dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

510 000 zł33 m² 15 596 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Lokalizacja Praga, ul. Darwina 18, budynek z cegły. Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-pietrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 32,70m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czorsztyńska

Koło,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 821,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z potencjałem i widokiem na Park Moczydło! Odkryj urok mieszkania z duszą, położonego w sercu Warszawy, na Woli, kole przy ul. Czorsztyńskiej 2. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szlenkierów

Młynów,Warszawa

449 000 zł20 m² 22 676,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące styl, funkcjonalność i komfort. Wysokiej jakości materiały, drewniane blaty i podłogi z jesionu tworzą ciepłą atmosferę, a nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gocławska

Gocławek,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 260,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka z wydzieloną sypialnią i balkonem ul.Gocławska , Warszawa przy samym SWPS i SOHO Powierzchnia: 38,06 m | Balkon: 6,31 m | Cena: 695 000 zł Przestronna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

632 000 zł43 m² 14 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

625 000 zł43 m² 14 699 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

480 000 zł30 m² 15 867,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,25 m z ogrodem o powierzchni 65,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł20 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania komfortowa kawalerka o powierzchni 20 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Dolnym Mokotowie przy ulicy Czerniakowskiej. Idealna propozycja na start. Doskonała zarówno do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

394 797 zł27 m² 14 622,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka + ogródek 10.75 URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM DO ŚRÓDMIEŚCIA! 5 MINUT PIESZO DO AUTOBUSU 35 MINUT KOMUNIKACJĄ DO CENTRUM WARSZAWY Zamieszkaj tam, gdzie wygoda spotyka spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

525 679 zł30 m² 17 522,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 15.000 OSTATNIE KAWALRKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15 MINUT.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 550 zł32 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu umeblowane i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w prawobrzeżnej części Warszawy. Kłopotowskiego No11 to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

450 000 zł22 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalna kawalerka 20m2 usytuowana na warszawskiej ochocie (rakowiec) - Ulica Jasielska. Blok wybudowany w latach 70-tych zarządzany przez spółdzielnię. Ostatnie 10 piętro. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia kawalerki w doskonałej lokalizacji na Pradzę Południe. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze z widokiem na południowy zachód, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Ostroroga, do Centrum ok. 10 minut., Nowe osiedle, portier. Blisko infrastruktura, sklepy, komunikacja. Jest to ładny, duży pokój z wyjściem na balkon i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Bemowo,Warszawa

571 900 zł41 m² 13 881,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym budynku z 1996 roku przy ul. Piastów Śląskich na Bemowie. Budynek bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Mokotów,Warszawa

377 000 zł19 m² 20 053,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu. Liczniki gazu i prądu zdjęte. Doskonała lokalizacja przy stacji Metra Pole Mokotowskie. Budynek z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Wskaźnik rocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 41 m , wyposażone zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja z wieloma udogodnieniami. Jest to idealna propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

2 300 zł36 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 36,2 m z dużym balkonem i widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Ulrychów,Warszawa

2 350 zł28 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją przy ul. Obozowej - Wola, warszawa Na wynajem przytulna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

455 000 zł31 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu kawalerkę o powierzchni 31 m , położoną na 10. piętrze zadbanego bloku z 1976 roku przy ul. Barcelońskiej. Mieszkanie Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł30 m² 16 576,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w 9-piętrowym bloku z windą z 1962 roku zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. al. Wojska Polskiego. Budynek z 1962 roku (rama H).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników. Najem okazjonalny. Ul.Boguckiego 3A. W pełni wyposażone, czyste, ciche i jasne mieszkanie w starszej części Żoliborza na granicy ze Śródmieściem. Okolica Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Keniga

Niedźwiadek,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 352,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuje do sprzedania nieduże mieszkanie w Ursusie, osiedle Niedźwiadek przy ulicy Keniga. Mieszkanie wielkości 24,30m2 składa się z pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne,widne mieszkanie- pokój z oddzielną kuchnią w Warszawie przy ul. Żeromskiego 1, w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie o powierzchni 35 m usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

785 000 zł59 m² 13 249 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wilczyńskiej

Skorosze,Warszawa

588 000 zł31 m² 18 967,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji, no comission , без комиссии). Posiadam na sprzedaż wygodną, nowoczesną kawalerkę 31m2 na Skoroszach ursus/włochy. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

560 000 zł31 m² 18 123 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawną i jasną kawalerkę położoną na 2. piętrze zadbanego budynku z windą przy ulicy Polinezyjskiej, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

840 000 zł59 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, większe mieszkanie - bez stresu o budżet i wykończenie! Masz wrażenie, że Wasze obecne mieszkanie kurczy się z każdym dniem, a dzieci potrzebują własnej przestrzeni ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - wolne od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji przy al. Niepodległości 119,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Warszawy- na warszawskich Bielanach. Budynek odnowiony i ocieplony, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł32 m² 19 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna tyko w Digital Broker! Prezentujemy 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 45. To idealna propozycja dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

415 000 zł24 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jasne mieszkanie, gotowe do zamieszkania, położone na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku. Lokal posiada okna wychodzące na podwórko od strony zachodniej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

435 062 zł30 m² 14 502,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,79 m + ogród 22,41 m ostatnie kawalerki ursus / warszawa 20 min bezpośrednio pociągiem do śródmieścia! 5 minut pieszo do autobusu Zamieszkaj tam, gdzie wygoda spotyka spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 300 zł27 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam państwu! Do wynajęcia śliczna, bardzo klimatyczna i cicha kawalerka 27 m2 położona n V piętrze w budynku z windą. Mieszkanie czyste, jasne i bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

306 000 zł17 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17 m, położoną na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na warszawskich Bielanach, przy ul. Przytyk 3. Mieszkanie.