dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguszewska

Wola,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka na Woli w bloku z 1955 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 przy ul. Boguszewskiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Łazienki Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - jasna i ustawna kawalerka 36 m | Bemowo, warszawa Idealna dla singla, pary lub jako pewna inwestycja Przedmiotem oferty jest przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Piękna kawalerska na Bemowie, obecnie wynajmowana. Winda plus komórka 2m2. Parking ogólny pod budynkiem. 5 min do stacji metra. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

440 000 zł24 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego po remoncie. Lokal składa się z pokoju z wyjściem na balkon 1m2. Kuchni, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 10/10 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Sokołowskiej, wola Młynów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3000 zł + 650 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie w bloku z 2001 roku., na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Blok jest ogrodzony oraz chroniony. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

339 000 zł17 m² 19 871 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Stylowa kawalerka w świetnej lokalizacji na Nowej Pradze. Warszawa, ul. Stalowa 47. Lokal jest po remoncie w 2017 i 2019 roku, który obejmował między innymi: położenie gładzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

980 000 zł38 m² 26 036,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,64 m2 na IV piętrze w budynku położonym w doskonałej lokalizacji w samym sercu Warszawy, w 19.Dzielnicy, przy ulicy Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Senatorska

Śródmieście Północne,Warszawa

2 350 zł25 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania 1-pokojowego zlokalizowanego przy ul. Senatorskiej 24 w Warszawie, pomiędzy Starym Miastem, a Powiślem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Plac Grzybowski

Śródmieście Południowe,Warszawa

599 000 zł20 m² 29 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1822

English version below Prezentujemy wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 20 m , zlokalizowany przy Placu Grzybowskim w samym sercu Warszawy. Nieruchomość mieści się w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Bielany,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka z balkonem o pow. użytkowej 24,10 m2, zlokalizowana na 5 piętrze, tuż przy Metrze Wawrzyszew. Idealne jako pierwsze mieszkanie na start bądź inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 150 zł34 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Mieszkanie dostępne od lutego. Do wynajęcia duże studio o powierzchni 34 m2 składające się z przestronnego pokoju, aneksu kuchennego i łazienki wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obarowska

Grochów,Warszawa

446 000 zł33 m² 13 490,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów) ul. Obarowska 20 Metraż: 33,06 m Piętro: 2/3 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 446 000 zł Czynsz: 226 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1936roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Środkowej. Lokal do generalnego remontu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Tuchlińska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiam kawalerkę w doskonałej lokalizacji na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i biur na "mordorze". Mieszkanie o powierzchni 24 m2 znajduje się na 2 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

490 000 zł40 m² 12 373,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 39,6m2 znajdująca się na drugim piętrze budynku przy Odkrytej 46 na Nowodworach. Mieszkanie Centralną częścią mieszkania jest salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy do sprzedaży w klimatycznej kamienicy - wygodną i funkcjonalną kawalerkę z otwartą dużą kuchnią o pow. 34,8 m z balkonem, w poszukiwanej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

596 000 zł27 m² 21 751,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Podchorążych. Powierzchnia 27,4 m2. Wysokość pomieszczeń 3 metry. Mieszkanie po generalnym remoncie. Gotowe do zamieszkania. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

570 000 zł31 m² 18 210,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Atuty nieruchomości w skrócie! | 31,3 mkw | studio | aneks kuchenny | zabudowany balkon 5,6 mkw | 2/10 piętro | budynek z 1981 r. | 2 windy po renowacji | domofon | świetna komunikacja | 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka typu studio około 30m2. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie bardzo ciche, oddalone od ruchliwych ulic. W okolicy Park Dreszera. Kameralna kamienica z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu do sprzedania przestronne, słoneczne mieszkanie 1 pokojowe 36,3 m przy ul. Wacława Sierpińskiego, zlokalizowane na 4 piętrze w 8 piętrowym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 33 m , zlokalizowaną na prestiżowej ulicy Kabacki Dukt w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żymirskiego

Gocławek,Warszawa

1 900 zł32 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz wygodnej przestrzeni do życia w Warszawie, która jednocześnie jest przytulna i przystępna cenowo? Przedstawiam kawalerkę o powierzchni 31,9 m2 na Gocławiu, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borsucza

Raków,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, kompaktowe mieszkanie, usytuowane w apartamentowcu, przy ul. Borsuczej. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

649 000 zł34 m² 19 082,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Szukasz unikalnego połączenia historii, spokoju i miejskiej wygody? Na sprzedaż kultowy żoliborski adres - XII kolonia ul. Popiełuszki 14 i mieszkanie o powierzchni 34,01 m2. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie ul. Okopowa 56. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 38M2 z dużym potencjałem i bardzo dobrej lokalizacji. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł21 m² 30 952,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W pełni urządzone mieszkanie w samym sercu miasta. Gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Pokój wyposażony w składaną meblościankę, pozwala na zmianę przeznaczenia i zaaranżowania wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

848 000 zł45 m² 18 970,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na Mokotowie w świetnym miejscu komunikacyjnym przy ul. Puławskiej, w okolicy Parku Arkadia i Warszawianki, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł27 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie w samym sercu Warszawy - przy ul. Złotej. Lokal na 1. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku po remoncie (ocieplenie, klatka, instalacje), z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

480 000 zł22 m² 22 325,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

770 000 zł63 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Uwaga! Mieszkanie na sprzedaż Puszczyka | 2 pokoje z dużym potencjałem aranżacyjnym Prezentowana nieruchomość to mieszkanie z wyjątkowym potencjałem, położone na 6. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wola,Warszawa

569 000 zł27 m² 20 996,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy elegancką kawalerkę o powierzchni 27,1 m , zlokalizowaną przy al. Solidarności - w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyremontowana kawalerka usytuowana na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy Stawach Brustmana. Mieszkanie ma powierzchnię 26m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bagno

Żelazna Brama,Warszawa

499 000 zł20 m² 24 788,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,13 m , zlokalizowana w samym centrum Warszawy, przy ul. Bagno z widokiem na Pałac Kultury! Prezentuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 096 zł26 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nieumeblowane! Mieszkanie na 7 piętrze w nowym budynku położonym przy ulicy Jana Kazimierza 43 (warszawa Wola). Na lokal składają się: - pokój (nieumeblowany) z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 950 zł32 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy i funkcjonalny apartament jednopokojowy z wydzielonym aneksem sypialnianym o powierzchni 32 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej 56 w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

520 000 zł35 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest przestronna, widna kawalerka o powierzchni 34,70 m usytuowana na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

470 000 zł24 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecam: kawalerka o powierzchni 24 m2 usytuowana na 3 piętrze w budynku z 1967 roku. Wschodnia ekspozycja. Lokalizacja świetna dla lubiących spacery po parku! Nieruchomość idealna dla.