dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

499 000 zł23 m² 21 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Na 23 m udało się stworzyć przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, w którym po pracy poczujesz się jak na wakacjach? To 45-metrowe mieszkanie na Gocławiu łączy nowoczesny komfort z bezpośrednim sąsiedztwem natury. O Mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajmu kawalerkę z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 241 500 zł38,21 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kompleksie Mennica Residence. Zamieszkaj w najlepszej lokalizacji w centrum Warszawy. 8 minut (750 m) do stacji metra onz. 20 minut do Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,36 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Holm House przy Zdziechowskiego 11., w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Telewizji Polskiej oraz Galerii Mokotów, z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 zł115 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal może być przeznaczony na różne rodzaje działalności gospodarczej, m.in. kancelarię prawną, biuro rachunkowe lub księgowe, firmę it, biuro nieruchomości oraz inne pokrewne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort życia w mieście, w otoczeniu zieleni ta oferta jest idealna dla Ciebie. Mokotów - jedna z najpiękniejszych dzielnic Warszawy, gdzie powstała kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł72 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł72 m² 24 861,11 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska Wola Tower | 15 piętro | zachody słońca Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł120 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Podstawowe zalety: apartament słoneczny, bardzo dobry rozkład, loggia, widok, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Słoneczny, rozkładowy, wysoki apartament na "osiedlu Prezydenckim", wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,85 m² 16 056,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł60 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Royal Space ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament o pow. 60 m , zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Lokalizacja Ten wyjątkowy apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł47,88 m² 26 942,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Saska Kępa, ul. Niekłańska. 2 pokoje, 48 m2, balkon i ponad 8 metrowy taras. Ciche, wysokie (ponad 3m), bardzo jasne mieszkanie po generalnym remoncie. Atuty: cisza i spokój oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł20 m² 132,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 20,26 m , zlokalizowana przy ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł50 m² 160 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down: studio o charakterze loftu w historycznej kamienicy ul. Sienkiewicza | 50 m Mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w kamienicy z początku XX.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł36 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł92 m² 118,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Warszawy! To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w prestiżowej lokalizacji, z widokiem na najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł144 m² 34 652,78 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Doskonały adres na sprzedaż! Na dziewiątym piętrze codzienność zwalnia, a światło i przestrzeń budują naturalny komfort życia. Przemyślana architektura wnętrza oraz panoramiczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł50,42 m² 22 890,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę apartamentu o powierzchni 50,40 m usytuowanego przy ul. Taśmowej na Górnym Mokotowie - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. Jeździeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2006 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38,91 m² 14 109,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91 m , położone przy ul. Mariana Hemara 9C na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł62,27 m² 240,89 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, nowe mieszkanie na wynajem - towarowa towers | 27 piętro | rondo daszyńskiego atuty nieruchomości Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie - odbiór w połowie 2025 roku W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł120 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Międzyborska 11b Metraż: 120 m Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 2 175 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł39 m² 29 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł29 m² 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne studio na ostatnim piętrze w Browarach Warszawskich | Centrum | Metro | Wysoki standard browary warszawskie | 4 piętro Z widokiem na browary | stylowe, nowe wyposażenie | klimatyzacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowym budynku atelier residence - bagno 2 Budynek: apartamentowiec Atelier Residence to warszawki obiekt mieszkalny znajdujący się przy ulicy Bagno 2 w Śródmieściu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku apartamentowym na terenie "galerii Park Top" przy ul. Obrzeżnej 3. Galeria" Park Top" to.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 914 zł/m²

 

Piętro:6/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Burakowskiej na granicy warszawskiego Żoliborza i Woli. Doskonała lokalizacja tuż przy centrum handlowym Arkadia zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł62,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycyjny apartament we Włochach - Aleje Jerozolimskie. 25m, piętro 3/4 Pokój , kuchnia w aneksie , łazienka. 2016 rok Klimatyzacja Taras 20m Ekspozycja zachodnia Budynek z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i jasne mieszkanie w zielonej, spokojnej części Mokotowa. Idealne dla osób ceniących ciszę i komfort, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

11 800 zł54 m² 218,52 zł/m²

 

Piętro:33/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: twarda Cosmopolitan. Luksusowo urządzone mieszkanie z pięknym widokiem na Warszawę. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w wysokości 2200 pln. Istnieje możliwość wynajęcia.