dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku, jednopokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Świetna lokalizacja, cisza, zieleń a równocześnie szybki dojazd do centrum. Wygodne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie, po generalnym remoncie. Urządzone w wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja - Mokotów, stegny. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz. Również świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 190 000 zł71 m² 16 760,60 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla inwestorów , dla miłośników miasta , dla lubiących być W centrum wydarzeń kulturalnych I rozrywkowych Przedmiotem sprzedaży jest 71 m apartament przy ul Żelaznej, tuż obok dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Mokotów,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 178,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 49,3m2, piętro 4/6, ul. Rejtana, stary Mokotów. Mieszkanie w idealnym stanie po gruntownym remoncie. Wymienione instalacje (elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio, pół minuty do metra Ursynów. Jest balkon i miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie dobrze doświetlone światłem dziennym. Na podłodze parkiet. Rozkładana wersalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, komfortowe mieszkanie z tarasem i widokiem na ogród. Dużo szaf wnękowych. Ładnie urządzona, dobrze wykorzystana przestrzeń. Mieszkanie dobrze doświetlone światłem dziennym. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł105 m² 18 051,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Sprzedaję widok z okna i tarasu, apartament gratis :) Przepiękny widok na zieleń, wypoczywasz w salonie lub na tarasie, patrząc jak za oknem bawią się wiewiórki. Czasami odwiedzają nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

1 900 zł27 m² 69,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie w budynku z cegły na Ochocie, parter. Mieszkanie o powierzchni 27,21 m2 to otwarta przestrzeń 24 m2 z aneksem kuchennym oraz łazienka z kabiną prysznicową 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

1 499 999 zł97 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Klucze do dyspozycji biura! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji- przy Hali Mirowskiej. Lokal o powierzchni 97m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Mokotów,Warszawa

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*we speak english* Prezentujemy Państwu mieszkanie o wyjątkowym klimacie i w doskonałej lokalizacji położne na warszawskim Starym Mokotowie wśród starodrzewia i kamienicznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mielczarskiego

Kabaty,Warszawa

1 120 000 zł112 m² 10 035,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży wyjątkowo ciekawe, rozkładowe i funkcjonalne 4 pokoje na Kabatach o pow. 111,6m2. wysokość 2,85m Wykończone w bardzo dobrym standardzie, nie wymaga nakładów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

598 000 zł50 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jako jedyne biuro mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum Warszawy przy ul. Chmielnej ( róg Chmielnej i Żelaznej). Składa się z 3 pokoi (2 sypialnie i salon), oddzielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

590 000 zł63 m² 9 424,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe 2 pokoje + kuchnia + garaż Białołęka 2-pokojowe mieszkanie z widną osobną kuchnią + garaż podziemny W obecnym układzie mieszkanie składa się z: - ponad 23-metrowego ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na granicy Pragi południe i Saskiej Kępy. Z 10 piętra rozciąga się piękny widok na Stadion Narodowy. Mieszkanie ciche, dwustronne. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena 615000 pln Witam. Grzegorz tel.   Bezpośrednio sprzedam mieszkanie trzy pokojowe 57m2 na Warszawskich Bielanach. Pokoje są nieprzechodne oddzielan kuchnia łazienka oddzlna toaleta dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

1 250 000 zł118 m² 10 551,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, oferta bez prowizji od kupującego! film już na you tube! Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, w którym króluje 400 letni zabytkowy dąb! Klucze w naszym Biurze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

4 899 zł84 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe, pow. 84 m2 - Przestronne, świeżo po remoncie, również na biuro - Blisko metro wierzbno - Stary Mokotów / Park Królikarnia Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Majowa

Targówek,Warszawa

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 25 m2, 1-pokojowe z widną kuchnią, po remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Zlokalizowane jest na na Targówku-Bródno w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym 500 m od nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

990 000 zł70 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o wysokości 315 cm, wykończonego w bardzo dobrym standardzie z ponad 100m ogrodem z obu stron mieszkania. Nowa stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 169 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Po między parkami! Powiśle! Jedna z najbardziej zielonych okolic Śródmieścia! Prezentujemy ciekawe dwupokojowe mieszkanie 44,17m2. Po generalnym remoncie od podstaw! Usytuowane na 8 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 670,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki sufit, duże okna, świetny standard oraz ostatnie piętro to główne atuty nieruchomości. Doskonale wykończone z dbałością o funkcjonalność mieszkanie w budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

555 000 zł40 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadbane, 2-pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! lokalizacja - Bielany, ul. Rodziny Połanieckich. Mieszkanie: pełna własność - Księga Wieczysta. Dwa lata temu zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

449 000 zł35 m² 12 999,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

** super oferta *** Rewelacyjna lokalizacja , mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu atal marina Blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Wyśmienite 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostródzka

Annopol,Warszawa

2 330 zł42 m² 55,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej Zielonej Białołęce. Mieszkanie jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Siekierki,Warszawa

1 359 331 zł102 m² 13 294,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

# oferta od dewelopera - bez prowizji I pcc # Zakończenie budowy i oddanie mieszkań - III 2023 roku. Odbiór początek IV 2023 r. Szanowni Państwo do dyspozycji mamy już tylko 8 lokali (39m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: śródmieście, ul. Grzybowska. Kompleks bardzo prestiżowych apartamentowców w samym centrum Warszawy. Budynki o bardzo wysokim standardzie wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 541,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność zaprezentować jasną i przestronną kawalerkę o powierzchni 26,6 m2, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie położone na granicy Śródmieścia i Ochoty, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

5 800 zł110 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 110m2 znajdujący się na siódmym piętrze budynku apartamentowego o podwyższonym standardzie. W kompleksie budynku do dyspozycji mieszkańców: basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poronińska

Włochy,Warszawa

769 000 zł53 m² 14 487,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam ofertę wyjątkowo przestronnego, 2 pokojowego mieszkania z dużym 55m2 ogródkiem i ogrodem zimowym. Budynek oddany do użytku w 2019 roku, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

613 000 zł44 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2 znajdujące się przy ulicy Szolc Rogozińskiego w bloku z wielkiej płyty na 7 piętrze z 15. W bloku są dwie windy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

588 000 zł38 m² 15 352,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Housing Market na przyjemność zaprezentować odnowione mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Woli. - 2/3 piętro w 8 mieszkaniowej, kameralnej kamienicy - 2 pokoje, po generalnym remoncie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

490 000 zł33 m² 14 848,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecamy jasne, ciche po remoncie, 2 pokojowe do wprowadzenia na Mokotowie Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 33m w tym oddzielna kuchnia, łazienka i toaleta Przytulne, komfortowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

613 000 zł44 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kędzierskiego

Bemowo,Warszawa

949 000 zł63 m² 15 082,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne, widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,92 m2 z dużą 6 - metrową loggią. Lokal usytuowany jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słupecka

Stara Ochota,Warszawa

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Stara Ochota. Ul. Słupecka. Kamienica z lat 30. XX wieku. Lokal mieszkalny odpowiedni do wynajęcia na cele biurowe. 130 m kw. Dwa poziomy. Ostatnie, piąte piętro. Winda. Pięć pokoi. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/42

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o pow, 46m2 z aneksem kuchennym, tarasem o pow. 40m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym, znajdujące się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

592 000 zł40 m² 14 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Pilna sprzedaż, preferowany klient gotówkowy. TO nie są wizualizacje. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania wraz z wyposażeniem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. (українська.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, pow. 68 m2, balkon, garaż - Nowoczesne! - Blisko Galeria Mokotów - ul. Domaniewska / Wołoska/ Konstruktorska/ Woronicza Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy tuż obok hotelu Radisson Blu, w pobliżu Ogród Saski, plac Grzybowski, metro, linie tramwajowe i autobusowe. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

635 000 zł44 m² 14 498 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalne, urokliwe W cudownej lokalizacji mieszkanie. DO zakupu tylko za gotówkę. Totalnie wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2 znajdujące się przy ulicy Szolc.