dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

1 190 000 zł80 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży, jasne, przestronne, stylowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Mokotowa (róg lotników/puławska) ul. Puławska 234. Wszystkie pokoje są oddzielne, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł54 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 w kamienicy przy pl. Starynkiewicza, pogranicze Śródmieścia i Ochoty. Doskonała lokalizacja i komunikacja w każdą stronę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł143 m² 153,85 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 143 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 zł61,04 m² 90,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- są mieszkania, które po prostu dobrze wyglądają na zdjęciach. I są takie, w których dobrze się żyje to przy ul. Budki Szczęśliwickie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł97,50 m² 18 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem, położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Poborzańskiej, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł51 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł33,18 m² 30 140,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z wielką przyjemnością prezentuję nowoczesne, kompletnie wykończone mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w samym sercu Warszawy. Ta oferta to idealna fuzja.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł164 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji Villa Monaco na Dolnym Mokotowie Prestige Real Estate zaprasza do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą apartamentu, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45 m² 15 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanka na Białołęce - Zielone Osiedle Nowodwory. Okazja! Wchodzisz i mieszkasz. Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł79,31 m² 22 065,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m zlokalizowane przy ul. Oś Królewska w Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł54,60 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł100,71 m² 69,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 100,71 m , zlokalizowane przy ul. Kazachskiej 1 w prestiżowej części Warszawy - w Miasteczku Wilanów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł80 m² 26 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowy, designerski apartament z pełnym wyposażeniem, loggią, komórką lokatorską i miejscem parkingowym Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,7 m z przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł37 m² 18 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Jasne, funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie, położone przy ul. Kobielska 19 w Warszawie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku w sercu Pragi-Południe, w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 4 pokoje, 77 m , Wola ul. Prosta 69b Do wynajęcia wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 77 m , położony na 9 piętrze nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 352 000 zł104 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Po generalnym remoncie! Bardzo ciche! Na sprzedaż eleganckie 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,5 m2, do którego przynależy taras o powierzchni 14 m2. Mieszkanie ma nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję dwustronne, 80-metrowe mieszkanie, zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, wygodę oraz poczucie harmonii przestrzeni. Jest to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł72 m² 16 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament w bardzo dobrej lokalizacji niedaleko stacji Metra Kondratowicza, centrum handlowego targówek oraz Lasu Bródnowskiego. Apartament mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,27 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie na skraju Miasteczka Wilanów z wyjątkowym widokiem na otwartą zieloną przestrzeń za oknami. Lokalizacja mieszkania jest znakomita, tuż przy wyjeździe z Miasteczka, 10.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,44 m² 13 219,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz, ciche, ciepłego, wygodnego miejsca do zamieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej na Białołęce to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle zapewnia zarówno miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł67,50 m² 25 481,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Nakielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł132 m² 35 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w Rezydencji Łazienki Park Budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł65,24 m² 73,56 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Adres: warszawa, ul. Stawki 8 Powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Dodatkowe informacje: miejsce postojowe w garażu podziemnym Komórka lokatorska Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bukowińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 925 zł59,71 m² 14 049,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

! 4 pokoje W świetnej cenie ursus! | nowoczesne osiedle | 4q 2026 | 0% prowizji | 0% pcc Funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł29,37 m² 15 662,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie jednopokojowe (nr 26) o powierzchni 29,3 m2. Jest to lokal o statusie lokalu mieszkalnego. W tym lokalu znajdziemy nowo zrobiony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł55 m² 94,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, rozkładowe mieszkanie w Centrum Warszawy niedaleko stacji metra Rondo onz. Rozkład Mieszkanie ma 55 m2, składa się z trzech komfortowych pokoi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,08 m² 15 554,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł70,32 m² 91,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 450 zł94 m² 22 313,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 3 pokoje, 93.22 m + ogród 101 m , Mokotów ul. Domaniewska 47a, central House Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 93,22 m z prywatnym ogrodem (101.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł64 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupokojowy apartament z prywatnym ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym - idealny dla pary lub singla. O inwestycji: unikalne osiedle otoczone wodą na prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł172 m² 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament w Opera Residence Wyjątkowy, przestronny apartament położony w Opera Residence jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Połączenie ciszy, funkcjonalności i miejskich udogodnień. Idealna przestrzeń dla rodziny. Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m , z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł57 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below **ogłoszenie wynajmu mieszkania** Do wynajęcia nowe, klimatyzowane komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na nowym osiedlu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,84 m² 22 782,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w inwestycji Soho Factory, trzy pokoje, 65,84 m2, na pierwszym piętrze, z balkonem. Soho Factory to wyjątkowa lokalizacja łącząca nowoczesne budynki z postindustrialnymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij