dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

395 990 zł20 m² 19 999,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferuję kawalerkę na warszawskiej Ochocie przy ulicy Sanockiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja wum 200 metrów Park im. Zasława Malickiego - 20 metrów, 1 minuta spacerem Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

359 000 zł24 m² 14 958,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż: kawalerka 24 m ul. Bokserska 38, warszawa Prezentuję kompaktowe mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej 38 na Służewcu jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 390 zł20 m² 121,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

*Na sprzedaż urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Muranowie* Posiadamy do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,5 m położone przy ul. Lewartowskiego 4 na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 479 000 zł90 m² 16 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej nieruchomości o powierzchni 90 m2 składającej się z dwóch zupełnie odseparowanych mieszkań, tj. komfortowego 3 - pokojowego mieszkania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 351,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej kawalerki o powierzchni 24 m2 + 13 m2 części wspólnej, będącej częścią nieruchomości o powierzchni 90 m2. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

489 900 zł32 m² 15 252,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2018 roku zlokalizowane w Warszawie - Włochy, ul. Aleje Jerozolimskie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Dzikiej, w jednej z najlepszych lokalizacji na Muranowie. Idealna propozycja dla singla lub pary, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 479 000 zł90 m² 16 433,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 5-pokojowej nieruchomości z dwiema łazienkami o powierzchni 90 m2, idealnej dla dużej rodziny ceniącej sobie przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

273 000 zł16 m² 16 946 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka Wola, przy metrze Młynów Lokal znajduje się w niskim bloku na parterze (wejście od klatki). Zlokalizowany jest na Bliskiej Woli bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 870 zł15 m² 124,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2025-12-25! Do wynajęcia mini kawalerka w kamienicy przy ul. Nowolipki 17, śródmieście w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 15m2. 1 piętro. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Powiśle,Warszawa

3 500 zł27 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na 14 piętrze, ul. Tamka, przy Uniwersytecie Warszawskim, uniwersytecie Muzycznym i Akademii Sztuk Pięknych. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa łazienka, nowa kuchnia, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Admiralska

Polanka,Warszawa

573 000 zł34 m² 17 003 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie pow. ok 33,7 m2, na pierwszym piętrze ( możliwość wydzielenia osobnego miejsca do spania) w klimatycznym dwupiętrowym budynku z lat 50 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 900 zł24 m² 78,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ważne, важливий, important: możliwa wyłącznie umowa najmu okazjonalnego lub na firmę. Dostępne od zaraz. Prezentowana kawalerka o pow. 24,10 m to pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł21 m² 130,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Konstytucji, placu Zbawiciela - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy ul. Wilczej. Możliwość wynajmu na okres krótszy niż rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

375 000 zł19 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie usytuowane na na 2. piętrze kamienicy z lat 60. Budynek z cegły. Budynek po remoncie odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roztocka

Gocławek,Warszawa

582 900 zł31 m² 18 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie to kawalerka o pow. 30,68 m2, idealna dla singla, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Na lokal składa się pokój połączony z aneksem kuchennym (27,39 m2) i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Baśniowa

Stara Ochota,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 20 m2 kuchnia aneks. 3-piętro w budynku 5-piętrowym z windą. Ochota ul Baśniowa. W łazience prysznic. Mieszkanie po remoncie. Cena najmu 2000 + czynsz 350 + woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł21 m² 140,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Konstytucji, placu Zbawiciela - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy ul. Wilczej. Wychodzisz rano i po wyjściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 600 zł33 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura obsługi najmu immopolska Do wynajęcia ustawne 1-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Targowej 34. Budynek zlokalizowany jest w okolicy skrzyżowania ul. Targowej i Kijowskiej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Białołęka osiedle Miasto Moje | ul. Marywilska 64b Do wynajęcia wyjątkowo starannie zaprojektowane mieszkanie z balkonem, położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

429 000 zł26 m² 16 823,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z loggią na nowym osiedlu Miasto Moje | Marywilska 64b, białołęka Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Marywilska 64b Powierzchnia: 25,5 m Cena: 429 000 zł Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe z możliwością wydzielenia 2 pokoju usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1955 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku z 2003 roku, w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej części miasta. Okna oraz loggia wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

237 000 zł11 m² 21 545,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy zaadaptowany na niezależną kawalerkę (suterena) o powierzchni 10,5 m , zlokalizowany w estetycznie odnowionej w 2017 roku kamienicy przy ul. M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia w dzielnicy Wola w Warszawie. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu, wygody i bliskości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł23 m² 122 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem studio znajdujące się w pięknej, wczesno modernistycznej kamienicy rodziny Oppenheimów, wzniesionej w latach 1910-1912, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

470 000 zł29 m² 16 041 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Wolskiej 165. Lokal jest obecnie zarządzany przez firmę zarządzającą najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 671,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Okolica zatopiona w zieleni, zabudowa z dużymi przestrzeniami między budynkami! Ponadto tuż obok stacji metra oraz przystanku autobusowego. 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 490 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: (we are English, spanish, ukrainian and Russian speaking agents). Słoneczna, komfortowa, odświeżona kawalerka, położona na 8. (ostatnim) piętrze w budynku z windą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

479 000 zł19 m² 25 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje kawalerkę przy stacji Metro Racławicka. Jasna, urządzona, gotowa do wprowadzenia. Świetna propozycja dla singla, pary, studenta lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 840,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie położone jest na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Targówek - Ul. Tokarza Cena: 420 000zł Grunt nieuregulowany - brak możliwości zakupu na kredyt Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Plac Przymierza

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gotarda

Służew,Warszawa

450 000 zł28 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 7. piętrze budynku z windą przy ul. Gotarda na warszawskim Mokotowie. To świetna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

439 000 zł24 m² 17 918,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą kawalerki, idealnej na start lub jako bezpieczna inwestycja. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

770 000 zł43 m² 18 092,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Westate ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,56 m , położone w budynku z 2005 roku przy ulicy Przy Agorze 28 - w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa