dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Chomiczówka,Warszawa

615 000 zł30 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu perełkę inwestycyjną - urządzoną, wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30 m2, usytuowaną na ostatnim, 8 piętrze w budynku z 2017 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł28 m² 127,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z tarasem w sercu Warszawy - okolice Nowego Światu Na wynajem oferuję wyjątkowe mieszkanie położone w klimatycznej kamienicy zaprojektowanej przez Architekta Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne studio W rezydencji eliza na ochocie Nowoczesne wykończenie | Kameralne osiedle | 5 minut do Parku Szczęśliwickiego | W pełni wyposażone studio ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka z Widokiem na Zieleń Praga-Południe, ul. Komorska. Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu wyremontowane, jasne, ciche i świetnie skomunikowanego mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

500 000 zł25 m² 20 120,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mikroapartament z charakterem, balkonem i tarasem widokowym Jeśli lubisz, gdy wszystko masz pod ręką a jeszcze lepiej, gdy to wszystko jest ładne, funkcjonalne i pachnie nowością to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z widną oddzielną kuchnią na Bielanach przy ul. Zofii Nałkowskiej. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

472 000 zł27 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę kawalerki położonej w sercu Bródna przy ulicy Bolesławickiej. Bliskość metra, tramwajów oraz pełnej infrastruktury miejskiej sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

1 800 zł31 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe ładne mieszkanie. Duża kuchnia - osobno. Łazienka z wanną. Doskonała lokalizacja. Okna na podwórko - strona zachodnia. Właściciel akceptuje wyłącznie Umowę Najmu Okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

769 850 zł52 m² 14 663,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kompaktowe mieszkanie 21,5 m na Woli - idealne pod inwestycję | blisko metra Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , zlokalizowane w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowa, starannie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 30 m z przynależną piwnicą (1,5 m ), zlokalizowana w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | kawalerka 23 m | Śródmieście | cicho w centrum Główne atuty nieruchomości Kompaktowa i bardzo funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum Warszawy, przy mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard

Nowolipki,Warszawa

365 000 zł17 m² 21 948,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo cicha kawalerka o powierzchni 16,63 m przy ul. Nowolipie (warszawa wola/muranów) lokalizacja, która świetnie trzyma wartość i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 950 zł12 m² 162,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa kawalerka! świeżo wykończona! dostępna od teraz Do wynajęcia w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 12m2 znajdująca się przy ulicy Szeligowskiej 30a w budynku z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

480 000 zł25 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka na 11 piętrze w odnowionym bloku przy ulicy Karola Darwina w Warszawie. Idealny punkt komunikacyjny ( autobus, tramwajem 3 przystanki do metra) Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł29 m² 97,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,74 m , położona w doskonale skomunikowanej części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoene-Wrońskiego

Powiśle,Warszawa

2 900 zł34 m² 86,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,5 mkw, położone przy ul. Józefa Hoene-Wrońskiego 15, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

510 000 zł27 m² 18 889 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się nieopodal Galerii Północnej przy ulicy Ceramicznej 37. Nieruchomość o powierzchni 27m2 mieści się w bloku z 2014 roku. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Żerań,Warszawa

390 000 zł29 m² 13 406,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogródkiem na warszawskiej Białołęce ul. Przejezdna. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny - 16,03 m - kuchnia - 4,71 m - łazienka - 3,81 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

440 000 zł27 m² 16 236,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie 27,10 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie w pobliżu Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany,Warszawa

660 000 zł30 m² 22 147,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w kameralnym budynku apartamentowym na Bielanach. Zakup od dewelopera -brak pcc oraz prowizji. Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

308 000 zł32 m² 9 476,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie dostępne od zaraz na osiedlu Służewiec Mokotów. Lokal na parterze w niskim budynku z lat 60-tych. Budynek bez windy (pietra bardzo łagodne), wybudowany w technologii rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

319 000 zł15 m² 21 266,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka przy rondzie onz lokal z aneksem kuchennym i łazienką Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu o powierzchni użytkowej 15 m2, położonej w ścisłym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Symboliczna

Odolany,Warszawa

535 500 zł26 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie na Woli, przy ul. Symbolicznej 3. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejezdna

Żerań,Warszawa

399 999 zł29 m² 13 750,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,09 mkw usytuowane przy ulicy Przejezdnej w Warszawie, w bloku z 2020 roku. W skład mieszkania wchodzi: => salon/sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

430 000 zł29 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią przy ulicy Toruńskiej 80. Zalety nieruchomości: pełna infrastruktura w najbliższej okolicykomunikacja miejska - tramwaj i metro!niski czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2100 czynsz najmu + 780 czynsz do administracji co daje kwotę 2880zł + 100zł zaliczka na media (prąd, gaz i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 20 m , położona przy ul. Broniewskiego 22a na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość: składa się z funkcjonalnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

551 000 zł33 m² 16 697 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Blok jest zadbany, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Ursus,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Zapraszam do oglądania! Cena do negocjacji. Klucze w biurze. Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

559 000 zł28 m² 20 180,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni 26,67 m2 z dużym balkonem, znajdującą się w nowej inwestycji na ul. Rudnickiego. Mieszkanie bardzo jasne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł18 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 18 m w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku przy ul. Pięknej 3 w jednej z najbardziej prestiżowych i bezpiecznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

609 000 zł39 m² 15 655,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 pokojowe z lat 60 -tych 38.9 m2 na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym z cegły. Mieszkanie ciche w bardzo dobrym stanie , do wprowadzenie. Budynek po remoncie technicznym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

575 000 zł36 m² 16 115,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35, 68 , przy ul. Braci Wagów 11 - Ursynów (natolin) Idealna propozycja dla singla lub pary , a także jako inwestycja pod wynajem. Rozkład Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulne mieszkanie na Pradze Południe- mieszkanie na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Mokotów ul. Barcelońska Do wynajęcia wygodne, spokojne mieszkanie 31 m2 na Mokotowie, na parterze. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe, świeżo po remoncie, w cichej okolicy, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

610 000 zł40 m² 15 061,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

334 701 zł30 m² 10 995,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealna inwestycja małe apartamenty inwestycyjne na warszawskiej białołęce, ul. Modlińska planowany termin odbioru: i kwartał 2027 własność Z odrębną księgą wieczystą-cena netto Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł27 m² 22 185 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie w samym sercu Warszawy - przy ul. Złotej. Lokal na 1. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku po remoncie (ocieplenie, klatka, instalacje), z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

653 000 zł43 m² 15 357,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026