dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie typu studio w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej Bardzo dobra komunikacja, liczne tramwaje, 400 m. do stacji metro Dw. Gdański i 500 m C.H. Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Niepowtarzalne, urokliwe W cudownej lokalizacji mieszkanie. Rewelacyjny wynajem W tej okolicy 3500 zł gratis przy zakupie. Mieszkanie idealnie nadaje się na wynajem,).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, wysokie, jasne i bardzo ciche 2 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy. Wysokie, ponad 3m, wnętrza, duże okna wychodzące na południe, szerokie parapety, ozdoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opinogórska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z dala od zgiełku a jednocześnie w dobrej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie. Czytaj dalej. :) Adres : Opinogórska 2 ( Przyczółek Grochowski) Mieszkanie przytulne, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

430 000 zł40 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 40 m2, przerobione na 1-pokojowe (pierwotnie 2 pokoje) z aneksem kuchennym, z dużym tarasem 10 m2 i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

14 000 zł157 m² 89,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Woźniakowski Nieruchomości poleca wyjątkową ofertę wynajmu. Niezwykle elegancki, przestronny 157 metrowy apartament zlokalizowany na warszawskiej Sadybie. Nieruchomość świeżo wykończona przy pomocy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 776,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu rodzinne mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono 49 w Warszawie. Mieszkanie idealne dla rodziny, ceniącej sobie dobrą komunikację, cisze, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wybrańska

Targówek,Warszawa

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 26 m2, 1-pokojowe z widną kuchnią, po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Zlokalizowane jest na na Targówku-Bródno w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy Apartament o pow. 52 m2 z z dużym tarasem Mieszkanie nowe świeżo po wykończeniu. Lokalizacja : Wilanów ul Sarmacka "miasteczko Wilanów" Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Poszukujesz przestronnego mieszkania do wprowadzenia? Zależy Ci na dobrej komunikacji z pozostałymi częściami miasta? Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w sercu Gocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, mieszkanie typu studio w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej. Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze apartamentowca z 2005 roku, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majolikowa

Nowodworska,Warszawa

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 58 m2, 2-pokojowe z delikatnie otwartą na salon kuchnią, balkonem, komórką i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na ulicy Majolikowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

484 990 zł33 m² 14 696,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie, po remoncie. Widok na zieleń. Mieszkanie jest umeblowane (na zdjęciach nie ma części wyposażenia).Wysokość pomieszczeń 300 cm. Miejsce postojowe za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Świeżo po remoncie. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: ul. Bukowińska 26C, przy stacji Metra Wilanowska Powierzchnia: 54 m2 Udogodnienia: portiernia, miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

3 699 zł56 m² 65,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem jasnego i przestronnego mieszkania. Tel: mieszkanie o powierzchni 56,50 m/2 jest po remoncie więc wszystko jest czyste i świeże. W mieszkaniu jest cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

6 800 zł126 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem, położony w Warszawie, w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Branickiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Dla lubiących nowoczesną prostotę i elegancję. Ceniących jakość i wygodę. Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Woronicza na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

7 000 zł73 m² 95,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem piękny, nowy , świeżo ukończony apartament. Komfortowa i nowoczesna lokalizacja, wykończenie premium oraz spokój i cisza mimo doskonałej lokalizacji. Apartament: oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł86 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia stylowe i klimatyczne mieszkanie idealnie nadające się na kancelarię, gabinet lekarski czy inną działalność lub na cele mieszkalne. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

525 000 zł46 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowym atutem mieszkania jest świetny widok z salonu i balkonu na Wisłę i tereny zielone z małymi stawami! Mieszkanie 46,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł34 m² 163 235 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Zaoferowania mamy Państwu mieszkanie , znajdujące się wśród zieleni na warszawskiej Pradze. Mieszkanie składa się się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

540 000 zł39 m² 13 800,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie na parterze w przedwojennej kamienicy. Usytuowane przy ul. Żeromskiego/ Stare Bielany. Kamienica 4- piętrowa z 1937 r. Klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2 znajdujące się przy ulicy Szolc Rogozińskiego w bloku z wielkiej płyty na 7 piętrze z 15. W bloku są dwie windy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

2 500 zł35 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku. Najemco! będziesz pierwszym po remoncie w nowym mieszkaniu :)!. Salon z aneksem kuchennym. Kuchnia umeblowana, pełne agd, tv kanapa, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, ciche w b. dobrej lokalizacji ( autobusy z Sikorskiego i Sobieskiego we wszystkich kierunkach). Miejsce parkingowe w podziemiach budynku - W cenie namu. Z parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 335,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Warszawska Wola - niesamowita infrastruktura, dogodna komunikacja i i urocza zieleń. Miejsce, które łączy zalety wynikające z bliskości tętniącego życiem serca Warszawy z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Kabaty,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56m2 całkowicie umeblowane. Na w/w powierzchnię składa się oddzielna kuchnia, salon z wyjściem na dużą loggię, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Stara Praga,Warszawa

564 940 zł49 m² 11 548,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

# oferta bez prowizji I pcc # budowa zakończona< trwa proces oddania budynku do użytkowania dach Z ogrodem dla mieszkańców I wysokość mieszkań 290 cm. Spośród 47 lokali pozostało nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 83m2 położone na "starym Wilanowie" przy ul. Marconich 3 w 3-piętrowym budynku z 2001 roku. Możliwość wynajmu na biuro. Mieszkanie składa się z salony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Mokotów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Dolnym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 62 m2 w apartamentowcu przy ul. Jurajskiej 3a. Co ważne! Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie Rok budowy 2019, cegła Ekspozycja południowo-wschodnia Wysoki standard wykończenia - budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

400 000 zł27 m² 14 700,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie w budynku z cegły na Ochocie, parter. Mieszkanie o powierzchni 27,21 m2 to otarta przestrzeń 24 m2 z aneksem kuchennym oraz łazienka z kabiną prysznicową 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

535 000 zł46 m² 11 530,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni ponad 46 m2, 2-pokojowe z oddzielną i widną kuchnią. Zlokalizowane na Bródnie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, dokładnie 400 m od pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Natolinie o pow. ok.75 m2. Mieszkanie z pięknym widokiem z 7-piętra na park i Las Kabacki jest częściowo umeblowane. Pokój dzienny z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z dwóch dużych sypialni, salonu, garderoby, kuchni z jadalnią i dwóch łazienek. Całość umeblowana i wykończona w najwyższym standardzie (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 776,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz pierwszego mieszkania w dobrej lokalizacji i przystępnej cenie? Cenisz sobie szybki wyjazd z miasta oraz dogodne połączenia komunikacją publiczną ? A może jesteś inwestorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

9 800 zł109 m² 89,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny i wygodny 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 109 m2 - położony na 5 piętrze na rogu ul. Chełmskiej i ul. Bobrowieckiej. W bliskiej odległości 3 parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów-Stokłosy - do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 52m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie dwustronne, położone przy Al. Komisji Edukacji Narodowej, okna kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Róż

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękny 100 metrowy lokal na wysokim parterze przedwojennej kamienicy, zaprojektowanej przez Franciszka Lilpopa przy Al. Róż. Ulica ta do dziś zachowała wiele z dawnego uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też takie udogodnienia jak balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: blisko Galerii Mokotów, bardzo blisko węzeł komunikacyjny (autobusy, tramwaje, metro). Okolica dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Wejście do stacji metra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij