dowolna

Luksusowe mieszkania Warszawa - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

2 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 271 ogłoszeń

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z loggią balkonową i miejscem parkingowym w garażu podziemnym położone na osiedlu strzeżony i monitorowanym. Lokalizacja budynku w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł43 m² 27 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz miejsca, które oferuje coś więcej niż tylko mieszkanie? Oferuję elegancki apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - w Browarach Warszawskich, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł107 m² 140,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w prestiżowej Rezydencji Mokotów, położonej tuż przy stacji metra Wierzbno. W środku znajdziemy komfortowe wyposażenie i najwyższą jakość wykończenia, tworzące.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł53,05 m² 24 316,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od najemcy. Komfortowe, świeżo po remoncie mieszkanie zlokalizowane na Pradze Północ na ul. Grajewskiej. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Budynek po remoncie z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł44,50 m² 96,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nieruchomość usytuowana w centrum Warszawy przy ul. Jana Pawła II i al. Solidarności (ul. Ogrodowa). Po generalnym remoncie włącznie z istalacją elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł90 m² 18 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny lokal 200 metrów od Metra Wilanowska. Nowoczesny lokal o powierzchni 90 m2 położony na 6 piętrze w budynku 12 piętrowym z 2009 roku w Rezydencji pod Orłem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

5 535 zł55 m² 100,64 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Dwupokojowy, umeblowany i w pełni wyposażony apartament 55 m2 z dużym balkonem i widokiem na panoramę miasta. Budynek w odległości 5 min. od metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

2 171 500 zł101 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy 4 pokojowy apartament na Zawadach, w spokojnej i prestiżowej części Wilanowa. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52,03 m² 57,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pełne słońca, przytulne, dwupokojowe mieszkanie czeka na nowego najemcę. Atuty nieruchomości: przestronny salon z półotwartą kuchnią, oddzielna sypialnia z szerokim bardzo wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł20,90 m² 22 966,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34,64 m² 23 094,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stańczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

726 642 zł33,18 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł80 m² 22 037,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Jeśli mówiąc "mieszkanie dla mojej rodziny" masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł92 m² 53,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 4 pokojowy, o powierzchni 92 metry, z dużym balkonem, położony na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mokotów, służew nad dolinką, niedaleko parku, spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł39 m² 17 179,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł60 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Central House, wybudowanej w 2023 roku. Lokalizacja Doskonała lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do centrum Warszawy (10.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51,50 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy, kompleksowo umeblowany i wyposażony apartament na Białołęce. Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu. Lokal: apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł120 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Apartament 120 m z prywatnym ogrodem, eko Park | ul. Biały Kamień Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 120 m z prywatnym ogrodem i tarasem (ok. 50 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł61,55 m² 42 160,84 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesność, komfort i lokalizacja w samym sercu Warszawy. Ten apartament o powierzchni 61,55 m2 znajduje się na 10. piętrze inwestycji Towarowa Towers, jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł158 m² 8 101,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Szukasz połączenia przestronności domu z wygodą mieszkania? To 5-pokojowe lokum przy ul. Kiersnowskiego to idealna propozycja dla rodzin oraz osób ceniących styl slow life w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,46 m² 82,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek: nowoczesny budynek z 2019 roku na kameralnym osiedlu Nova Królikarnia. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 43 m2 - 2 pokoje - miejsce postojowe w garażu podziemnym - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28,10 m² 21 886,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowa, niezwykle jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 28,1 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Muranowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,56 m² 14 459,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Geodezyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

679 999 zł32,25 m² 21 085,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Standard mieszkania : Mam do zaoferowania kawalerkę z możliwością wydzielenia przestrzeni na pełnowymiarowe łóżko. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku oddanym do użytku.