Apartament, ul. Dynasy
Dynasy, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- 8 700 zł
- 78 m²
- 111,54 zł/m²
Piotr Bojanowicz
Skontaktuj się
Apartament, ul. Dynasy
Dynasy, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Apartament, ul. Dynasy
Zaktualizowane: 18 maja 2026
8 700 zł 78 m² 111,54 zł/m²
3/3
3
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 8 700 zł / miesiąc
- Dostępne: czerwiec 2026
- Charakterystyka mieszkania: 78 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Prestige Real Estate, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 1947/16199/OMW
Lokalizacja
- Adres: Dynasy, Śródmieście, Warszawa, mazowieckie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, tenis, szpital, centrum handlowe, bank, park
Opis nieruchomości
3 - pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji budynku.
Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej. Tylko 16 apartamentów w budynku. Trzy lokale na piętrze. Architektura doskonale wpasowana w otoczenie. Bardzo wysoki standard wykończenia budynku.
Półokrągły salon usytuowany od strony pn połączony jest z kuchnią. (29+ 7 m2) Okna z egzotycznego drewna usytuowane tuż nad podłogą. (...)