dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 243,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowa oferta Atrakcyjny punkt Starej Ochoty. Spokojnie, dużo zieleni. Blisko pełna infrastruktura - uczelnie (m.in. UW, wum); hala Banacha, liczne sklepy, usługi, restauracje, teatr, parki itp. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Jeśli zależy Ci na klimatycznym mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrą komunikacją to miejsce ma to i jeszcze więcej. Kawalerka o powierzchni 30,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 800 zł30 m² 91,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, efektownego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta agencji, pobieramy prowizję od najemcy. Oferujemy do najmu jednopokojowe mieszkanie (32 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z loggią I 32m2 I Metro Stokłosy przestronna kawalerka Z oddzielną, widną kuchnią I loggią standard: mieszkanie umeblowane, kuchnia z pełnym sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

389 000 zł20 m² 19 646,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferuję kawalerkę na warszawskiej Ochocie przy ulicy Sanockiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja wum 200 metrów Park im. Zasława Malickiego - 20 metrów, 1 minuta spacerem Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu w pełni umeblowanego mieszkania, dostępnego od zaraz. Lokal znajduje się w zielonej i spokojnej części Mokotowa, co zapewnia wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku zlokalizowane Warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

440 000 zł24 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego po remoncie. Lokal składa się z pokoju z wyjściem na balkon 1m2. Kuchni, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

534 000 zł18 m² 29 340,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 18,2 m2 zlokalizowana w prestiżowej lokalizacji w okolicach ul. Mokotowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni 29 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1968 roku (bez windy). Budynek z płyty, dobrze utrzymany. Lokalizacja: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Żoliborz,Warszawa

540 000 zł26 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wolna od zaraz już kawalerka. O powierzchni 26 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku. Funkcjonalny i Przemyślany Układ: funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w idealnej lokalizacji! W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - przy ul. Domaniewskiej- z pięknym widokiem, ciche a jednocześnie tuż przy tramwaju i bliziutko do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

4 583 022 zł838 m² 5 469 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker konkurs Wspólnota Mieszkaniowa ul. Bertolta Brechta 14 w Warszawie ogłasza konkurs na sprzedaż całości powierzchni strychów z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Muranów,Warszawa

548 000 zł29 m² 18 896,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie na sprzedaż na warszawskim Śródmieściu Powierzchnia mieszkania 29 m2 powierzchni użytkowej, z winą .Mieszkanie jest położone obok stacji Metra Ratusz Arsenał Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

2 900 zł23 m² 126,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| ładne studio w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy, na Pradze Północ, ul. Kępna. Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone. Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. Kwota wynajmu 2900 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

625 000 zł30 m² 20 620,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Śródmieście, ul. Emilii Plater Mieszkanie będzie częściowo umeblowane Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka w samym sercu Warszawy, przy ul. Emilii Plater.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

2 499 zł40 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 40m2, piętro 6/10 z windą, w budynku z 1954r. przy ul. Chmielnej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 2499 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Sadyba,Warszawa

459 000 zł27 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 27,1m2 położonego na Sadybie. Budynek sąsiaduje z niskimi zabudowaniami, z okien rozpościera się piękny widok na warszawską Sadybę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Sadyba,Warszawa

459 000 zł27 m² 16 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł27 m² 29 925,10 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26 (konstrukcja rama H, spółdzielnia mieskzaniowa oś. Saska). Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

563 500 zł24 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 24,15 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Kasprzaka na Woli. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 9-piętrowym budynku z 2016r. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

419 000 zł26 m² 16 431,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z loggią na nowym osiedlu Miasto Moje | Marywilska 64b, białołęka Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Marywilska 64b Powierzchnia: 25,5 m Cena: 419 000 zł Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 750 zł27 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio do wynajmu, nowe 27 m2 w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29, w prestiżowej inwestycji na osiedlu Bliska Wola. Funkcjonalny układ: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od już - do podpisania umowy najmu konieczne przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu - bez zwierząt - dla singla lub pary Oferujemy do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł29 m² 103 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! (english below) Miejsce garażowe w cenie! Wysoki standard! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

508 900 zł32 m² 16 155,60 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jasne, wyremontowane studio na Stegnach - ulica Soczi 8 Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wyremontowanego dziesięciopiętrowego budynku, który znajduje się przy ul. Soczi 8. Wokół znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Kamionek,Warszawa

520 000 zł30 m² 17 247,10 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie o powierzchni 30,15 m , położone na 1. piętrze w kamienicy z 1934 roku na Kamionku, w rejonie ul. Kinowej. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecamy jasną, cichą kawalerkę na Ochocie w z widokiem na Park Szczęśliwicki Wykończona w oparciu o detale Budynek z 2002 r , cegła, osiedle Zadumana, ochrona, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

509 000 zł28 m² 18 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

750 000 zł27 m² 27 777,80 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie typu studio w centrum Warszawy na 18 piętrze! Uwaga zdnęcia są częściowo nieaktualne. Aktualne są te bez umeblowania. Lokalizacja: najlepsza Znajduje się w miejscu najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boguszewska

Wola,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 890,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 363,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka / Po odświeżeniu / Zielone Bielany / 35,8 m2 / Miejsce w garażu / Balkon ok. 4 m2 / Komórka lokatorska Ustawna oraz rozkładowa kawalerka, w stanie do wprowadzenia po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

530 000 zł23 m² 22 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą nieruchomość pod inwestycje, albo pierwsze lokum. Jasne mieszkanie o powierzchni 23,25 m2, położone przy ul. Barskiej , na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaniemyska

Sadyba,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Piękne mieszkanie 36,40 m , położone na Mokotowie, ul. Zaniemyska, okolice Sadyba Best Mall (powsińska/ Św. Bonifacego). To idealna propozycja do zakupu, ale także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł31 m² 116,13 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgrabne widokowe mieszkanie z balkonem aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu. Dla pary lub pary studentów. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chomiczówka,Warszawa

615 000 zł30 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu perełkę inwestycyjną - urządzoną, wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30 m2, usytuowaną na ostatnim, 8 piętrze w budynku z 2017 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł28 m² 127,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z tarasem w sercu Warszawy - okolice Nowego Światu Na wynajem oferuję wyjątkowe mieszkanie położone w klimatycznej kamienicy zaprojektowanej przez Architekta Zygmunta.