dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

520 000 zł26 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukujesz małego mieszkania w zielonej okolicy blisko Śródmieścia - to tutaj jest takie ogłoszenie. Na sprzedaż małe mieszkanie dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł25 m² 25 960 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 25,08 m2, położona na 2 piętrze w budynku z windą, zlokalizowana pomiędzy Placem Zbawiciela a Placem Unii Lubelskiej. Doskonała propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trębacka

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł28 m² 95,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam klimatyczną kawalerkę na 1 piętrze ul. Trębacka 3, w sąsiedztwie Starego Miasta i Krakowskiego Przedmieścia. Unikatowa lokalizacja oraz urozmaicona infrastruktura społeczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

754 000 zł52 m² 14 441,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

489 964 zł28 m² 17 498,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł44 m² 107,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Koszty - 1900 czynsz najmu + 780 czynsz do administracji co daje kwotę 2680zł + 200zł zaliczka na media (prąd, gaz i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

520 000 zł27 m² 19 475,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament położony na warszawskich Włochach. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie apartamentowców i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Anin,Warszawa

2 650 zł30 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 30 m2 oraz 7 m2 zabudowanej loggii, która stanowi dodatkowe pomieszczenie mogące pełnić wiele funkcji. Mieszkanie jest umeblowane oraz w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

468 000 zł28 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bełskiej. Osiedle zamknięte i chronione, zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

792 800 zł60 m² 13 213,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płocka

Wola,Warszawa

469 000 zł24 m² 19 428,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na Woli w fantastycznej lokalizacji - pod blokiem pętla autobusowa, tramwaje ,metro niedaleko; sklepy spożywcze, kosmetyczne. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Muranów,Warszawa

525 000 zł28 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwa i bardzo ustawna kawalerka położona na Muranowie. Mieszkanie ma 28,5 m (wraz z piwnicą wpisaną wpisaną w księdze wieczystej). Sama powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł16 m² 139,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu małą, przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w Mokotowie przy ul. Madlińskiego 3/5. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 250 zł31 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 31 m2 na Starym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Mieszkanie dwustronne (północ - południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 199 999 zł27 m² 44 943,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26. Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie Grzybowskiej, browarów Warszawskich, stacji metra, biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Ochota,Warszawa

415 000 zł28 m² 14 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa Kawalerka na Mokotowie Gotowa do Zamieszkania Oferta idealna dla wymagających singli lub pary ceniących wysoki standard wykończenia i doskonałą lokalizację! Mościcki Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

2 790 zł31 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka | 31 m | Al. Krakowska 289 | 2. piętro | Dostępna od 5 Stycznia. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana przy Al. Krakowskiej 289.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 280 zł35 m² 121,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

600 000 zł40 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Okęcie,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne 32 m w świetnej lokalizacji idealne na start lub pod inwestycję Więcej informacji: tel. *780*771*848* Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Woli przy ul. Obozowej 79. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie wolne od 01.02.2026 roku, natomiast na prezentację możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Baśniowa

Ochota,Warszawa

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieduże ciche mieszkanie położone w centralnym punkcie starej Ochoty. Usytuowane na 1 piętrze w niedużej przedwojennej kamienicy. Całkowicie umeblowane i wyposażone, optymalne dla 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

686 400 zł27 m² 24 996,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka Z dużym balkonem | stara praga | okrzei 18 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 27,46 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Stefana Okrzei 18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

495 000 zł30 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska 48 Przytulne mieszkanie po odświeżeniu, położone na parterze w kamienicy przy ul. Bokserskiej 48 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

494 619 zł32 m² 15 642,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokojowe + ogródek 18 m | Praga Południe - Kamionek 36.62 m | Bez prowizji | Bez PCC | Od dewelopera 8 min do przyszło planowanej stacji Metro Mińska GOTOWE! - Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

899 000 zł60 m² 15 025,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

15 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji i bliskości stacji pkp. Tylko kilka minut autobusem do stacji Metro Karolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 8/30 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Prostej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polskie Drogi

Kabaty,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Imielin Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł38 m² 17 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł35 m² 125,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

848 500 zł61 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, większe mieszkanie - bez stresu o budżet i wykończenie! Masz wrażenie, że Wasze obecne mieszkanie kurczy się z każdym dniem, a dzieci potrzebują własnej przestrzeni ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

420 000 zł26 m² 15 981,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne na strat Niespotykany układ Atrakcyjna cena Sercem tego lokum jest przytulny salon z wyjściem na ogródek, skierowany na zachodnią stronę świata. Dzięki optymalnemu nasłonecznieniu Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poczty Gdańskiej

Ursus,Warszawa

1 990 zł28 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka z miejscem postojowym i komórką lokatorską przy ul. Poczty Gdańskiej 17 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia ok. 30 m , ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

470 000 zł31 m² 15 161,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio zlokalizowane na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żymirskiego

Gocławek,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wygodnej przestrzeni do życia w Warszawie, która jednocześnie jest przytulna i przystępna cenowo? Przedstawiam kawalerkę o powierzchni 31,9 m2 na Gocławiu, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kawalerka 27 m metro Ratusz Arsenał lub Świętokrzyska Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka w bardzo dobrym stanie Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

510 000 zł28 m² 18 411,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.