania się z ofertą. 4-pokojowe mieszkanie na parterze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem Klimatyczne Mieszkanie - 2-pokojowe, pow. 60 m2 - Do Zamieszkania lub na biuro - Metro politechnika Ładne dwupokojowe mieszkanie w centrum. Położone tuż przy stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zbaraska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł110 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, sprzedam dwupoziomowe mieszkanie w zielonym sercu Pragi-Południe na Kamionku. Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego i Jeziora Kamionkowskiego. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł55 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować designerski apartament do wynajęcia, zlokalizowany w przepięknie zrewitalizowanej, zabytkowej kamienicy z 1894r. w samym sercu Śródmieścia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

449 400 zł38 m² 11 826,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Okazja! Wyremontowana, przestronna kawalerka 38 m2, balkon, 1 piętro, piwnica, w pobliżu Metro, wola, ul. Ks. Jana Sitnika. Wyremontowane, jednopokojowe mieszkanie na Kole, przy Parku Moczydło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

789 000 zł56 m² 13 964,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z graf Nieruchomości możesz liczyć na bezpieczną transakcję! Mieszkanie w budynku z cegły w sercu Starego Żoliborza, świeżo po skończonym generalnym remoncie przeprowadzonym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

780 000 zł54 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie Wykończone z dbałością o detale Budynek z 1996r, cegła Metro -3 minuty pieszo Park Jana Pawła - 1 min pieszo Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

418 000 zł39 m² 10 718 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane : Krótko Bielany | 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w świetnej lokalizacji na Woli (bliskie Centrum) Jest to Nowoczesne mieszkanie, projektowane przez studio aranżacji wnętrz. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

628 990 zł53 m² 11 867,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem na Mokotowie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania po odświeżeniu. Ekspozycja salonu z aneksem na południe, sypialnie na północ. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł131 m² 76,57 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny 4 pokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi w centrum miasta! Rozkład Na powierzchni ponad 160 m2 składa się z przestronny salon z półotwartą / półzamkniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

3 990 zł68 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania do wynajęcia na zielonym Wilanowie? Marzą Ci się spacery po ogrodzie i pikniki na zielonej trawie nad jeziorem? Cenisz sobie oryginalną architekturę w pięknym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**english version below** 2 pokoje | 38 m2 | duży taras| Umeblowane | Żoliborz | Garaż podziemny | Komórka lokatorska I Całkowicie nowe ****** Luksusowe, 2 pokojowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Dom przy Okrzei. Mieści się przy ulicy Okrzei w budynku z 2021 roku na Pradze. Mieszkanie znajduje sie na 5. pietrze i sklada sie z: *salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 208 289 zł62 m² 19 450,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Apartament wykończony "pod klucz" wraz z meblami w zabudowie (kuchnia, szafa) i agd. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

464 000 zł46 m² 9 978,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowym atutem mieszkania jest świetny widok z salonu i balkonu na Wisłę i tereny zielone z małymi stawami! Mieszkanie 46,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

1 260 000 zł75 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży luksusowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 z ogromnym tarasem o powierzchni 45 m2 na Pradze Południe. Rozkład mieszkania: - kuchnia z oknem, otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 090 000 zł240 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1921

Housing market - ma przyjemność zaprezentować Państwu zjawiskowy, niepowtarzalny i unikatowy dwupoziomowy apartament znajdujący się w historycznej Willi z 1921 r., położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Topolowa

Nowodwory,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie na tarchominie/nowodwory, usytuowane na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku Premium Point z 2015 r. Mieszkanie z ekspozycją na północny-wschód, w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł134 m² 41,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Rozkład: apartament o powierzchni 134 m2 składający się z salonu, dużej kuchni, 3 sypialni, 2 łazienek, holu, tarasu i balkonu. Pomieszczenie gospodarcze z pralką. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 990 zł62 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia widne i słoneczne mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 61,5 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym z domofonami oraz całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Klimontowskiej. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Wawrze przy ulicy Klimontowskiej usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł29 m² 20 655,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Pragnę przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 29 m2 w Śródmieściu. Znajduje się na czwartym piętrze w zabytkowej, pochodzącej z 1905 roku zbudowanej z Cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie na osiedlu zamkniętym. Funkcjonalne, z bardzo dużą garderobą i przestronną, jasną kuchnią. Duża loggia od strony zachodniej, ładny widok, dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

676 000 zł62 m² 10 903,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2018 roku w okolicy ul. Okocimskiej. Budynek wybudowany w latach 80-tych w technologii wielka płyta. Pod domem stacja metra Wola Park oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

395 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dziś rekomenduję kawalerkę na Mokotowie, w dobrej cenie, w spokojnym i cichym osiedlu przy ul.Kartaginy 10. Mieszkanie jest tuż po remoncie, nadaje się do zamieszkania od zaraz, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pok. w Kamienicy, pow. 77 m2 - Doskonała Oferta na biuro - Śródmieście, centrum, pkp Warszawa Centralna, pkin, ch Złote Tarasy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

365 900 zł21 m² 17 424 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Doskonała lokata kapitału Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem! Możliwość przejęcia wraz z najemcą opłacany przez niego czynsz to 2250zł +opłaty miesięcznie Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

653 000 zł54 m² 12 092,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy Państwa do obejrzenia dwu pokojowego mieszkania w Wawrze. Mieszkanie 54m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyposażeniem agd i zabudową z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentuję do sprzedaży jasne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Piaskowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego osiedla z mnóstwem dobrze utrzymanej zieleni i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

455 000 zł38 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 38.4 metrowa mieszkanie, położona przy ul. Erazma Ciołka , Wola, warszawa. Status prawny mieszkania: własność z księgą wieczystą. Ekspozycja okien - Północ, zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 240 000 zł135 m² 16 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam do zaoferowania Państwu przestronny jasny apartament z ogrodem, zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Wilanów Zawady. Budynek położony jest na cichym, kameralnym strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł57 m² 48,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dobra lokalizacja na warszawskim Bemowie, 3 minuty do pętli tramwajowej, liczne autobusy w odległości kilku minut od budynku. Czas dojazdu do centrum 15-20 minut samochodem lub 30-35.